Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Se kaj bere v zeleni dolini? :yea1:

V zeleni dolini je bilo danes bolj delovno, pač tako kot zadnje čase vsak dan. Ja beremo pa občasno tu in tam in to vsaki dan :whistle:

Jebat ga, vreme ko pr norcih jaz pa v pisarni :headbang: :headbang:

Res ne vem komu sem kaj nardil :unsure:

Mogoče za vikend kam mahnem, pa kaj večjega ne, ker mam še neke družinske obveznosti :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zeleni dolini je bilo danes bolj delovno, pač tako kot zadnje čase vsak dan. Ja beremo pa občasno tu in tam in to vsaki dan :whistle:

Jebat ga, vreme ko pr norcih jaz pa v pisarni :headbang: :headbang:

Res ne vem komu sem kaj nardil :unsure:

Mogoče za vikend kam mahnem, pa kaj večjega ne, ker mam še neke družinske obveznosti :headbang: :headbang:

Hvala enako... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljena banda Štamprlska, danes pa nisem nobenega motorista srečala na poti v službo......... :naughty: :naughty: :naughty:

sem pa danes po moje edina medicinka z žuljem na roki, kaj čem, kramp, pa lopata je zakon............ :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa danes po moje edina medicinka z žuljem na roki, kaj čem, kramp, pa lopata je zakon............ :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kaj ste se po planu globalizacije v EU združli s Pogrebnim podjetjem in je to posledica delitve dela :unsure: ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober večer po dolgem času :rolleyes:

V zeleni dolini je bilo danes bolj delovno, pač tako kot zadnje čase vsak dan. Ja beremo pa občasno tu in tam in to vsaki dan :whistle:

Jebat ga, vreme ko pr norcih jaz pa v pisarni :headbang: :headbang:

Res ne vem komu sem kaj nardil :unsure:

Mogoče za vikend kam mahnem, pa kaj večjega ne, ker mam še neke družinske obveznosti :headbang: :headbang:

js se bom pa zapeljal mal okol v soboto :evilgrin: čenebokejdrugavmespress :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste se po planu globalizacije v EU združli s Pogrebnim podjetjem in je to posledica delitve dela :unsure: ????

ti si car z svojimi izjavami :worship: :worship: :worship: :winkiss: :winkiss: , ne pa naši Štamprli, ki še samo spijo in mahajo v slovo :headbang: :headbang: :headbang: saj vem, da jih bom zopet slišala, pa kaj........ :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro :yea1: , danes je pa petek :kva2:

Jaaaaa, kak fajn

....nimam cajta...

.....gaaaaaasssssssss..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si car z svojimi izjavami :worship: :worship: :worship: :winkiss: :winkiss: , ne pa naši Štamprli, ki še samo spijo in mahajo v slovo :headbang: :headbang: :headbang: saj vem, da jih bom zopet slišala, pa kaj........ :whistle: :whistle:

Nič se ne sekiraj, da jih boš slišala, dokler jih ne dobiš po nagi .... še ni sile :P

Potem pa spet mi nastopimo, da te malo :friend1: :whistle: :whistle: :whistle:

Aja, pa lepo dobro jutro in še lepši dan želim vsem skupaj nula trijeki & Co. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstoreeeee. Kaj zaj, si že vozen?

Sem sem, sicer bom mogu vmes malo zobe stisnat in gremo (ni še čist OK), kaj pa čem drugega .) .)

Drugače pa, toliko, da se prpeleva do prve oštarije...no pa pol do druge...tretje... sem pa vedn vozen...no ja vsaj do taprve, brez problema :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sem, sicer bom mogu vmes malo zobe stisnat in gremo (ni še čist OK), kaj pa čem drugega .) .)

Drugače pa, toliko, da se prpeleva do prve oštarije...no pa pol do druge...tretje... sem pa vedn vozen...no ja vsaj do taprve, brez problema :lol1: :lol1:

No pol pa bomo ob prvem lepem vremenu res naredili nekaj :whistle:

Glede da se že dolgo nismo vidli bo treba nekje, kjer so garaže blizu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sem, sicer bom mogu vmes malo zobe stisnat in gremo (ni še čist OK), kaj pa čem drugega .) .)

Drugače pa, toliko, da se prpeleva do prve oštarije...no pa pol do druge...tretje... sem pa vedn vozen...no ja vsaj do taprve, brez problema :lol1: :lol1:

:grupni:

O lepo pozdravljen po dolgem času

Važno, da se počasi rihta in da prihajaš v stare tire :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!