Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Dobro jutro.

Že delamo. In danes je dan za sejem. Se vidimo :yea1:

Dobro jutro!

Če že sejem ni tak kot v Italiji ali Nemčiji (čudno ne :evilgrin: ??? - preverimo danes) pa si bomo sami naredli špico :whistle: :beer2: :beer2: .

Pa še Tati pride.... :010 :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baterije sem ti odnesu :slap:

Ja, boš mel izgovor, da se na kak kofe oglasiš, ali pa jaz pri tebi.

Vsak izgovor je dober :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo pa lepo danes na sejmu. Videl sem nekaj starih fac, ki jih že dolgo nisem, pa spoznal nekaj novih, da o hostesah ne zgubljam besed. Evo še ena slikca z našo medijsko zvezdo.

post-5391-1208022431_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo pa lepo danes na sejmu. Videl sem nekaj starih fac, ki jih že dolgo nisem, pa spoznal nekaj novih, da o hostesah ne zgubljam besed. Evo še ena slikca z našo medijsko zvezdo.

post-5391-1208022431_thumb.jpg

Zgleda da sem bil tudi jaz v tistem trenutku na štantu

post-13958-1208026047_thumb.jpg

Pa ena skupna fotka !

post-13958-1208026104_thumb.jpg

Nova podoba motosveta

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dan je bil,nekaj FOTK,

današnjega super obiska na nula tri območju. :winkiss:

P.S.,

Lahko noč,MotoBoomovci! :P .)

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan je bil.

Lepo vas je bilo spet videt, Štamprleki dragi!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro. Ja letos smo v štampllandu organizirali manjši moto sejmek. A boste v 02 regiji nardil drugo leto kaj podobnega ?

No nič hudega če ne. Bomo počakali eno leto in vidli, potem smo pa spet mi na vrsti za 2010 leto :whistle:

Vas je blo pa lepo videt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji najljubši glumci... :naughty: George Clooney, Angelina Jolie, Brad Pitt... :worship:

post-2154-1208067486.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro. Ja letos smo v štampllandu organizirali manjši moto sejmek. A boste v 02 regiji nardil drugo leto kaj podobnega ?

No nič hudega če ne. Bomo počakali eno leto in vidli, potem smo pa spet mi na vrsti za 2010 leto :whistle:

Vas je blo pa lepo videt :worship:

Ojla, Štamprleki!

:OK:

Spet je gužva v Celju in prav je tako! Dobro vi to organizirate, in nuladvajeki pridemo.

Mi pa organiziramo manj pompozne, javnosti skrite zadeve, celo vsak teden, pa za novo leto, ampak, pri nas pač ni razgaljenega, mladega mesa ... in nulatrijeki ne pridete.

Vsa čast izjemam, motoristek in zlati! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji najljubši glumci... :naughty: George Clooney, Angelina Jolie, Brad Pitt... :worship:

A? Ccccccc. Prej bi reko:Kevin, moja Tati, Partljič.

(zatatijeangelinamrtvaušpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! Sejem je mimo! Ste se streznili :evilgrin: ? Mokre sanje mimo :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, motoristek, si biw nabasan !?

z eno si me slikal, ti si pa čez objektiv dve vidu.... :rolleyes:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Štamprleki.

:worship:

Upam, da ste vsi OK, po veliki dozi mladih krakcev upam, da ni kerega hercinfarkt trofu! :unsure: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Štamprleki.

:worship:

Upam, da ste vsi OK, po veliki dozi mladih krakcev upam, da ni kerega hercinfarkt trofu! :unsure: :P

Hehe, smo navajeni, da nas mladi krakeci obletavajo (se komaj branimo), tako da ni sile. Herci so še na svojih mestih.

Moram še jaz enkrat zalutat v vaše konce kak torek zvečer. Jutri definitivno ne gre, ker sem si drugo zabavo izbral (beri delo :headbang: ), mogoče pa drugi teden :yea1:

Totika in toteki uživajte še dalje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A? Ccccccc. Prej bi reko:Kevin, moja Tati, Partljič.

(zatatijeangelinamrtvaušpress)

ej sosedje, prav žalostno, da ste jo tako hitro ucvrli dam, saj nimate majhnih otrok doma......... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sosedje, prav žalostno, da ste jo tako hitro ucvrli dam, saj nimate majhnih otrok doma......... :headbang: :headbang: :headbang:

Smo pa meli enega zraven, ki je mel nekaj dni nazaj demontažo mandlof (mali Vangec :OK: - trpežn ko mama :worship: ) in enega, ki je bil tak lačen, da je že bil tečen (jaz :evilgrin: )!

Vejš da si mi falila :unsure: , ampak pri takem povpraševanju,...in gužvi, smo se odločli za premik. Čoporativno. Ampak to je zadnjič in naslednjič neš vujšla :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!