Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

mi je pa Bosanski carinik z veseljem občudoval napis, jebiga... pa mi je vrnil osebno..... :naughty: :naughty:

On je ziher razmišljal, da bi blo boljše, če bi pisalo jebi jo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan.......... :whistle:

Kaj je to zdaj kakšen moto klub? jebiga...

On je ziher razmišljal, da bi blo boljše, če bi pisalo jebi me :whistle:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to zdaj kakšen moto klub? jebiga...

ja in ne :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če še jaz dodam varianto na jebiga. Moj dečko ima v Barceloni malo veselje s KTM-om. Prva ugotovitev je, da sklopka ne auskupla. Druga, da je treba na servis zamenjat cilinder, ki je spustil. Tretja, da je servis 13 km stran in sedaj doliva olje, da se bo jutri peljal na servis. Nadaljevanje sledi. Če pa bo sila, pokličem na pomoč Bambija :evilgrin: .

Cilinder sklopke zamenjan, sedaj se mora dečko navadit na nov način menjave (poslan SMS!)???

Najprej je fasal žrebl v zadnjo gumo, potem mu je scootoiler začel nekontrolirano scat, sedaj kuplunga. Ni mu dolgčas :alien1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilinder sklopke zamenjan, sedaj se mora dečko navadit na nov način menjave (poslan SMS!)???

Najprej je fasal žrebl v zadnjo gumo, potem mu je scootoiler začel nekontrolirano scat, sedaj kuplunga. Ni mu dolgčas :alien1: .

Kakšen je star in kakšen je nov. A ne stisneš vedno kuplunge z levo roko :eek: al ma to KTM kake posebne priprave zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilinder sklopke zamenjan, sedaj se mora dečko navadit na nov način menjave (poslan SMS!)???

Najprej je fasal žrebl v zadnjo gumo, potem mu je scootoiler začel nekontrolirano scat, sedaj kuplunga. Ni mu dolgčas :alien1: .

se dogaja,jebiga,bo pa od sedaj naprej boljše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da grem na dopust :naughty: spet nisem šel na malico... :headbang: jebiga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je star in kakšen je nov. A ne stisneš vedno kuplunge z levo roko :eek: al ma to KTM kake posebne priprave zraven

:grrr :grrr Sklepam, da mu sedaj ne prime tak hitro, ampak bol proti koncu :blink:

Ko mi je rekel, da ne gre z BMW-jem, sem.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, Štamprleki!

:worship:

Pozdravljam po dolgem času, pa hvala vsem, ki ste mi včeraj čestitali! Lepo od vas, res.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr Sklepam, da mu sedaj ne prime tak hitro, ampak bol proti koncu :blink:

Ko mi je rekel, da ne gre z BMW-jem, sem.... :kva2:

Pa saj se ti tudi bolj poredko z BMW-jčkom prevažaš se mi zdi. Je bolj KTM hišni ljubljenček če se ne motim :rolleyes:

Oj, Štamprleki!

:worship:

Pozdravljam po dolgem času, pa hvala vsem, ki ste mi včeraj čestitali! Lepo od vas, res.

:winkiss:

Mutika, taki pač smo in si ne moremo pomagat, če smo taboljši :whistle: (poleg tebe seveda)

Jebiga

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!