Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Dober dan tudi iz MB ... danes nobene romantike, vreme je za skozlat, še tisti štikl mavrice, ki se je prej sramežljivo pokazal, je izginil. Tmurno in vetrovno vreme.

Bljek.

čisto si romantična............. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

jaz malo manj, ker se že tri dni na Bledu izobražujem o hrani, debelosti, kajenju in posledici.......sladkorni bolezni......... :headbang: :evilgrin:

je pa lepo slišati marsikaj novega............ :worship: :worship:

po predavanjih pa v deželo Štamprlsko z našo klapo Jebiga v akcijo........ :worship:

lep dan vsem :winkiss: :winkiss:

Si pa zgodnja ... al še sploh spat nisi šla?

:winkiss:

Uživajte, kjerkoli boste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan!

res je dan za pokozlat.

še moj miško je slabe vole.

je pa kot nalašč za servisiranje motorja in kolesa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan tudi iz MB ... danes nobene romantike, vreme je za skozlat, še tisti štikl mavrice, ki se je prej sramežljivo pokazal, je izginil. Tmurno in vetrovno vreme.

Bljek.

Si pa zgodnja ... al še sploh spat nisi šla?

:winkiss:

Uživajte, kjerkoli boste!

ob vsem znanju, ki sem ga osvojila v treh dneh na Bledu, mislim, ............... :worship: :worship: :worship: :worship:

sita predavalnice, mislim ,da sem si premisilila o kakršnemkoli magistrskem študiju, kdo bo pa cele dneve sedel v predavalnici...... :headbang: :headbang: :headbang:

lep večer vsem...........šibam v elitno druščino naših " jebiga..""

:winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sita predavalnice, mislim ,da sem si premisilila o kakršnemkoli magistrskem študiju, kdo bo pa cele dneve sedel v predavalnici...... :headbang: :headbang:

točno to... meni že tudi počasi predesa ta šola.

samo kaj... ko me je zdaj prijelo, da bi šla še na en fax :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOrgen ljudi, jebiga!

Morgen tudi tebi :D

Ni čudno, da misliš, da se še vedno nihče ne vozi, če pa nikogar ne vidiš, še potrobil sem ti :) (včeraj na Ljubljanski...) :unsure: :unsure: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen tudi tebi :D

Ni čudno, da misliš, da se še vedno nihče ne vozi, če pa nikogar ne vidiš, še potrobil sem ti :) (včeraj na Ljubljanski...) :unsure: :unsure: :naughty:

Sej sm te vidu pa se pomahal sem ti... edin kar mi ni jasn je, zakuga za boga se nis ustavu pa bi sla na kofi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno to... meni že tudi počasi predesa ta šola.

samo kaj... ko me je zdaj prijelo, da bi šla še na en fax :wacko:

hvala enako, očitno nikoli ne bom nehala hoditi okrog šolskih klopi.............

verjetno jeseni spet naprej........... :worship: :worship: :worship:

lep deževen dan, mi je prav všeč tole, ker grem v nočno, da ne bo gužve na urgenci........... :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, Štamprljad!

:worship:

Sicer pa, saj je ura šele deset pa kusur! :whistle: Le kdo bi ob taki uri šel spat? :unsure:

Že vem! Kure! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm te vidu pa se pomahal sem ti... edin kar mi ni jasn je, zakuga za boga se nis ustavu pa bi sla na kofi...

Mah sm imel ene opravke na žalost... :D sej bomo nadoknadli še :naughty: :naughty: rogla+kislo mleko? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, Štamprljad!

:worship:

Sicer pa, saj je ura šele deset pa kusur! :whistle: Le kdo bi ob taki uri šel spat? :unsure:

Že vem! Kure! :rolleyes:

Dobro jutro . Ja ja, saj vem samo Kure tak zgodaj vstanejo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship:

Poggy............resnično hvala za prijetno druženje in seveda najboljšo hrano letošnjega leta, ki je bila skuhana v domači kuhinji..........

:worship:

ostalim pa tudi hvala za prijetno druženje, lep večer............ :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sm imel ene opravke na žalost... :D sej bomo nadoknadli še :naughty: :naughty: rogla+kislo mleko? :whistle: :whistle:

Ti sam povej kdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship:

Poggy............resnično hvala za prijetno druženje in seveda najboljšo hrano letošnjega leta, ki je bila skuhana v domači kuhinji..........

:worship:

ostalim pa tudi hvala za prijetno druženje, lep večer............ :winkiss: :winkiss:

No pa lep pozdravček vsem še z moje strani...

Tati itak ni kaj :whistle: Pa še ena slikca tati, Brdaus in Razer :naughty:

post-1647-1238441158_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno dremanje, če pa je telo še kar navajeno na stari ritem :headbang: , jutri bo pa štala vstati.

Pa lahko nočko in prijetne sanje :naughty: . Vsaj dokler se vreme ne uštima :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe že danes je bil problem zjutraj :D mal dlje traja da pridem na tistih 50% ko jih rabim za funkcioniranje :D

kr nazaj ti želim prijetne sanje, še bom mal pokonc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!