Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

:unsure: :hmm: ... nekam prazne strani so zadnje cajte ... nič več smeškov, črtic, slikic, vejic, poklonov ... :eek: ?

Kam pa je Knapić zginu?

Kakorkoli že, dober dan, Štamperli!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sam zato, k ljudje nimajo razloga za veselje! Jst pa mam; popoldanska furcaaaaaaaa sedla k budali samar!! Mwahahaha :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: :hmm: ... nekam prazne strani so zadnje cajte ... nič več smeškov, črtic, slikic, vejic, poklonov ... :eek: ?

Kam pa je Knapić zginu?

Kakorkoli že, dober dan, Štamperli!

:worship:

Ja, madona, maš kar prav. Knapić nas ignorira, Motoristek je bogvekje, Zlati (barba) je tud zginil nekam, Zdravca nikjer, eni se pa samo furajo cele dneve :whistle: ... .

Kaj zdej banda. Zbudmo se :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, madona, maš kar prav. Knapić nas ignorira, Motoristek je bogvekje, Zlati (barba) je tud zginil nekam, Zdravca nikjer, eni se pa samo furajo cele dneve :whistle: ... .

Kaj zdej banda. Zbudmo se :whistle:

Kwa zdej, banda? Bomo kako grupno furco nardil kdaj al kaj? je ze skrajni cas... npr v petek, 13. feb. ? Gremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa zdej, banda? Bomo kako grupno furco nardil kdaj al kaj? je ze skrajni cas... npr v petek, 13. feb. ? Gremo?

Se dobimo ob 13 h? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 12h moram bit ze v Kamniski bistrici, pa bi blo super, ce bi me stamprleki pospremli do tja ... in ostali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa zdej, banda? Bomo kako grupno furco nardil kdaj al kaj? je ze skrajni cas... npr v petek, 13. feb. ? Gremo?

Ti si pravi manijak, super to.

Sem poznala kar nekaj takih, mhm. :yes:

Nekateri v petek, 13.2., pa tudi kakšen drugi petek in sredek (in celo sobotek) ob takšni uri, kot jo imaš ti v mislih, delamo. Žal.

:(

No, pa še dobro jutroooo, Štamprleki!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začela se je sezona in jaz letos prvič dežuren na firmi med 9 in 12 uro :010 . No, danes sem bil že ob 7,30. Ko bojo pa lepi dnevi, bom izkoristil delovno funkcijo in delo razdelil med ostale :alien1: ...

Lep začetek vikenda, sosedje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začela se je sezona in jaz letos prvič dežuren na firmi med 9 in 12 uro :010 . No, danes sem bil že ob 7,30. Ko bojo pa lepi dnevi, bom izkoristil delovno funkcijo in delo razdelil med ostale :alien1: ...

Lep začetek vikenda, sosedje.

Jaz mam tudi sezono in sem tudi dežurn, s tem, da sem jaz že od 5.30 nekje :whistle:

No danes bo dežurstvo malo krajše, ker grem popoldan na :beer2: brez :beer2: (jebiga - 90 dnevna :headbang: ) ampak vsaj dežurat ne bo treba :whistle:

Jutri pa spet po starem....

... poleti pa po novem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :evilgrin:

Ej, dober dan, bmwslo!

:winkiss:

Kako si osamljen ... Štamprli, dober dan!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tu! Ki te mate Motoristka? In Zlatija? So jima :wub: zaplenle računalnik?

Bom še jaz rekel jebiga :rolleyes: . Jutri sem na vašem področju (Hrastnik). Menda bo čas za :kava: . Se čujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, Štamprleki!

:worship:

Jutrooooooooooooooooo !

Lep dan se obeta ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen ljudi, jebiga.

Danes kar malo prevec sonca za moj okus... Ne mors da verjames. Kam gre ta svet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!