Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dober juter

če slučajno kdo rabi kaj iz louis-a, grem danes popoldan ali pa najkasneje do te sobote v graz. če kaj rabite, mi lahko pošljete mail: rosvita@siol.net, in napišite kaj potrebujete in dajte prosim link zraven.

lahko pa pokličete na mobitel in v tem primeru mi povejte stran v katalogu in pa izdelek s ceno, da ne bom prinesla slučajno kaj narobe. telefonska številka je v profilu.

vsak dan je hujša megla. komi čakam, da se mal dvigne, da bom vsaj do sosedov vidla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober juter

če slučajno kdo rabi kaj iz louis-a, grem danes popoldan ali pa najkasneje do te sobote v graz. če kaj rabite, mi lahko pošljete mail: rosvita@siol.net, in napišite kaj potrebujete in dajte prosim link zraven.

lahko pa pokličete na mobitel in v tem primeru mi povejte stran v katalogu in pa izdelek s ceno, da ne bom prinesla slučajno kaj narobe. telefonska številka je v profilu.

vsak dan je hujša megla. komi čakam, da se mal dvigne, da bom vsaj do sosedov vidla :whistle:

Megla? :unsure:

V Mariboru je kristalno jasno nebo ... aja, pa dober dan vsem skupaj!

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober juter

če slučajno kdo rabi kaj iz louis-a, grem danes popoldan ali pa najkasneje do te sobote v graz. če kaj rabite, mi lahko pošljete mail: rosvita@siol.net, in napišite kaj potrebujete in dajte prosim link zraven.

lahko pa pokličete na mobitel in v tem primeru mi povejte stran v katalogu in pa izdelek s ceno, da ne bom prinesla slučajno kaj narobe. telefonska številka je v profilu.

vsak dan je hujša megla. komi čakam, da se mal dvigne, da bom vsaj do sosedov vidla :whistle:

V Celju se mi je že tudi dvignil... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju se mi je že tudi dvignil... :lol:

... pritisk :evilgrin: !!! Mrtveca pa ne prebudi nobena :unsure: . Niti voda, ki teče skozenj :whistle: .

(emšojebigapress).

Daj malo hitreje delaj in ne zabušavat, da spraviš noter tistih nekaj jutrišnjih potrebnih urc.

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...komi čakam, da se mi mal dvigne in, da bom sosedo videl :whistle:

... pritisk :evilgrin: !!! Mrtveca pa ne prebudi nobena :unsure: . Niti voda, ki teče skozenj :whistle: .

(emšojebigapress).

Daj malo hitreje delaj in ne zabušavat, da spraviš noter tistih nekaj jutrišnjih potrebnih urc.

LP B)

Motoristek vedno hitro dela, da je pol dalje fraj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pritisk :evilgrin: !!! Mrtveca pa ne prebudi nobena :unsure: . Niti voda, ki teče skozenj :whistle: .

(emšojebigapress).

Daj malo hitreje delaj in ne zabušavat, da spraviš noter tistih nekaj jutrišnjih potrebnih urc.

LP B)

Jaz s pogledom naredim, ko drug to naredi v treh dneh.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan............ :whistle: :whistle:

Zdrawc..........včeri si pa mal zgodi šu spat.........ah...........pa drugič :winkiss: :unsure: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne bom reku... :rolleyes:

in če ni res nujno, me ne ogovarjat :doze:

Dobro jutro :evilgrin:

Jebiga...

jutroooooooooo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!