Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

se neki od tega, da sem sel 4 - 6 julija v Garmisch Partenkirchen!

Vceraj dobil Fax iz Nemcije, da morem 80 EURO kazen placat, bli smo pre hitri, dobilo so me pa Villach, smer Großglockner.

To je pac to, ker Slovenci ne verjamejo, da je prehitra voznja draga.

Pred mano prijatelj in on je terar, jaz pa za njim, ce sem htel, da se skupi vozimo. :headbang: :headbang: :headbang:

Mislim pa, da Slovencem se ni treba placat, ker se ni pogojih med drzavami, sam Avstrija in Nemcija to ze dolgo imajo, jaz pa nemsko tablico.

To sem sam napisal, da ce grete kam, pazite, ker je drago, posebno Italija in Svica, tam bi 3x vec placal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sma se z bmwslo-jem že neki menla, da bi se dobil na kaki pjači. Pa recimo v sredo ali v četrtek na Mariji Reki (upam da nimajo zaprto takrat), okoli 17 ure.

Sam se bolj nagibam k sredi, ker bo še lepo brez padavin. Če ste za to... napišite... rossie, zlati, bmwslo, motoristek, poggy ter ostala druščina...

lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sma se z bmwslo-jem že neki menla, da bi se dobil na kaki pjači. Pa recimo v sredo ali v četrtek na Mariji Reki (upam da nimajo zaprto takrat), okoli 17 ure.

Sam se bolj nagibam k sredi, ker bo še lepo brez padavin. Če ste za to... napišite... rossie, zlati, bmwslo, motoristek, poggy ter ostala druščina...

lep pozdrav!

Dobro jutro vsem :evilgrin:

Mogoče je odlična alternativa da se v Čeče odpelljemo na pohane piške... Odlične in poceni!!! Je pa to od vrha Maričke glih 5min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sma se z bmwslo-jem že neki menla, da bi se dobil na kaki pjači. Pa recimo v sredo ali v četrtek na Mariji Reki (upam da nimajo zaprto takrat), okoli 17 ure.

Sam se bolj nagibam k sredi, ker bo še lepo brez padavin. Če ste za to... napišite... rossie, zlati, bmwslo, motoristek, poggy ter ostala druščina...

lep pozdrav!

hja. z veseljem se udeležim, samo za jutri vam lahko sporočim šele zvečer, ko bo jure vedel, kako jutri dela. namreč odpravljamo se v terme 3000 mal kopat.

v četrtek pa sem dopoldan zasedena, ker morem omi in starmu atu pomagat drve nalagat in razlagat (ker se selita), popoldan pa sem fraj.

imam pa še eno vprašanje za vas...

imam nekaj problemov s skuterjem... nastavitve. a mogoče kdo od vas zna nastavljat te reči in bi mi lahko pomagal? seveda pošteno plačam, samo da mi zadeva laufa, kot mora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja. z veseljem se udeležim, samo za jutri vam lahko sporočim šele zvečer, ko bo jure vedel, kako jutri dela. namreč odpravljamo se v terme 3000 mal kopat.

v četrtek pa sem dopoldan zasedena, ker morem omi in starmu atu pomagat drve nalagat in razlagat (ker se selita), popoldan pa sem fraj.

imam pa še eno vprašanje za vas...

imam nekaj problemov s skuterjem... nastavitve. a mogoče kdo od vas zna nastavljat te reči in bi mi lahko pomagal? seveda pošteno plačam, samo da mi zadeva laufa, kot mora.

Kaj ti pa ne dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nastavitve fergazerja verjetno

neki sem prej un šraufek za zrak obračala, pa mal boljš je, verjetno pa je tut še kak drug šrauf.

nimam pojma.

pa nastavit bi blo treba, da bi v hrib bolj vleku. al pa pogledat, kaj je treba zamenjat in da tist kupim.

recimo... v klanc ne spele iz mesta. to me muči.

pa take reči.

verjetno nič hudega, če pa vse ostalo laufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nastavitve fergazerja verjetno

neki sem prej un šraufek za zrak obračala, pa mal boljš je, verjetno pa je tut še kak drug šrauf.

nimam pojma.

pa nastavit bi blo treba, da bi v hrib bolj vleku. al pa pogledat, kaj je treba zamenjat in da tist kupim.

recimo... v klanc ne spele iz mesta. to me muči.

pa take reči.

verjetno nič hudega, če pa vse ostalo laufa.

Za klanec dej malo trše fedrce za sklopko not, tako da potem motor speljuje pri višjih obratih. Pa mogoče kakšen gram lažje valčke v variator...

Kar pa se vijaka za zrak tiče, najprej poglej kakšno dizo maš not pa kolko mm vplinjač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc bi rekel, wroče je... :beer2:

sej zunej je res widet :grim

jaz pa tule lepo, skoraj tak kot v kewdru :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zunej je res widet :grim

jaz pa tule lepo, skoraj tak kot v kewdru :naughty:

Danes bil v Nazarjih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v Nazarjih... :whistle:

ja, sm čutil na wodi :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si uniona pil... :lol1:

nje, laškega bi, če bi poklical, pa še tebi bi dal za kufe.....pa nea morš poklicat :trance_33_sleep:

drugič pa cajta nam mel ko boš klico :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nje, laškega bi, če bi poklical, pa še tebi bi dal za kufe.....pa nea morš poklicat :trance_33_sleep:

drugič pa cajta nam mel ko boš klico :alien1:

Ponedeljek... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponedeljek... :naughty:

qrc, v pondelkih je največa gužwa, pa šefe pride z mora,, tak da ne bom mogu več kar tak okol laufat :alien1:

jebiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!