Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dobro jutro :rolleyes:

šauflamo :P

:eek: :eek: Kaj te šauflate? Mi mamo Vangeca in tega ne rabimo delat. Raje pijemo :beer2: .

Aja, skoro sn pozabo...

dobro jutro!!!! in lep uspešen dan. Itaq. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Štamperleki!

:worship:

Zamedeni, zasneženi, s snegom pokriti, z ledom obliti ... :whistle: ?

Najbolje pa je to, da imajo otroci zimsko veselje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan

strgamo :headbang:

dobro jutro :rolleyes:

šauflamo :P

hehe. malo gibanja ne škodi.

sicer pa pri nas na primorskem je pa toplo... bunda z v omaro :naughty:

samo jo danes popoldan zapuščam za 12 dni :whistle: in prihajam v "mrzle" kraje na lepše. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan ljudi, jebiga. sauflau sem ze, zdej pa kosilo.

Popoldan grem pa na kako zimsko furco... A mislte, da bom prsu do vrha Rogle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan ljudi, jebiga. sauflau sem ze, zdej pa kosilo.

Popoldan grem pa na kako zimsko furco... A mislte, da bom prsu do vrha Rogle?

hehe. ja... s ketnami :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drjek! Fura odpadla, ker uni bucmani niso poslali nekih dokumentov... Pa jutr... bo ze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno resno vprašanje za velenčane...

Ima mogoče kdo informacijo po koliko se oddajajo garaže v našem mestu (za garažiranje mopeda seveda)?

Našla cene za LJ, me pa zanima če kdo slučajno ve, koliko je to vrednoteno na našem koncu....

Hvalaaaaaa za odgovore :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno resno vprašanje za velenčane...

Ima mogoče kdo informacijo po koliko se oddajajo garaže v našem mestu (za garažiranje mopeda seveda)?

Našla cene za LJ, me pa zanima če kdo slučajno ve, koliko je to vrednoteno na našem koncu....

Hvalaaaaaa za odgovore :worship:

Vprašanje je sicer namenjeno Velenjčanom, a vseeno ti postrežem z informacijo skoraj iz prve roke za Maribor ... oddaja garaž se giblje med 40€ - 100 € / mes. Tistih 40€ daš za skupne, varovane garaže, v bistvu je to le velik, z mrežo zavarovan parking, kjer imaš pač lastno mesto, pa pilota za vrata. Zaresna garaža pa, kot sem že omenila; je pa veliko odvisno tudi od lokacije in urejenosti same garaže.

En moj frend plačuje za kar solidno garažo 180€ na trimesečje, se pravi 60/mes in sicer plačuje vedno po tri mesece skupaj, vnaprej.

Lahko noč, Štamprleki!

:worship:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si te tak dobre vole :winkiss:

To sem vedno, itaq!

Poglej, kakšno krasno sonce je zunaj! Pa gripa me počasi zapušča, pa ... lepo zimo imamo! Pa kljub vsemu sranju s plinom in gnarom imam v stanovanju fajn toplo, pa še v službi nisem danes, ker sem še vseeno švoh, čeprav pridno delam službene stvari, pa dobro kavico sem si skuhala, pa prejle sem lepe slikice gledala, pa ... pa kmalu bo spet pomlad oziroma topleje, pa bomo spet na mopede zlezli, pa ... moja hči pride kmalu iz šole in se ful veselim njenega sončnega nasmeha, pa vsega, kar mi bo naklepetala, pa zvečer imam terapijo, ki se je veselim, saj je zeloooo blagodejna za moj še vedno občutljiv gleženj, pa jutri je sobota, pa če pomislim malo dlje se v torek zvečer toteki spet vkup najdemo, pa prej sva imeli z NN666 en luškan pogovor po telefonu, pa temperatura mi je padla oziroma je danes več nimam, pa ... no, da ne začnem res naštevat.

A ti ne bi bil dobre volje? :whistle: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem vedno, itaq!

Poglej, kakšno krasno sonce je zunaj! Pa gripa me počasi zapušča, pa ... lepo zimo imamo! Pa kljub vsemu sranju s plinom in gnarom imam v stanovanju fajn toplo, pa še v službi nisem danes, ker sem še vseeno švoh, čeprav pridno delam službene stvari, pa dobro kavico sem si skuhala, pa prejle sem lepe slikice gledala, pa ... pa kmalu bo spet pomlad oziroma topleje, pa bomo spet na mopede zlezli, pa ... moja hči pride kmalu iz šole in se ful veselim njenega sončnega nasmeha, pa vsega, kar mi bo naklepetala, pa zvečer imam terapijo, ki se je veselim, saj je zeloooo blagodejna za moj še vedno občutljiv gleženj, pa jutri je sobota, pa če pomislim malo dlje se v torek zvečer toteki spet vkup najdemo, pa prej sva imeli z NN666 en luškan pogovor po telefonu, pa temperatura mi je padla oziroma je danes več nimam, pa ... no, da ne začnem res naštevat.

A ti ne bi bil dobre volje? :whistle: :naughty: :winkiss:

Itaq :OK: Saj sem jaz tudi, samo tu in tam, me kaka stranka :headbang:

No pa raje pozitivno gledajmo na svet :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej dogaja štamperli?

a bi šel kdo jutri zraven smučat na tromejo? cena dnevne karte 16€. imava še 3 prosta mesta.

odhod nekaj prej 7 zjutraj.

če bi kdo šel, me naj pokliče na 041 311 991. dosegljiva bom še kakšno uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej dogaja štamperli?

a bi šel kdo jutri zraven smučat na tromejo? cena dnevne karte 16€. imava še 3 prosta mesta.

odhod nekaj prej 7 zjutraj.

če bi kdo šel, me naj pokliče na 041 311 991. dosegljiva bom še kakšno uro.

Uf, super.

Uživajte!!! :worship:

Pa lahko noč, Štamprleki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!