Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Dober večer.Sem spet naredil eno slanico,zelham čez dobrih 14 dni.Materiala je že tolk,da bom res moral povabiti nekaj motoristov,da ga unićimo.Količino v sodih pa uničujem kar sam. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer.Sem spet naredil eno slanico,zelham čez dobrih 14 dni.Materiala je že tolk,da bom res moral povabiti nekaj motoristov,da ga unićimo.Količino v sodih pa uničujem kar sam. :worship:

Od kod te ti si? Sam piješ? Pa to je huje kot če bi sam sexal :headbang: !!!

Dobro, priznam da je potreben popravek:

- za sex morta bit dva, za uničevanje pijače pa VSAJ dva :whistle: , drugače je to

samozadovoljevanje, faušija ali pa te noben nima rad...

(he-he)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod te ti si? Sam piješ? Pa to je huje kot če bi sam sexal :headbang: !!!

Dobro, priznam da je potreben popravek:

- za sex morta bit dva, za uničevanje pijače pa VSAJ dva :whistle: , drugače je to

samozadovoljevanje, faušija ali pa te noben nima rad...

(he-he)

Se kmalu vidiva v Nemčiji.

Tapravadva sta se najdla :lol1:

:beer2:

Pa lahko noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutroooooo, Štamrpli!

:worship:

Spet sem v službi, po skoraj polletni bolniški. Ah, ti motorji ... :whistle: !.

Se pozna ... 9/10 manj cajta previsim ob tej kišti. :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen ljudi, jebiga! Mam tle neke serviserje.... pol pa nazaj na spavanje... sej smo nori, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo dopodne...jutri pa na sneg......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

dober dan :rolleyes:

mal hladno,a bo jutri že boljše vsaj upam :whistle:

zlati kaj hladno, danes zjutraj na poti v službo se je mimo mene peljal eden zagret motorist..........z neko po moje FKR-jko, MB registracija..............res smo usekani, saj ni čudno, da nas imajo za nore :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, stamperljada... kolk bi vas blo za to, da organiziramo mini elefant treffen, imenovan slonckov ringaraja na rogli enkrat v casu elefant treffena? sneg, sotori, peka drv in klobas, pitje snopca, ovcje koze pa vse to? Pridemo pa itak z bajki? Men se zdi ideja naravnost briljantna... pa ce se prime, pol lahko to delamo vsako leto.. za vse nas priblizne gorenjce, k nam je elefant predrag in predalec???

ideja? kul?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, stamperljada... kolk bi vas blo za to, da organiziramo mini elefant treffen, imenovan slonckov ringaraja na rogli enkrat v casu elefant treffena? sneg, sotori, peka drv in klobas, pitje snopca, ovcje koze pa vse to? Pridemo pa itak z bajki? Men se zdi ideja naravnost briljantna... pa ce se prime, pol lahko to delamo vsako leto.. za vse nas priblizne gorenjce, k nam je elefant predrag in predalec???

ideja? kul?

grem jutri trenirat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, stamperljada... kolk bi vas blo za to, da organiziramo mini elefant treffen, imenovan slonckov ringaraja na rogli enkrat v casu elefant treffena? sneg, sotori, peka drv in klobas, pitje snopca, ovcje koze pa vse to? Pridemo pa itak z bajki? Men se zdi ideja naravnost briljantna... pa ce se prime, pol lahko to delamo vsako leto.. za vse nas priblizne gorenjce, k nam je elefant predrag in predalec???

ideja? kul?

SUPER IDEJA

ne me pozabt obvestit

lahko tudi sodelujem pri organizaciji

dr ti si DR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj sosedje? Se vidimo v Latkovi vasi v gasilskem domu? Mi smo (5 x) pred 7 uro že na pijači v Baru Kapris (ali nekaj takega)...

Pa da vidimo kak je zgledala Rusija, ko je še mela plin :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KURC! Datum sem ze dolocil, kar nebi smel!!! Datum verjetno ne bo ta, bo en vikend kasnej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj sosedje? Se vidimo v Latkovi vasi v gasilskem domu? Mi smo (5 x) pred 7 uro že na pijači v Baru Kapris (ali nekaj takega)...

Pa da vidimo kak je zgledala Rusija, ko je še mela plin :unsure: .

Itaq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!