Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dober juter

Rudeče, prav tako čelada, skladno z linijami mopeda :whistle:

aha. sej sem si mislila, da maš rdečega. potem pa sem v nedeljo v šentjurju videla enega rumenega, pa sem bila v dvomih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan :worship: Tukaj v Ljubljani je megleno, nič sončka :unsure: Imejte se lepo in izkoristite dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan :worship: Tukaj v Ljubljani je megleno, nič sončka :unsure: Imejte se lepo in izkoristite dan :OK:

pri nas pa sonček sije :naughty:

jst se grem ravn zdej oblečit, potem pa skočim na hitr do kompija in do damjana, da neki uštimama za kolo, potem pa u bolnico, po tistem na karting (1 ura brezplačno :naughty: ) in potem bo že itak dneva konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Virt666, fse nai nai!!

Pa veliko srecnih kilometrckov pa cimvec denarja, da bos uhka se vec kilometrckov nabijal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Virt666, fse nai nai!!

Pa veliko srecnih kilometrckov pa cimvec denarja, da bos uhka se vec kilometrckov nabijal.

Se pridružujem željam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šiler Pesnica, se da pridit po stari cesti do njega, brez vinjete?

Po sliki sodeč, bi moralo greti :whistle: če je to Pesnica pri MB

post-5391-1242119406_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je treba tam mim železniške postaje it?

Ojla!

Ja, greš mimo želežniške postaje, pa kar ravno, mimo bivši Frirajdersov (tam sta bila z ženo enkrat pri nas, na torkovem druženju, se spominš), nadaljuješ kar naprej, pa malo desno, pa rahlo v levo, v hrib, mimo Hoferja na desni, pa dol, pa po nekaj ovinkih mimo Porsche centra na desni, na levi je KIA servis, pa po levem ovinku nižje dol v razturanem križišču levo, potem pa na desno v ovinku (ne na odcep Jurij, Kungota), pa pod viaduktom kar naprej, v levi ovinek, tam pa je kmalu, tik preden cesta spet zavije ostro desno, odcep za Šilerja. Ful na desno moraš zavit, skoraj kot da bi nazaj zapeljal, na levi pa je ena novogradnja, lepa hiša, ampak so vse razrili, pazi na pesek. Šilerja pa itak že prej vidiš, hiša na hribu, gleda dol na rondo.

Nazaj pa je problem ... ker nekaj delajo, je odcep na staro cesto zaprt in moraš na obvoznico. In glej jih, zlomka, ponavadi tam keširajo. Pa okulare imajo tudi, lajbeki! :evilgrin:

Dober daaaan, Štamprleki!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Ja, greš mimo želežniške postaje, pa kar ravno, mimo bivši Frirajdersov (tam sta bila z ženo enkrat pri nas, na torkovem druženju, se spominš), nadaljuješ kar naprej, pa malo desno, pa rahlo v levo, v hrib, mimo Hoferja na desni, pa dol, pa po nekaj ovinkih mimo Porsche centra na desni, na levi je KIA servis, pa po levem ovinku nižje dol v razturanem križišču levo, potem pa na desno v ovinku (ne na odcep Jurij, Kungota), pa pod viaduktom kar naprej, v levi ovinek, tam pa je kmalu, tik preden cesta spet zavije ostro desno, odcep za Šilerja. Ful na desno moraš zavit, skoraj kot da bi nazaj zapeljal, na levi pa je ena novogradnja, lepa hiša, ampak so vse razrili, pazi na pesek. Šilerja pa itak že prej vidiš, hiša na hribu, gleda dol na rondo.

Nazaj pa je problem ... ker nekaj delajo, je odcep na staro cesto zaprt in moraš na obvoznico. In glej jih, zlomka, ponavadi tam keširajo. Pa okulare imajo tudi, lajbeki! :evilgrin:

Dober daaaan, Štamprleki!

