Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

En lep sončen dan :worship:

Štamperli, a mate na sejmu kje kaki trefpunkt, al pa štant?

Bom uletio, danes al pa jutri (odvisno kak bom ketno vtrgo) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

jaz sem bil ze na Moto Boom, to je Moto Negativ, nocem simfant, sam to je ena katastrofa, to ni nic, potem pa res grem raj v Padove, ali v München in se cel dan vozim z avtobusom in potem neki vidim.

Po mojem je to sramota, lahko pa tudi zaradi tega, ker sem ze velik razstav videl. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan...........predsednik RS je odšel, jaz sem si pa našla mal časa za vas....danes ob 19 uri me boste pa lahko videli mal na POP TV....... :yea1: :yea1: :yea1: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan...........predsednik RS je odšel, jaz sem si pa našla mal časa za vas....danes ob 19 uri me boste pa lahko videli mal na POP TV....... :yea1: :yea1: :yea1: :winkiss:

jaz nam neč gledal, grim na male trojane na pir, dans je mali pitk :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto najprej ob 9h ogled veteranov v Slov. Bistrici, po 12. uri pa Celje. Se vidimo!? :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jap, letošnji motobum ni nekaj extra, mogoče bo kej bolje v soboto, ker dans je komaj prvi dan, velik prostora je neizkoriščenega, BMW naprimer z avti (katastrofa) ma tolk placa še, da bi še celo paleto Ktm-ov zravn postavu. Za sprobat so pa sam skutrji, sm upal da bo kej težjega za dobit pod rit. No sej grem v soboto še enkrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan...........predsednik RS je odšel, jaz sem si pa našla mal časa za vas....danes ob 19 uri me boste pa lahko videli mal na POP TV....... :yea1: :yea1: :yea1: :winkiss:

Tati, prava filmska zvezda.Tebe pa Šokaca vidim več po TV kot v živo. :krneki:

Dajmo se malo organizirat pa to spremenit. :hmm: .)

P.S.,

Čer vsem MotoBoomovcem. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nam neč gledal, grim na male trojane na pir, dans je mali pitk :whistle:

no prav.......pa nič.......... :whistle: :whistle: :whistle: :beer2: :beer2: :beer2:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawo B)

rečeno............storjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glumica... :yea1:

nesramnež.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

lep pozdravček vsem, se verjetno jutri vidimo........... :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa edina medicinska sestra, ki je poleg tega tudi motoristka in neprestano po cajtngih in tv-ju, pa zato nič bolj važna in vzvišana, kot bi bil mogoče kdo drug....... :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa edina medicinska sestra, ki je poleg tega tudi motoristka in neprestano po cajtngih in tv-ju, pa zato nič bolj važna in vzvišana, kot bi bil mogoče kdo drug....... :devil: :devil: :devil: :devil:

Še tuki enga :004 zate... Movie star :lol1: Bili ste opaženi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!