Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Jupiiii, 53 km na motorju (copatki so super :worship: ) in 18 km na dveh nogah (so lepi Zagorski hribi :whistle: ) in celo pred ploho doma. Jutri pa cel dan na motorčku :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupiiii, 53 km na motorju (copatki so super :worship: ) in 18 km na dveh nogah (so lepi Zagorski hribi :whistle: ) in celo pred ploho doma. Jutri pa cel dan na motorčku :OK:

:slap: Jza sem jih rajši 201 nardil z motorjem in vmes dober pasulj s klobaso pospravil v Dolu pri Hrastniku :OK:

post-5391-1241194231_thumb.jpg

Glavni koh

post-5391-1241194237_thumb.jpg

Še župnika je užejalo

post-5391-1241194243_thumb.jpg

Debata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro

:slap: Jza sem jih rajši 201 nardil z motorjem in vmes dober pasulj s klobaso pospravil v Dolu pri Hrastniku :OK:

lepo.

jaz sem bila pa kar doma :angry:

sma čoln pripravljala... ga peljema danes malo pogledat morje. :yea1:

jutr pa upam, da bo čas tudi za motor, ker že komi čakam. :blush:

Lep pozdrav iz juga Spanije :yea1:

pozdrav nazaj iz slovenije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni v Španijo na toplo,mene pa je zamikal sneg.Ob 9.00 štartam v Tirolsko,če ne bo premrzlo pa še malo proti Dolomitom. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupi, ni naju dež dobil, prevozila sva pa 336km. Se mi še kar rit trese :kva2: , pa samo ovinkam :slap: . Odtalila sem se pa že :) . Pa lep večer in še lepšo nedeljo želim :worship:

Popravljeno . Popravil lenci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupi, ni naju dež dobil, prevozila sva pa 336km. Se mi še kar rit trese :kva2: , pa samo ovinkam :slap: . Odtalila sem se pa že :) . Pa lep večer in še lepšo nedeljo želim :worship:

hehe.

če si se ti morala odtalit, potem ne vem, kako naj jst rečem za sebe. :hmm: odmrznala?

DSCN1775.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.

če si se ti morala odtalit, potem ne vem, kako naj jst rečem za sebe. :hmm: odmrznala?

DSCN1775.JPG

Rozi ne ga srat, si boš jajčnike prehladila :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.

če si se ti morala odtalit, potem ne vem, kako naj jst rečem za sebe. :hmm: odmrznala?

Brrrrrr, zdaj me bo pa cel dan zeblo samo od gledanja :wacko: :slap: Hrabra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro. Hm, sončka še ni :unsure: . No, malo kuka izza oblakov. Lep zadnji praznični dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.Pa smo že doma.Kolegu je v Podkorenu odtrgalo pogonski jermen na HD-ju.(živel kardan).Pa sva se lepo obrnila,šla domov po kombi in nazaj nalagat.In tako je moj izlet splaval po vodi oziroma po jermenu.Jebemti jermenaše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.Pa smo že doma.Kolegu je v Podkorenu odtrgalo pogonski jermen na HD-ju.(živel kardan).Pa sva se lepo obrnila,šla domov po kombi in nazaj nalagat.In tako je moj izlet splaval po vodi oziroma po jermenu.Jebemti jermenaše.

post-5391-1241333616.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan

Rozi ne ga srat, si boš jajčnike prehladila :slap:

sem kopalke pozabla doma in sem se oblekla v neopren... tako si ne prehladiš jajčnikov, ker je v obleki toplo in suho.

pa vseeno... moj rekord... skok iz sprednjega dela čolna na glavo... in trajalo je vsega skupaj maksimalno 5 sekund da sem bila na drugi strani čolna na suhem.

res je mrzla. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrrrr, zdaj me bo pa cel dan zeblo samo od gledanja :wacko: :slap: Hrabra :OK:

ma fora je v tem, da sem že pred tem ene 5 minut stala v vodi, ko sem držala čoln, ta čas da je jure šel parkirat avto. pa od začetka je bla tak mrzla, da so me prsti na nogi bolel. potem pa je blo vredu. postala je prav topla.

pa sem si rekla, da pol pa že ne more bit tak mrzla. pa sma se peljala iz izole do portoroža in nazaj. pa sem nazaj grede se odločla, da če sem že na morju, bom pa ja not skočla (še ko sem bla res majhna sem se z atijem kopala za 1. maja na morju). in ja. tak je mrzla, da cel telo boli. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: dober juter slovenija :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

danes sem pa jst no1 :hooray: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: dober juter slovenija :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

danes sem pa jst no1 :hooray: :slap:

:worship: Bravi Rozi :worship:

Dobro jutro :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!