Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Pripelji se v Slov. Bistrico. Te takoj pozdravim! Jaz mam danes dopust, ker moram motorček "olupit" od muh in ostale svinjarije. Ima malo alkoholnega do omejitve :worship: , pršutek friško pripelani, ....

Če je še kakšen kandidat, :beer2: , no problem.

se bomo oglasl ob priliki :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bomo oglasl ob priliki :rolleyes:

Da mu požeremo tisto travarico.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mu požeremo tisto travarico.... :kva2:

:hmm: ... :naughty: ... :nono: :alien1: .... :photo:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ... :naughty: ... :nono: :alien1: .... :photo:

:chase:

Mi, ko začnemo :kva2: ne nehamo... :yea1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, še malo pa bo dan :worship:

Ja maš kar prav, zatorej dobro jutro in dober dan :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos banda.....

tisti, ki še niste oženjeni, pa vam mogoče kej takega roji po buči :unsure: tole si poglejte, mogoč vas mine :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos banda.....

tisti, ki še niste oženjeni, pa vam mogoče kej takega roji po buči :unsure: tole si poglejte, mogoč vas mine :evilgrin:

ubogi API ga je najbolj naje...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo imel 1.6.2008 čas :yea1: naj pride(obvezno z otroki)...bo žurka in smeha polno kapo. :kva2:

DAN ODPRTIH VRAT ŠKD CELEIA, NEDELJA 01.06.2008

Objavljeno 26 May 2008

Ali razmišljate o nakupu psa in ne veste, za kakšno pasmo bi se odločili? Ali pa psa že imate in bi ga radi izšolali? Morda nič od tega, le ne veste, kam bi se dali prihodnjo nedeljo...?

VABIMO VAS, DA SE NAM PRIDRUŽITE V NEDELJO, 01. JUNIJA 2008 V ŠKOFJO VAS, kjer člani ŠKD Celeia v okviru krajevnega praznika KS Škofja vas, prirejamo za vas DAN ODPRTIH VRAT!

Prireditev bo potekala od 10.ure dalje na parkurju Konjeniškega kluba Škofja vas, kjer si boste lahko ogledali:

- predstavitev različnih pasem psov, ki vam jih bodo predstavili naši člani in vam zaupali vse, kar

vas zanima o določeni pasmi

- predstavili vam bomo programe klasičnega šolanja psov - do najvišjih disciplin

- predstavitev agilityja

- predstavitev kinološkega športa Rally obedience

- frisbee show

- zabavni nastop skupine »Kosmati smrčki«

Prisrčno vabljeni!

http://www.skd-celeia.com/

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan................danes grem pa čez celo Štajersko v Prekmurje, upam, da ne okusim vse žlehtnobe Celjskih in ostalih policajev :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Štamperlki. Kako ste kaj? Mislite kej na nas uboge trpeče študentovske duše, ki cele dneve gnijemo tle v Lj (ali kje drugje)?

Ne morte verjet, kaj se mi je dans zgodilo ne... Nekdo mi je prevrnil motor.... na srečo na travo, tak da je na maski samo nekaj manjših prask, ki bodo šle verjetno dol s poliranjem, ampak vseeno, ne morem verjetn kaj lahko naredi človeško ljubosumje in nevoščljivost... Sm biu tuk jezn da sm se pol kr ceu dan vozu :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro prijatelji iz nula tri regije in njihovi simpatizerji, :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2:

Zlati, lepo te je bilo včeraj videt. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos banda.....

tisti, ki še niste oženjeni, pa vam mogoče kej takega roji po buči :unsure: tole si poglejte, mogoč vas mine :evilgrin:

Uf, dobro da sem to že dal skozi. Vidim, da je tale Apek zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutr banda :evilgrin:

Evo, da se malce javim, toliko da vas ne bo skrbelo in da ne boste imeli zaradi mene neprespanih noči :D

Tati sem slišal, da se potepaš po mb :D, kaj nisva rekla, da se bova enkrat skupaj gor zapeljala pozdravit vzhodnjake :D

Ajdi ni cajta za tipkanje motor pobere preveč časa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, wroče B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!