Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Morgen, jebiga.

Ja za boga svetega, kwa ste pocel, da je spet urgenca u spilu?! Ma vas bom okol kepe vsakega posebej, mularija!

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober juter :yawn:

Ja za boga svetega, kwa ste pocel, da je spet urgenca u spilu?! Ma vas bom okol kepe vsakega posebej, mularija!

tati dela tam al neki takega :whistle:

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga, kar nekaj "novincev" v naših logih. Bo treba kako srečanje nardit da se spoznamo :beer2: :beer2: :beer2:

jst sem tudi novi :worship:

od včeraj naprej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tati dela tam al neki takega :whistle:

Okej, no, pol oprostim. Sam me pa od Cvickota naprej kar strese, ko kdo omeni besedo na "U"...

Jebiga, kar nekaj "novincev" v naših logih. Bo treba kako srečanje nardit da se spoznamo :beer2: :beer2: :beer2:

Kaj pa mores, ce se nocete druzit. Sem ze nekajkrat povabil na Roglo, pa nic odziva, razen Poggyja. Sej bomo sli, no. Sam dans pa NJET!

"Ej Tine, a hrewa u hrapo?"

"Ne k hre dz!"

http://www.mojvideo.com/video-tinetova-gra...3d95baf17163458

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga, kar nekaj "novincev" v naših logih. Bo treba kako srečanje nardit da se spoznamo :beer2: :beer2: :beer2:

ja se strinjam s tabo, eni so odšli, končno prišli drugi, eni pa kar vztrajamo......... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen, jebiga.

Ja za boga svetega, kwa ste pocel, da je spet urgenca u spilu?! Ma vas bom okol kepe vsakega posebej, mularija!

oh oprosti, nisi seznanjen, res je danes sem celo noč talala pikice v rit in še kam, večkrat dežuram na urgentnem bloku KC - SNMP, tako da ni nič hudega, je pa res ,da se javim tudi iz urgence mal v Štamprlijo.............. :naughty: :winkiss:

je pa trenutno Cvičkar na Soči pri zdravnikih :worship: :worship: na kontroli, ker se bodo dogovarjali za nadaljnjo nego, th. in rehabilitacijo..........le dobrih

200 metrov od tle , kjer sem v službi, a sem rekla,da brez veze, da ga hodim gnjavit, itak bom lahko potem vsak dan pri njemu, če bom hotela :krneki:

:whistle: in seveda upam na najboljše informacije od njegove sestrce.... :worship:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh oprosti, nisi seznanjen, res je danes sem celo noč talala pikice v rit in še kam, večkrat dežuram na urgentnem bloku KC - SNMP, tako da ni nič hudega, je pa res ,da se javim tudi iz urgence mal v Štamprlijo.............. :naughty: :winkiss:

je pa trenutno Cvičkar na Soči pri zdravnikih :worship: :worship: na kontroli, ker se bodo dogovarjali za nadaljnjo nego, th. in rehabilitacijo..........le dobrih

200 metrov od tle , kjer sem v službi, a sem rekla,da brez veze, da ga hodim gnjavit, itak bom lahko potem vsak dan pri njemu, če bom hotela :krneki:

:whistle: in seveda upam na najboljše informacije od njegove sestrce.... :worship:

Aha, sorry, nisem vedel za siht.

Cvicko je ze na Soci? Uf, pol pa mam jst tut dostop, ce bom hotu. Kdo ga pa ma? Grabljevec?

Za Gabry sem pa kar na tekocem.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, sorry, nisem vedel za siht.

Cvicko je ze na Soci? Uf, pol pa mam jst tut dostop, ce bom hotu. Kdo ga pa ma? Grabljevec?

Za Gabry sem pa kar na tekocem.

ni na Soči kot pacient, ampak je imel samo pregled, da so se dogovorili kdaj ga bodo sprejeli.............., saj veš, določeni pogoji morajo biti izpolnjeni......

tako da po moje čez kakšen mesec...............ali prej, odvisno od njegovega zdr. stanja.--.... :naughty: :unsure: upam vsekakor da čimprej... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro en dober dan, Štamprleki!

:worship:

Kriza ... mrzlo je za znoret! Počasi bomo kot puščavski predel zemlje; od jutra do sutra razlika 40 stopinj!

Bljek.

Tole me spominja na zimo. Če bi bil vsaj sneg, bel, svež in iskriv, ne pa tista gnila brozga, ki nastane po prvem soljenju cest. Saj bi človek na deželi živel, pa je že vse taboljše zasedeno ... :whistle:

Želim vam še lep popoldan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro en dober dan, Štamprleki!

:worship:

Kriza ... mrzlo je za znoret! Počasi bomo kot puščavski predel zemlje; od jutra do sutra razlika 40 stopinj!

Bljek.

Tole me spominja na zimo. Če bi bil vsaj sneg, bel, svež in iskriv, ne pa tista gnila brozga, ki nastane po prvem soljenju cest. Saj bi človek na deželi živel, pa je že vse taboljše zasedeno ... :whistle:

Želim vam še lep popoldan!

Danes si nekam otožno melanholično razpoložena. Sneg naj bo po hribih, na cestah in v dolini ga ne rabimo.

Drugače se pa fajn mejte totike in toteki. Berem, da ste že vsi (oba z Vangecom) brez trdih medicinskih pripomočkov, torej na dobro rehabilitacijo :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kr prjavim za srečanje da vas spoznam, zaenkrat kolker vem samo Jakoba poznam :P

Sosed?

Ej, ves kaj!!! Ma da greva naslednjic na en pyr na Roglo, mulc frdaman!

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exactly, nism glih sosed sm pa kolega od tvojga soseda cez cesto, sva se spoznala tam. V sredo letim v turčijo tak da nasledno sredo pa bi pir na rogli lahk padu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa daj jebat, saj maš cajt :naughty:

:beer2: :beer2: :beer2:

Zdajle še eno poknem :kva2: pa grem spat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!