:worship:

hvala :worship:

Grem zej mal na Marijo Reko pogledat

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala :worship:

Grem zej mal na Marijo Reko pogledat

lp

lepo tebi.

jaz pa čez 10 minut šibam na gokarde :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj pa je problem ... ker nekaj delajo, je odcep na staro cesto zaprt in moraš na obvoznico. In glej jih, zlomka, ponavadi tam keširajo. Pa okulare imajo tudi, lajbeki! :evilgrin:

nazaj pa greš... greš iz pesnice proti radgoni in kar kmalu po ta velikem rondoju je odcep desno. greš tam desno in se pelješ čez neke kraje. prideš pa ven v hočah.

če te zanima, povej, pa lahko jureta točno vprašam, kako se tam reče in kje se gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazaj pa greš... greš iz pesnice proti radgoni in kar kmalu po ta velikem rondoju je odcep desno. greš tam desno in se pelješ čez neke kraje. prideš pa ven v hočah.

če te zanima, povej, pa lahko jureta točno vprašam, kako se tam reče in kje se gre.

Ja, rossje, prav imaš.

Na Kungoto, pa potem levo na Rošpoh, pa zadaj mimo Urbana, na Kamnico, pa dalje ... do Hoč.

Je pa precej okoli in v temle vremenu, ki se pripravlja, hudo neprijetna cesta. Sicer na novo narejena, a v tem času polna listja (vodi skozi gozd), peska ter spolzka.

Lahko je hudo velika cena za sicer zasoljeno vinjeto ... :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, pozabila!

:slap:

Vikking, lahko pa od Šilerja zaviješ na desno, pod avtocesto do "prave" ceste, na levo bi šel na veliki rondo, ti pa zaviješ spet na desno in naprej do odcepa za Malečnik.

Pa preko Malečnika do Maribora, pa si zmagal. No vignette! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, rossje, prav imaš.

Na Kungoto, pa potem levo na Rošpoh, pa zadaj mimo Urbana, na Kamnico, pa dalje ... do Hoč.

Je pa precej okoli in v temle vremenu, ki se pripravlja, hudo neprijetna cesta. Sicer na novo narejena, a v tem času polna listja (vodi skozi gozd), peska ter spolzka.

Lahko je hudo velika cena za sicer zasoljeno vinjeto ... :unsure: .

Uh, pozabila!

:slap:

Vikking, lahko pa od Šilerja zaviješ na desno, pod avtocesto do "prave" ceste, na levo bi šel na veliki rondo, ti pa zaviješ spet na desno in naprej do odcepa za Malečnik.

Pa preko Malečnika do Maribora, pa si zmagal. No vignette! :OK:

ja točno to. mislila sem tak obe ceste. sem se že peljala po obeh. tista prva je tuki kr ozka, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O sranje. Hvala bogu, da so jo otroci dobro odnesli. Pleh se bo že porihtal, oziroma nadomestil. Je pa tko kot praviš ja. Čista klasika. Tudi pri nas smo meli podobno izkušnjo, le da je bil mulo sam v avtu :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Štamprleki!

:worship:

Aaaaaa ... :eek: .... EURO, pa da ti pamet stane!

Uh, kakšna sreča, da mladini ni nič!

Hja, očitno smo vsi že dali kaj podobnega skozi, klasika, ja. :slap:

Kot pri bmwslo-ju je bil tudi v mojem avtu mulc sam. K sreči njemu nič, avto pa totalka. Pa niti ni bil več tako svež šofer (2 leti).

Od sestrične nečak pa ni bil te sreče - invalid bo do konca življenja, od 18-tega leta naprej. Sopotnik.

Oh, otroci naši, da bi le čim bolje prekrmarili ta nora leta.

ja točno to. mislila sem tak obe ceste. sem se že peljala po obeh. tista prva je tuki kr ozka, ane?

Ja, tudi je, vendar lepi ovinki! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro štamperli

bmw hvala za kafico in informacije.

:worship: Ni problema. vedno si dobrodošel v moji hiši :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!