Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Jaz sem tu gor še bolj nov, zato se ne upam preveč vsiljevat,...

Mogoče kaj več, ko se enkrat spoznamo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tu gor še bolj nov, zato se ne upam preveč vsiljevat,...

Mogoče kaj več, ko se enkrat spoznamo. :worship:

Lep pozdrav! Kar sodeluj :friend2: . Je lušno, ko s kom kresneš kako temo in ga kasneje vidiš v živo. Zanimivo je. Jaz imam kot "sivi panter" kar nekaj istomislečih prijateljev, vidli se z nekaterimi še nismo. Saj drugače se niti ne moreš zmenit za furo. Je pa hkrati izredno simpatična neka navezanost med 02 in 03. Kot vidiš, se jaz iz 02 javljam in te tudi vabim na našo MB stran. Ko pa pridemo fkup pa :beer2: . Gliha fkup štriha :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, saj ni savinjčan tko kot jaz :whistle: Če bi se to men zgodila, ga razstavim sredi ceste :krneki:

ja vidiš bmw................Savinjčani smo od hudiča, ups...............ne smem napisati, da sem Savinjčanka, ker bo Zdrawc hud.......Zadrečani smo še hujši......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Klim bra...........izdajalec.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirci.......dobrodošel v 02, 03 navezi. :worship: :worship: ..........vsi smo sami poredneži, največji kot vedno jaz, mene se je za bat....... :evilgrin: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je . Tati se je treba bat ko :devil: :devil: :010 :010

ti :winkiss: :winkiss: dvomiš vame :headbang: in v mojo žlehnobo........ :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro iz severno primorske .

Kak ste kaj :alien1:

:yea1:

za en k....rc,boljš pa bit ne more :wacko:

Popravljeno . Popravil zlati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je klical, hvala :beer2:

ni problema

Dobro jutro iz severno primorske .

Kak ste kaj :alien1:

jaz pa pa kr iz morske primorske :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Kar sodeluj :friend2: . Je lušno, ko s kom kresneš kako temo in ga kasneje vidiš v živo. Zanimivo je. Jaz imam kot "sivi panter" kar nekaj istomislečih prijateljev, vidli se z nekaterimi še nismo. Saj drugače se niti ne moreš zmenit za furo. Je pa hkrati izredno simpatična neka navezanost med 02 in 03. Kot vidiš, se jaz iz 02 javljam in te tudi vabim na našo MB stran. Ko pa pridemo fkup pa :beer2: . Gliha fkup štriha :worship: .

ataIBA, pa ne povej mu, kaj se gremo ob torkih ... bo še kje prišu! :whistle: Tako ostali Štamprleki. Motoristek vedno pride. :rolleyes: :naughty: :winkiss: .

Če je pa tako, se bom pa še kdaj oglasil,... :D :D :D

Tisto zgoraj je bil hec. Prisrčno dobrodošel. Saj te vidiš, kaki biseri smo 03 in 02! Ma kaki biseri. Diamanteki pravi! :xx: O:-) :OK: :P

Aja, ups, skoraj bi pozabila ... dober dan, Štamprleki!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA, pa ne povej mu, kaj se gremo ob torkih ... bo še kje prišu! :whistle: Tako ostali Štamprleki. Motoristek vedno pride. :rolleyes: :naughty: :winkiss: .

Tisto zgoraj je bil hec. Prisrčno dobrodošel. Saj te vidiš, kaki biseri smo 03 in 02! Ma kaki biseri. Diamanteki pravi! :xx: O:-) :OK: :P

Aja, ups, skoraj bi pozabila ... dober dan, Štamprleki!

:worship:

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pridem...

Sabotiraš ... na lupčka si pa namerno pozabil, ha? :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elowwww, draga Štamperlekjad :winkiss: :winkiss: :winkiss: !

Aja, BTW....Motoristek, preden vprašaš.... Muca še špila.....Sam je uradno v *prisilnem upokoju* od nadrejenih sil :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elowwww, draga Štamperlekjad :winkiss: :winkiss: :winkiss: !

Aja, BTW....Motoristek, preden vprašaš.... Muca še špila.....Sam je uradno v *prisilnem upokoju* od nadrejenih sil :closedeyes:

samo, da še špila in miga.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!