Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

piknik še že mogoč, sam pit ne bom smel skor nič :doze:

pol pa nazaj motor v garažo pa peš čez Savinjo na drugo pijanko :drunk:

zate je pa to res velik problem :grim :friend1: :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjela, sam včasih je res :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjela, sam včasih je res :grim

veš to se meni velikokrat dogaja, žur tam, žur tle, pa da ne boš mislil, je hudo samo prav hitro stvari poštimam tako, da grem tja, kjer predvidevam, da se bom imela najboljše....... :naughty: :naughty:

v ljubljani dežuje........, sopara neznosna.......... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je zafrknalo... mah kaj cmo... pa cez 14 dni (nasledn tedn sm na morju :OK: )...

... da se pohvalim... sm si uredil dones AMZS PLUS Clanstvo... 11.900 SIT... sm pa ze neki notr dobu nazaj - polno pranje avta za 1.700 SIT B) kar pomeni 10.200 SIT ;)

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je zafrknalo... mah kaj cmo... pa cez 14 dni (nasledn tedn sm na morju :OK: )...

... da se pohvalim... sm si uredil dones AMZS PLUS Clanstvo... 11.900 SIT... sm pa ze neki notr dobu nazaj - polno pranje avta za 1.700 SIT B) kar pomeni 10.200 SIT ;)

ti za motor govoriš al za avto :?

al motor + avto :hmm:

pa dobr dan! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Še do pondeljka zdržim. Pri Amri vse zmenjeno ( Špil in Kec :worship: ). Greva dol v ponedeljek in ostaneva 2 dni, nato pa CG in tam par dni potem pa po abali gor še kak dan dva pa bomo spet doma. :OK:

Grem še u Budvo poklicat, da vidim če se da kaj rezervirat .

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Grem še u Budvo poklicat, da vidim če se da kaj rezervirat .

:kva2:

ne wem, če se splača, dol sam greš pa kamot dobiš plac, saj jaz manm take izkušnje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne wem, če se splača, dol sam greš pa kamot dobiš plac, saj jaz manm take izkušnje :grim

Bo treba kar tko, ker ima Veljo vse zasedeno . Bom že ni :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro vsem :D jst bolj pozn vstajam tak da ne zamerit :P

Dobro jutro. Jast mam enga tazga (še spi) doma tko da razumem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro. Jast mam enga tazga (še spi) doma tko da razumem :lol1:

Kje so tista leta, ko smo tko spali do 12.00... pol pa na bazen s kolegi in kolegicami... zurali vsaki dan do 00.00.... in to poceli cela dva meseca... kje so tisti dnevi...:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so tista leta, ko smo tko spali do 12.00... pol pa na bazen s kolegi in kolegicami... zurali vsaki dan do 00.00.... in to poceli cela dva meseca... kje so tisti dnevi...:cry:

Kwa jamraš Border, kaj bom pa jaz rekel :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so tista leta, ko smo tko spali do 12.00... pol pa na bazen s kolegi in kolegicami... zurali vsaki dan do 00.00.... in to poceli cela dva meseca... kje so tisti dnevi...:cry:

jaz nism tega mel nikoli priložnost delat :grrr

(napavrihjedeloodjutradomrakapress) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne wem, če se splača, dol sam greš pa kamot dobiš plac, saj jaz manm take izkušnje :grim

Oj!

Jst imam kontra izkušnje. V Budvi v špici sezone ne dobiš sobe za 2-3dni. Dajo ti sobo za 7 (10) dni ali pa nič. Sem lani tak čas iskal sobo ene 4 ure po celi Budvi (v usnju) brez uspeha. Potem sem pa pristal v najbolj usranem kampu, kar jih je svet vidu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nism tega mel nikoli priložnost delat :grrr

(napavrihjedeloodjutradomrakapress) .)

kaj pa od mraka do jutra :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Jst imam kontra izkušnje. V Budvi v špici sezone ne dobiš sobe za 2-3dni. Dajo ti sobo za 7 (10) dni ali pa nič. Sem lani tak čas iskal sobo ene 4 ure po celi Budvi (v usnju) brez uspeha. Potem sem pa pristal v najbolj usranem kampu, kar jih je svet vidu :wacko:

Bom reskiral. Če ne pa ostane še kak drug kraj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Jst imam kontra izkušnje. V Budvi v špici sezone ne dobiš sobe za 2-3dni. Dajo ti sobo za 7 (10) dni ali pa nič. Sem lani tak čas iskal sobo ene 4 ure po celi Budvi (v usnju) brez uspeha. Potem sem pa pristal v najbolj usranem kampu, kar jih je svet vidu :wacko:

BMK :grim

še zmeri sm se znajdu :D , bom šel pa v hosto spat .)

kaj pa od mraka do jutra :naughty:

:whistle:

saj veš pir & babe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom reskiral. Če ne pa ostane še kak drug kraj :hmm:

malo naprej proti jugu od budve je naselje (mislim) bečiči cca 3km. poglej tam

jaz sem letoval v budvi.vzeli smo karte za taxi-boat in smo naredil krožno vožnjo budva(slovenska plaža)-bečiči-sv.štefan,otok (mislim da mu rečejo hawai :lol1:) in sem si bečiče malo razgledal. bolj luštno za spat kot budva, ki je bila takrat predvsem žurersko obarvana. paše kaka 2 dni, pol pa :wacko: vozi pa turistični vlakec na cca 20min budva-bečiči. drugače pa kot je rekel SiM, budva je oblegana.

če boš v bečičih pejd smučat na vodi z vlečnico. za crknat, se boš smeju seb, še bolj pa drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš v bečičih pejd smučat na vodi z vlečnico. za crknat, se boš smeju seb, še bolj pa drugim.

pa če boš mel srečo, boš dva dni vodeno sral :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!