Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dan

Pozdrav, Štamprleki!

Super, rosi, pa uživaj jutri, dan bo baje krasen! Ravno tapravi za motor.

:worship:

hvala mutika.

bomo se pazili. počakamo še kosilo in potem gasa na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala mutika.

bomo se pazili. počakamo še kosilo in potem gasa na motor.

:OK:

Naši toteki, no, vsaj en del, pa so že v sedlih ... danes osvajajo Dolenjsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen, jebiga.

Vsaj do jutri se vam ne bom pridruzil na cesti, k mi je ena punca sesula bajk. Bemu mast. Upam, da bojo mel rezervne rocke na servisu. Pozdravte ovinke se v mojem imenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen, jebiga.

Vsaj do jutri se vam ne bom pridruzil na cesti, k mi je ena punca sesula bajk. Bemu mast. Upam, da bojo mel rezervne rocke na servisu. Pozdravte ovinke se v mojem imenu.

Ooo, šment!

:huh:

Pa nikomur se ni nič zgodilo, upam, razen motorju, ne?

Kaj hočeš ... da le ni prevelike škode. In prevelikega šoka.

Vsak pleh se porihta ... kosti pa potrebujejo mnogo, mnogo več časa.

Lep dan, kljub vsemu!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo jutri za furo do Logarske? :)

Da se še jaz javim med 'štamprli' :D

Ni nobenega interesenta? Ali vam je to preblizu?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom ziher na cesti cez kako urco, ne vem pa še v ktero smer bom usmeru spredno gumo :P mogoče pa logarska niti ni tak švoh ideja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :worship:

lepi dnevi pa ni časa za furo :headbang:

Zlati kak te ni časa za furo?? Jaz sem bil na trgatvi, ogreval očetov novi avto, bil celo popoldne na pikniku, pa še za motor se je našel čas... Boš moral obiskati kakšen tečaj time managementa :evilgrin: :evilgrin:

Aja, pa br' dan Štamperli, sezone še ni konec juhuhuhuhuhuhu :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlati kak te ni časa za furo?? Jaz sem bil na trgatvi, ogreval očetov novi avto, bil celo popoldne na pikniku, pa še za motor se je našel čas... Boš moral obiskati kakšen tečaj time managementa :evilgrin: :evilgrin:

Aja, pa br' dan Štamperli, sezone še ni konec juhuhuhuhuhuhu :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ah jebiga. Z leti človeku dan nekam krajši ratuje kot je bil v mladosti. Jaz sem danes samo:

formulo gledal, s prjatlom 1 uro o motorjih čvekal, bil pri drugem prijatlu na rojstnem dnevu, opravil z eno stranko (ne tako na kratko), bil celo popoldne na dveh obiskih pri bližnjih sorodnikih in vmes ene 3 x jedel in zdej mam dost za danes. :evilgrin:

Jebiga - itaq :devil:

Če me še kdo hoče, naj vazelin s seboj prinese :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah jebiga. Z leti človeku dan nekam krajši ratuje kot je bil v mladosti. Jaz sem danes samo:

formulo gledal, s prjatlom 1 uro o motorjih čvekal, bil pri drugem prijatlu na rojstnem dnevu, opravil z eno stranko (ne tako na kratko), bil celo popoldne na dveh obiskih pri bližnjih sorodnikih in vmes ene 3 x jedel in zdej mam dost za danes. :evilgrin:

Jebiga - itaq :devil:

Če me še kdo hoče, naj vazelin s seboj prinese :headbang:

:eek: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah jebiga. Z leti človeku dan nekam krajši ratuje kot je bil v mladosti. Jaz sem danes samo:

formulo gledal, s prjatlom 1 uro o motorjih čvekal, bil pri drugem prijatlu na rojstnem dnevu, opravil z eno stranko (ne tako na kratko), bil celo popoldne na dveh obiskih pri bližnjih sorodnikih in vmes ene 3 x jedel in zdej mam dost za danes. :evilgrin:

Jebiga - itaq :devil:

Če me še kdo hoče, naj vazelin s seboj prinese :headbang:

Stari pa ti si pravi multipraktik :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vas vsaj malo pozdravim, da navte misnli, da me je že pobralo.......... :krneki: :krneki: :krneki:

dobro jutro :yea1: :yea1: :yea1:

Nič ne mislimo. Je še prezgodaj :yawn:

Dobro jutro :hooray:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro sosedje. A ste opazli, da ta teden nikam ne mine, vikend je pa minil tak hitro, kot da bi špricer spil....

Aja, a gremo kam? Vreme je kičasto :whistle: ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!