Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

pozdravljeni 0,3 :worship:

Imam en dežni dvodelni kombinezon (nov, nerabljen) za prodat, velikosti L, znamke PROOF.

Če kerga interesira :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan, Štamprleki!

:worship:

Kako kaj? Veseli prazniki so pred nami, hm? Podaljšan vikend ... cool! :010

Ni bogokletno, prva bi bila na motorju, ampak, dela imam toliko, da mi kar paše sibirski val ... dolgčas mi ne more biti spljoh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan, Štamprleki!

:worship:

Kako kaj? Veseli prazniki so pred nami, hm? Podaljšan vikend ... cool! :010

Ni bogokletno, prva bi bila na motorju, ampak, dela imam toliko, da mi kar paše sibirski val ... dolgčas mi ne more biti spljoh!

:worship: barvamo

Popravljeno . Popravil ZD€N€
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi jih tudi enmu najraje na plav pobarval in to kar z eno brco tja not :devil:

Sicer pa jaz odkrito priznam, da jajc ne barvam, hkrati pa tudi odkrito priznam, da se ne branim niti jajc niti šunke in ostalih dobrot in da so lahko na krožniku prav vsak dan. :devil:

Pujsek je pač kralj živali :worship: :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi jih tudi enmu najraje na plav pobarval in to kar z eno brco tja not :devil:

Sicer pa jaz odkrito priznam, da jajc ne barvam, hkrati pa tudi odkrito priznam, da se ne branim niti jajc niti šunke in ostalih dobrot in da so lahko na krožniku prav vsak dan. :devil:

Pujsek je pač kralj živali :worship: :010 :010

Pa še zvečer se boš fajn imel, danes je 21.3.! :whistle: A ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni 0,3 :worship:

Imam en dežni dvodelni kombinezon (nov, nerabljen) za prodat, velikosti L, znamke PROOF.

Če kerga interesira :rolleyes:

povej še barvo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan za :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ................

luna noro nabija ......... :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro štamprli,

zvečer pa jajce farbat, pa hren nastrgat pa umijte si ga prej, drugač fejst peče... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan! Težko dam noge vkup.... :devil: ... peskanje ni blo tak hudo, ampak miniziranje .... :doze: ! Pečeeeee.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan! Težko dam noge vkup.... :devil: ... peskanje ni blo tak hudo, ampak miniziranje .... :doze: ! Pečeeeee.

Ne jamraj, zvečer se baje vidimo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj :headbang: vsi jajca farbate in kidate?... :whistle:

:lol1: jutro, belo jutro... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo jutro! "Ko rano rani, je pek ili budala!" Dober pregovor. Ampak če maš pesa, ga je treba pelat na sprehod. Sedaj sem si že poplaknil čobo s travaričko.

Pozdrav vsem fajnšmekerjem, ki so prišli na Balaševiča. Nas je blo 12 in nadaljevali smo do 1h :beer2: :beer2: . Če nebi imel klape, mi nebi tak hitro fšli :rolleyes: .

Pri totem Narodnem domu pa tak Mutika proda večino kart :evilgrin: ! ( :worship: ). V torek ji nesem malo žegna...pa kako jajčko O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo jutro! "Ko rano rani, je pek ili budala!" Dober pregovor. Ampak če maš pesa, ga je treba pelat na sprehod. Sedaj sem si že poplaknil čobo s travaričko.

Pozdrav vsem fajnšmekerjem, ki so prišli na Balaševiča. Nas je blo 12 in nadaljevali smo do 1h :beer2: :beer2: . Če nebi imel klape, mi nebi tak hitro fšli :rolleyes: .

Pri totem Narodnem domu pa tak Mutika proda večino kart :evilgrin: ! ( :worship: ). V torek ji nesem malo žegna...pa kako jajčko O:-) .

Mi pesjanarji vemo kako to gre... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo jutro! "Ko rano rani, je pek ili budala!" Dober pregovor. Ampak če maš pesa, ga je treba pelat na sprehod. Sedaj sem si že poplaknil čobo s travaričko.

Pozdrav vsem fajnšmekerjem, ki so prišli na Balaševiča. Nas je blo 12 in nadaljevali smo do 1h :beer2: :beer2: . Če nebi imel klape, mi nebi tak hitro fšli :rolleyes: .

Pri totem Narodnem domu pa tak Mutika proda večino kart :evilgrin: ! ( :worship: ). V torek ji nesem malo žegna...pa kako jajčko O:-) .

Pozdrav nazaj. Je bil pa carski Đole :worship: :worship: :worship: Kot vedno, oziroma še boljši.

Hvala Mutika za organizacijo :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Štamprleki!

:worship:

Očitno vas je zasipalo, so mi iz vaših koncev javili zgodaj, da je prevoz konjev zaradi vremena prenevaren ... :headbang: , prestavljamo na jutri ali ponedeljek, kar imam najraje; popolnoma "razšraufan" načrt dela in ne-dela ter obveznosti.

:evilgrin:

Lepo jutro! "Ko rano rani, je pek ili budala!" Dober pregovor. Ampak če maš pesa, ga je treba pelat na sprehod. Sedaj sem si že poplaknil čobo s travaričko.

Pozdrav vsem fajnšmekerjem, ki so prišli na Balaševiča. Nas je blo 12 in nadaljevali smo do 1h :beer2: :beer2: . Če nebi imel klape, mi nebi tak hitro fšli :rolleyes: .

Pri totem Narodnem domu pa tak Mutika proda večino kart :evilgrin: ! ( :worship: ). V torek ji nesem malo žegna...pa kako jajčko O:-) .

ataIBA, važno je, da ste uživali! :winkiss: No, upam, da do torka neoš pozabo na neke obljube tule gor ... :whistle: !

Pozdrav nazaj. Je bil pa carski Đole :worship: :worship: :worship: Kot vedno, oziroma še boljši.

Hvala Mutika za organizacijo :worship: :worship:

Cool, bmwslo, any time!

Najbolj me veseli, če lahko ustrežem in komu naredim veselje. Spadam md tiste redke dinozavre, ki imamo ljudi radi in smo veseli, če so oni veseli. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.

Danes bo dan za rdeče. Majo tko dobro nastavljeno, da ne bi smeli zasrat. Do štarta pa lahko še malo pobrkljam po mašini :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!