Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

ti si neki štrajkal ta vikend :whistle:

Ta vikend sem spil Cvička :naughty: ko celo leto skupaj... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa nisi nič javil prej :krneki:

Ce nebi gledal samo natakarc in kje se bojo joski vidli, bi me ziher vidu. Sem bil pa ja en najbolj vidnih tam... samo 2 sva prisla z bajki v Rolla. Je pa res, priznam, da sem bil se od prejsnjega dneva (spal sem celih 15 minut) in da je bilo do ene 23h cist vrh glave dost. Se tko al tko sm se komi domov privleku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :rolleyes:

Ce nebi gledal samo natakarc in kje se bojo joski vidli, bi me ziher vidu. Sem bil pa ja en najbolj vidnih tam... samo 2 sva prisla z bajki v Rolla. Je pa res, priznam, da sem bil se od prejsnjega dneva (spal sem celih 15 minut) in da je bilo do ene 23h cist vrh glave dost. Se tko al tko sm se komi domov privleku...

A pol je bla tvoja futura zunaj. Me je zavedlo, ker sem videl žabarsko tablico gor :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :rolleyes:

A pol je bla tvoja futura zunaj. Me je zavedlo, ker sem videl žabarsko tablico gor :alien1:

Morgen ljudi, jebiga!

Itaq. Iz vecih razlogov bi lahko ze ob prvem pogledu sklepal, da sm to jst:

1. V Sloveniji je na uc 7 Futur, od tega so 4 srebrne, od tega sta dve na primorskem in od preostalih dveh je ena moja, druga pa je v Krskem.

2. Kot ves, sem priseljena dusa iz zabarskih koncev, tko da bi moral vedet kako stvari stojijo s tablico.

3. Dej no mal pomisli: december, okoli nule stopinj, dez... bajk zunaj... kolk idiotov pa poznas, k se v takem furajo? Pol pa samo dodaj, da furam italjana, pa mislim, da si ze avtomatika na mojem naslovu :D hehe

Zdej grem pa na servis avto pelat. cau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja , res bi se lahko vsaj na en pir dobili pred NY .

Sreda ? četrtek ?? Lokacija ??? :beer2:

:grim

Sem zraven !!!!

Sam brez cvička :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen ljudi, jebiga!

Itaq. Iz vecih razlogov bi lahko ze ob prvem pogledu sklepal, da sm to jst:

1. V Sloveniji je na uc 7 Futur, od tega so 4 srebrne, od tega sta dve na primorskem in od preostalih dveh je ena moja, druga pa je v Krskem.

2. Kot ves, sem priseljena dusa iz zabarskih koncev, tko da bi moral vedet kako stvari stojijo s tablico.

3. Dej no mal pomisli: december, okoli nule stopinj, dez... bajk zunaj... kolk idiotov pa poznas, k se v takem furajo? Pol pa samo dodaj, da furam italjana, pa mislim, da si ze avtomatika na mojem naslovu :D hehe

Zdej grem pa na servis avto pelat. cau

:lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi štamperli

če bi kdo rad kupil kaj v hervis-u v celju, mu lahko odstopim vip karto za 2 osebi za jutri zvečer (20.30 - 23.00), na kateri je en kupon za 20% popusta in en kupon za 15% popusta.

če bi kdo rad, naj mi pošlje sms: 041 311 991.

kdor prvi pride, ta dobi.

aja pa še to. karto mora it iskat v liboje k fantu. jaz bi šla, pa ne morem, ker sem v kopru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prednovoletna histerija "hara" tudi po vaših straneh ... Knapić je migriral, pa tudi kakšnih posebnih znakcev, črtic in vzdihov ni več toliko, kot ponavadi ... vse OK? :whistle:

Pa en lep dober večer, Štamprleki!

:worship:

Še kakšna urca, pa grem na naše vsakotedensko torkovo totek srečanje. Da se pogovorimo o naslednjem torku, ki bo čisto novoletno obarvan. Vabljeni ste tudi vi, nulatrijeki!

Bmwslo, dovoli majhno razmišljanje ... če imaš željo motoristične prjatle malo vkup zbobnat, je bolje ne spraševat, kateri dan bi bil dober ... vsak ti bo drugače povedal. Določiš dan, uro, lokacijo, pa pride tisti, ki to RES ŽELI! Ostalih je itak vedno preveč ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!