Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dober večer :yawn:

pravkar odspana dobra urca in še malo :zzz: zdaj pa sledi nadaljevanje :zzz:

Na hitro en dober dan, Štamprleki!

:worship:

Kriza ... mrzlo je za znoret! Počasi bomo kot puščavski predel zemlje; od jutra do sutra razlika 40 stopinj!

Bljek.

Tole me spominja na zimo. Če bi bil vsaj sneg, bel, svež in iskriv, ne pa tista gnila brozga, ki nastane po prvem soljenju cest. Saj bi človek na deželi živel, pa je že vse taboljše zasedeno ... :whistle:

Želim vam še lep popoldan!

tole si pa lepo povedala. glede snega... maš čisto prav :photo:

mutika... ti maš er6n, ane? a bi mi ga enkrat ko boš zdrava posodila za en krog? v zameno ti ponudim vožnjo z mojim in pa pijačo. namreč... nekako načrtujem, če bi mi finančno uspelo, da bi si ga drugo leto privoščila. pa da ne bi kupila nekaj, kar mi ne bi ustrezalo, bi se poskusla mal vsedit gor, da vidim, če mi drža odgovarja in pa naredit kakšen krogec, da vidim, če se ga da vsaj malo primerjat z mojim. bi ti bila neizmerno hvaležna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes si nekam otožno melanholično razpoložena. Sneg naj bo po hribih, na cestah in v dolini ga ne rabimo.

Drugače se pa fajn mejte totike in toteki. Berem, da ste že vsi (oba z Vangecom) brez trdih medicinskih pripomočkov, torej na dobro rehabilitacijo :beer2: :beer2:

:unsure:

Mater, kak si te vedo?

Hm, ... včasih me malo stisne, ja, priznam.

(Pre)nežna dušica. Zato pa kdaj iz srca zaupam komu, ki tega niti pod razno ni vreden ... :evilgrin: !

Ampak, če je snegec lep in res bel, je narava prelepa, kajne?

Ja hvala, rehabilitacija dobro poteka, sicer ne tako, kot bi si jaz želela, vse gre tako počasi ... Vangec je mlajši, jaz pa že na drugo stran gledam, pa je malce bolj kilavo vse vkup.

Ampak, v naslednji sezoni pa spet kakšno furco skupaj vdarimo, ne?

mutika... ti maš er6n, ane? a bi mi ga enkrat ko boš zdrava posodila za en krog? v zameno ti ponudim vožnjo z mojim in pa pijačo. namreč... nekako načrtujem, če bi mi finančno uspelo, da bi si ga drugo leto privoščila. pa da ne bi kupila nekaj, kar mi ne bi ustrezalo, bi se poskusla mal vsedit gor, da vidim, če mi drža odgovarja in pa naredit kakšen krogec, da vidim, če se ga da vsaj malo primerjat z mojim. bi ti bila neizmerno hvaležna.

Ja, imam. In ga ne morem prehvalit. Seveda je res, da enake znamke motor ne odgovarja vsem enako, zato popolnoma razumem, da bi želela probat.

Seveda, zmenjeno!

:yes:

Lahko noč, Štamrpli!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exactly, nism glih sosed sm pa kolega od tvojga soseda cez cesto, sva se spoznala tam. V sredo letim v turčijo tak da nasledno sredo pa bi pir na rogli lahk padu :D

Ah... isto sranje, drugo pakovanje.

Ja, sej te je slisat kar po celi ulici, ko prides. Ma kr lep zvok ta tvoja masinca.... Ti kr prid pozvonit za pyr. Pa dobr se mej u Turkistanu.

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imam. In ga ne morem prehvalit. Seveda je res, da enake znamke motor ne odgovarja vsem enako, zato popolnoma razumem, da bi želela probat.

No, jst sm ga probal .. lusna zadeva, sam mal ornk trd zic ma... po mojem je najboljsi nakup na tem motorju un zic, narejen iz gela. Drugace pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro štamperleki :eek:

danes sm pa prvi vstal :headbang:

Jebiga. Ko rano rani, rano dan zajebe :lol1:

vsi čakajo, da najprej On vstane.... :naughty:

ON stoji venomer :whistle:

dobro jutro :worship:

delamo :whistle:

Ja, najprej delo, potem zabava :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober zimski dan, Štamprli!

:worship:

No, jst sm ga probal .. lusna zadeva, sam mal ornk trd zic ma... po mojem je najboljsi nakup na tem motorju un zic, narejen iz gela. Drugace pa :worship:

:OK:

Trd zic? :hmm:

No ja, mogoče pa moja oblazinjena rit tega ne čuti. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Trd zic? :hmm:

No ja, mogoče pa moja oblazinjena rit tega ne čuti. :whistle:

Ja, no... verjetno me se nisi videla.. mam jst tut oblazinjenje serijsko,... ampak zic se mi zdi trd. Okej, primerjam s Futuro in GS 1200, Caponord... Nakedi majo tut mehkejsi zic: Bandit 600, Monster...

So pa seveda tut trsi zici... med SS sploh. :D

hehe

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :naughty:

zima, zima bela,

vrh goré se dela.....

:naughty:

hvala za tako idilo :krneki: :krneki: :krneki:

mraz je ko pes............, mislim, da je pa vseeno žalostno, da sredi septembra zaradi mraza ne grem na Hvar :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :naughty:

hvala za tako idilo :krneki: :krneki: :krneki:

mraz je ko pes............, mislim, da je pa vseeno žalostno, da sredi septembra zaradi mraza ne grem na Hvar :headbang: :headbang:

Tati Tati- kakšen mraz... :worship: :worship: a nebi šla z mano na slončke v januarju,. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro

Ja, imam. In ga ne morem prehvalit. Seveda je res, da enake znamke motor ne odgovarja vsem enako, zato popolnoma razumem, da bi želela probat.

hvala mutika

Trd zic? :hmm:

No ja, mogoče pa moja oblazinjena rit tega ne čuti. :whistle:

s tem tudi jaz ne bi imela problemov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!