Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Dobro jutro dedi (in :wub: ). Če mo danes ki vkup vrezali, ste normalno vabljeni na spomladanski ričet pri meni! Če bote naredli drugi krog, ga zaključte popoldan pri meni. Planirano po 17 uri. Motoristek - imava GSM pa smo v kontaktu. Več na naši strani - sosedi!

(Da vas nebo več kot 30 :alien1: , ker mam dve pivi :whistle: !)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Štamprleki. :worship:

Pravzaprav je jutro, ampak, jaz sem že pol noči budna, ker sem se bala zaspati, da ne zamudim ričeta. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sosedje! Prste poližite, ker imate Zlatija :worship: . Njega se prehladi :wacko: nea primejo :evilgrin: . C c c c motoristek. Boš mel popravnega :alien1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Smo se srečali ja, pa ste tud zginli ko kafre... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes narejenih prvih 200 km z mojo novo ljubico........gre ko šus :worship: :worship: :worship:

Oj, smo te klicali, pa nisi bila dosegljiva. V Logarski smo se martinčkali in papcali.

:worship:

Hojla!

Smo se srečali ja, pa ste tud zginli ko kafre... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

:eek: Kje???

Ojlala, Štamprleki! Zlasti se nam je pridružil. Fura za prste polizat. Pa sonce in Logarska pod snegom ... bajka!

Da o ričetu niti ne govorim ... njami! :naughty:

MamaIBA, hvala, spet je bilo vse na svojem mestu! AtaIBA, ričet za popenit dober!

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne pustiš ubogi kuzli, da se naspi ko čovjek... :rolleyes:

ko me, kot človek jebe že eno uro prej.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan, vceraj sem ker velik km z mojim RT-jum napravil.

bil ze ob pol desetih v sevnici, mrzlo +1 stopinj in potem se v hrib, hvala bogu,

da je blo v celju tak lepo in toplo.

lep in uspesen teden zelim vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En brzinski pozdrav, Štamprleki! :worship:

A imate pri vas tudi takšen krasen, poletno-pomladni dan, s primesjo zimskih ostankov? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En brzinski pozdrav, Štamprleki! :worship:

A imate pri vas tudi takšen krasen, poletno-pomladni dan, s primesjo zimskih ostankov? :whistle:

:winkiss: :winkiss: :winkiss: ja res je, tudi pri nas je čudovito..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!