Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Ne se jebat s koleni je ful zoprna zadeva verjemi mi, sem že vse popravlu pa je bolš pivo pit pa žlikrofe jest! :worship: :worship:

Kdaj prideš probat to rekreacijo????????? :naughty: :naughty: Vse je sam od tebe odvisno :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, ti povem, da me danes noro boli, kajti delala sem 24 ur skupaj, posledica tega je seveda velika utrujenost in preobremenjenost.......... :headbang:

ampak sem odločna, da grem smučat, pa čeprav samo sedim v bifeju in pijem viljamovko............itak vem ,da me bo potem spet kam vrglo, pa vseeno....... :naughty: :naughty: :naughty:

po smučanju pa potem res ne bom več odlašala, prvič ko me pokličejo grem na operacijo, res, res , res......... :winkiss:

tako je to, če imaš preveč vez v zdravstvu, pa jih ne ceniš, res se mi smilijo tisti, ki jih nimajo..... :headbang: :headbang:

danes ga dobro žurajte še zame, ste mal smotani, ker ste žurko naredili sredi tedna :krneki:

Pamet v roke, punca. Koleni imaš le dve. :krneki: :winkiss:

Ma, čaga je sredi tedna zato, ker smo vsi do praznikov tako zasedeni, da nikakor nismo mogli drugače skupaj prit. Mogoče pa drugi leto spet kaj bolj konkretnega. Nikoli ne veš ... :whistle: :rolleyes: !

Žuramo pa itak vedno za vse!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jebat s koleni je ful zoprna zadeva verjemi mi, sem že vse popravlu pa je bolš pivo pit pa žlikrofe jest! :worship: :worship:

Kdaj prideš probat to rekreacijo????????? :naughty: :naughty: Vse je sam od tebe odvisno :worship: :worship:

saj vem ,da skrbiš zame,. lepo, lepo.......... :winkiss: :winkiss:

kdaj prideva ne vem, saj veš, da je to odvisno od gospoda Primca, jebiga.......... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pamet v roke, punca. Koleni imaš le dve. :krneki: :winkiss:

Žuramo pa itak vedno za vse!

hvala, vem............, lepo bodite......... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jebat s koleni je ful zoprna zadeva verjemi mi, sem že vse popravlu pa je bolš pivo pit pa žlikrofe jest! :worship: :worship:

Kdaj prideš probat to rekreacijo????????? :naughty: :naughty:

šef je rekel da v PETEK.........., da se boš lahko vozil za Novo leto z FRJ-jko :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.Pa ga imamo-zelen božič spet. :headbang:

Dobro jutro. Saj to tudi ni tako slabo konec koncev. Na Kaninu ga je 7 m, doline pa lepo čiste. Se mi zdi kar prav razporejeno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo drži tale forum gor... :lol1:

56 uporabnikov aktivnih v zadnjih 15 minutah

41 gostov, 10 članov, 5 anonimnih članov

motoristek, Zdrawc, bmwslo, bmwr1200gs, PERVY, danc2, AndiGS, punK, ixs, Dante

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br jutr.....

ja Motoristek, jaz sm že bol redek zadne cajte :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo drži tale forum gor... :lol1:

56 uporabnikov aktivnih v zadnjih 15 minutah

41 gostov, 10 članov, 5 anonimnih članov

motoristek, Zdrawc, bmwslo, bmwr1200gs, PERVY, danc2, AndiGS, punK, ixs, Dante

Saj baje taglavni nabijači dobimo vsak eno MS majco za HNY 2009 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, aktivneži!

:worship:

Mi smo pa včeraj bučno, sproščeno, veselo in glasno novoletno obarvali naš torek ... bilo je res super!

Smo nazdravili vsem!

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen, ljudi, jebiga. A ze kej filate akumulatorje za 1.1.?

to jih morte samo eni.....

jaz sm mel motor skoz zunej, pod napšem, pa je dons upalil v prwo.........sm ga še malo opral, pol sm se pa peljal, je pa spet isti :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo.Preložil salame,zakurblal motor,naredil en krog po vasi kar v jopici,super noro in mrzlo,natočil kruglo rujnega,pol pa večerja,pa k polnočnicam(bife vabi s kuhanim vinom). :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!