Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

To ne bo držalo. Za vse poštne pošiljke velja, da se plača carina za vse artikle nad 22 EUR. S tem da k ceni artikla prištejejo poštnino, na vse še carino (moto deli mislim da 3,2%, foto oprema 6,7%) in 20% DDV.

hvala za podatek, vendar ne bom naročila robe iz zda.

namreč... so oderuški v trgovini. če naročiš robo v trgovini in pošljejo v zda ali canado, ta stane 134€. ko pa hočeš, da ti jo pošljejo, pa dvignejo ceno na 400€! + stroške pošiljanja, ladjo, carino, davek in prideš na 600€!

tako da... edina možnost je, da bi kdo, ki stanuje v zda ali canadi prejel pošiljko zame in mi jo potem poslal. to je trenutno edina možna rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal, potem pa tudi jaz ............mal na lepše, čeprav je treba še kar delati...uh ta urgenca, tako jo imam rada, včasih je pa ne maram prav nič............ :krneki:

potem pa gasa v južne kraje.............. :yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, Štamprleki!

:worship:

Tudi vi uživajte, vsi po vrsti.

Na motorjih, pod dežnim plaščem, z novimi copatki za motor (lenci :OK: ), v južnih krajih ali le kar tako.

Meni nič ne more pokvarit dopusta, saj je že to praznik, biti fraj in delat, kar ti paše.

Pa magari doma po malem za službo ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutrooooo.

Lep praznični dan, sonček kuka izza hribčka, motorček čaka, da greva malo naokoli. Bom nabirala kilometre :naughty: , na dveh kolesih in dveh nogah. Jupiiiiiiiiiii :OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :yawn:

ŽIVEL 1. MAJ

:hmm: a ti spet ne moreš spat?

Dobro jutrooooo.

Lep praznični dan, sonček kuka izza hribčka, motorček čaka, da greva malo naokoli. Bom nabirala kilometre :naughty: , na dveh kolesih in dveh nogah. Jupiiiiiiiiiii :OK::OK::OK:

ja. mogoče tudi mi2. bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :yawn:

:hmm: a ti spet ne moreš spat?

Nema odmora, dok traje obnova

ja. mogoče tudi mi2. bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWSlo,sem mislil,da te bomo danes zbudili z motoristično budnico po Žalcu in okolici,pa si verjetno bil že pokonci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWSlo,sem mislil,da te bomo danes zbudili z motoristično budnico po Žalcu in okolici,pa si verjetno bil že pokonci.

Kaj češ. Moja me ne pusti spat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. mogoče tudi mi2. bomo videli.

nič ne bomo videli, ker jst mojega jureta ne morem spravit prav nikamor :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!