Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dobro jutro

Živjo Štamperlki. Kako ste kaj? Mislite kej na nas uboge trpeče študentovske duše, ki cele dneve gnijemo tle v Lj (ali kje drugje)?

Ne morte verjet, kaj se mi je dans zgodilo ne... Nekdo mi je prevrnil motor.... na srečo na travo, tak da je na maski samo nekaj manjših prask, ki bodo šle verjetno dol s poliranjem, ampak vseeno, ne morem verjetn kaj lahko naredi človeško ljubosumje in nevoščljivost... Sm biu tuk jezn da sm se pol kr ceu dan vozu :evilgrin: :evilgrin:

seveda mislimo, saj smo nekateri na istem, samo da smo na malo boljšem zraku :whistle:

ja dober tep, ko maš motor zraven. jst ga nimam kam parkirat tu v kopru. tak da motor tu ne pride v poštev. na žalost :cry: bi pa blo fino ja, če bi bil :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Štamperlki. Kako ste kaj? Mislite kej na nas uboge trpeče študentovske duše, ki cele dneve gnijemo tle v Lj (ali kje drugje)?

Ne morte verjet, kaj se mi je dans zgodilo ne... Nekdo mi je prevrnil motor.... na srečo na travo, tak da je na maski samo nekaj manjših prask, ki bodo šle verjetno dol s poliranjem, ampak vseeno, ne morem verjetn kaj lahko naredi človeško ljubosumje in nevoščljivost... Sm biu tuk jezn da sm se pol kr ceu dan vozu :evilgrin: :evilgrin:

pa verjetn nisi najdu tistega ki ti je prevrnu motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati sem slišal, da se potepaš po mb :D, kaj nisva rekla, da se bova enkrat skupaj gor zapeljala pozdravit vzhodnjake :D

ja res je, sem mogla mal lupčke raztalati :004 :004 :004 ker so tako fajn, naslednjič ko bo čas greva skupaj, samo nikakor po cesti čez

Konjice, Bistrica, ampak kjerkoli drugje, vseeno če kar čez Golico..... :whistle: :whistle: :whistle:

se čujeva.......... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wroče B)

post-5241-1211984541_thumb.jpg

jebiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek.......hvala :worship: :worship: :worship: :winkiss: :winkiss:

Vse za tebe draga... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Štamprleki!

Vroč dan!

Na srečo imam tule v pisarni klimo! Če ne bi me itak že pobralo! :evilgrin:

Dobro jutr banda :evilgrin:

Evo, da se malce javim, toliko da vas ne bo skrbelo in da ne boste imeli zaradi mene neprespanih noči :D

Tati sem slišal, da se potepaš po mb :D , kaj nisva rekla, da se bova enkrat skupaj gor zapeljala pozdravit vzhodnjake :D

Ajdi ni cajta za tipkanje motor pobere preveč časa :D

No, KeC, kaj pa še čakaš? Špeglaj se po tati! Ona je res prišla, ne le govorila! :whistle: :winkiss:

ja res je, sem mogla mal lupčke raztalati :004 :004 :004 ker so tako fajn, naslednjič ko bo čas greva skupaj, samo nikakor po cesti čez

Konjice, Bistrica, ampak kjerkoli drugje, vseeno če kar čez Golico..... :whistle: :whistle: :whistle:

se čujeva.......... :winkiss: :winkiss:

Hvala, tati, ja, saj smo res!

:yes:

Zakaj pa ne Konjice, Bistrica, ... ? :unsure: The best cesta!

Zlati, tudi tebi vsaka čast! Ful prijetno presenečenje ste bili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful prijetno presenečenje ste bili!

še jaz sem mel namen prit, pa me je Fritz nafehtal, da sem mu šou v puhalnik maro metat .)

utem je bla pa noč, pa par par pirow................. :whistle:

takle mamo na pawrih.............jebiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še jaz sem mel namen prit, pa me je Fritz nafehtal, da sem mu šou v puhalnik maro metat .)

utem je bla pa noč, pa par par pirow................. :whistle:

takle mamo na pawrih.............jebiga

Saj bo naslednji torek spet lepo wreme.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa verjetn nisi najdu tistega ki ti je prevrnu motor :whistle:

Ej bom ga slej k prej, ker je barva ostala na nosilcu od kufra, pa tak sta sam 2 varianti, al kombi, ki včas pred blokom parkira, al pa en clio... Potem pa :naughty: :evilgrin: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od jutr pa do sobote, ste vabljeni na festival zelene doline, v Arji vasi, js bm pekel šmorn, lepe punce pa vas bodo postregle z jogurti. Fešta je na firmi mlekarne celea, šotor, ... Od jutra do večera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem pa prvič videl zlatega brez bojne opreme.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos B)

od jutr pa do sobote, ste vabljeni na festival zelene doline, v Arji vasi, js bm pekel šmorn, lepe punce pa vas bodo postregle z jogurti. Fešta je na firmi mlekarne celea, šotor, ... Od jutra do večera.

Šmorn, šmorn (carski praženec) taprav :rolleyes:

al unga u plošeh :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos banda.....

tisti, ki še niste oženjeni, pa vam mogoče kej takega roji po buči :unsure: tole si poglejte, mogoč vas mine :evilgrin:

LooooL... sam nobene striptizete nism zasledil...??? :whistle:

Kec... tebe sm ze zdej dvakrat vidu na motorju... enkrat v Velenju in nekrat na Stranicah, si se mim mene peljal... maham ti pa nic... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LooooL... sam nobene striptizete nism zasledil...??? :whistle:

jebiga, je blo tak zmejeno, da tokrat ničččč O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!