Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Dober dan, Štamprli.

:worship:

Če koga zanima, jutri imamo toteki sicer svoj redni torkov trefer, ampak, jutri bo posvečen novemu letu.

Kakšna razlika?

:unsure:

Ne bo je ... le malo več bomo jedli ... :naughty: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končali za danes :worship:

Eni ja, drugi pa še ne :headbang:

Dober dan, Štamprli.

:worship:

Če koga zanima, jutri imamo toteki sicer svoj redni torkov trefer, ampak, jutri bo posvečen novemu letu.

Kakšna razlika?

:unsure:

Ne bo je ... le malo več bomo jedli ... :naughty: !

Dober tek in fajn se mejte :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serbus banda

ej, a je ker od vas bol kdaj v romuniji al pa moldaviji? rabmo mal info glede teh dveh drzav...

malo preveri v temi o Romuniji, pa vem, da je bil Volk doli, pa tale Vesna, pa najbrž še kdo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr jutr....

dopust, ka je že to???? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, a je ker od vas bol kdaj v romuniji al pa moldaviji? rabmo mal info glede teh dveh drzav...

Obrni se na Lord & Lady. Od včeraj sta doma iz Egipta.

Aja, da se še jaz pridružim lepim pozdravom....

Vsem dobro jutro in dober dan in ne pozabit kušnit najdražjo (ali najdražjega!!!) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odštevam dneve, ure in minute na delovnem mestu, pa jih je še vedno veliko pred Novim letom........... :headbang: :headbang:

lep dan vsem.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odštevam dneve, ure in minute na delovnem mestu, pa jih je še vedno veliko pred Novim letom........... :headbang: :headbang:

lep dan vsem.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Bo koleno zdržalo smučanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo koleno zdržalo smučanje?

Mutika, ti povem, da me danes noro boli, kajti delala sem 24 ur skupaj, posledica tega je seveda velika utrujenost in preobremenjenost.......... :headbang:

ampak sem odločna, da grem smučat, pa čeprav samo sedim v bifeju in pijem viljamovko............itak vem ,da me bo potem spet kam vrglo, pa vseeno....... :naughty: :naughty: :naughty:

po smučanju pa potem res ne bom več odlašala, prvič ko me pokličejo grem na operacijo, res, res , res......... :winkiss:

tako je to, če imaš preveč vez v zdravstvu, pa jih ne ceniš, res se mi smilijo tisti, ki jih nimajo..... :headbang: :headbang:

danes ga dobro žurajte še zame, ste mal smotani, ker ste žurko naredili sredi tedna :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!