Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Rozi, a je mogoče, da sem te pozno popoldan zgrešil v celjskem interšparu :unsure:

bo držalo. sem bila 1 uro na kartingu, potem pa po nakupih (treba je neki jest, čeprav me zdele prst boli za znoret). :whistle:

Clasica, sin nov izpit in nov avto zdej totalka, ampak sreca v nesreci, da 5 mladih ki so bli notri, ne velik, 3 - 4x se je prevernil.

uffff... sej bo. pleh se porihta

O sranje. Hvala bogu, da so jo otroci dobro odnesli. Pleh se bo že porihtal, oziroma nadomestil. Je pa tko kot praviš ja. Čista klasika. Tudi pri nas smo meli podobno izkušnjo, le da je bil mulo sam v avtu :headbang::headbang:

tudi jaz sem imela nesrečo, ko sem imela izpit 1 ali 2 leti (ne vem več točno). bila sem kriva (premala varnostna razdalja). pa smo porihtali pleh, čeprav sem takrat rekla, da ga bom sama, sta ati pa mami dala vsak pol. samo od takrat naprej doma ni več tako, kot bi moglo bit. po moje mi ati tega nikoli ni oprostil. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan :worship: , no v Ljubljani je spet oblačno :angry: . Pa naj sije sonček d020.gif v srčkih s035.gif , če ga že drugače ni :OK:

EURO uh, me je kar stisnilo pri srcu najprej, potem pa sem se potolažila, da je mladina cela. Naš je imel doslej še srečo, čeprav je več z motorjem na cesti kot z avtom. Za vse držim pesti, da ostanejo (mo) celi in zdravi h020.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sosedje!

Zadnje čase sem nekam pogosto na vašem koncu. Če me nebi basal čas, bi hitro ftrgal od dela Zdeneta in še koga :beer2: , da spiješ kak pir v dobri družbi.

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal z zamudo, hvala vsem :D zej sm pa ze star :D

Aha ... pravi Metuzalem si! :whistle::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal z zamudo, hvala vsem :D zej sm pa ze star :D

Še zmeri te lahko po cigarete pošljemo :grim ..celo jaz.. :winkiss::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeri te lahko po cigarete pošljemo :grim ..celo jaz.. :winkiss::D

ahh teh par dni :D pa sej bi šou po cigarete, sam z motorjem bi lahk trajal kakih 400 km v časovni protivrednosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahh teh par dni :D pa sej bi šou po cigarete, sam z motorjem bi lahk trajal kakih 400 km v časovni protivrednosti :D

Ja sej..taki ste dedci.. :angry: ti bi človeka še odvadu.. :grim :D;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro,

danes pa pridejo iz nemcije po totalko, upam, da bo cim prej urejeno, da nebom pre dolgo brez avta, bom pa sigurno spet terenca kupil, ce vidim kaj bi blo, ce bi bla limusina, sam, da nobeden airbag ni odprl, ceprav so se 3x prevernali, se pa zelo cudim.

lep dan se vsem upam da bo zdej dolgo lepo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro in lep dan d040.gif

Uh, dons je bil pa petelinji zajtrk, al kaj, ko je tako navdušenje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, dons je bil pa petelinji zajtrk, al kaj, ko je tako navdušenje :evilgrin:

Če že meni ne brni pod ritjo pa naj vsaj tile skačejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.A niso napovedovali dež?Pa še v komolcu me nekaj trga,sedaj pa sonček,Super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.A niso napovedovali dež?Pa še v komolcu me nekaj trga,sedaj pa sonček,Super.

Ja danes bi se naj kar malo poscalo, jutri pa bo najbrž boljše. Nekaj mi štrajkajo tile vremenarji zadnje čase. Napovedi ravno niso tisto, kar bi si človek želel :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro . Sonce že sveti, ceste so suhe, jaz bom pa malo delal zdajle, pol pa ... :whistle:

dan :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro . Sonce že sveti, ceste so suhe, jaz bom pa malo delal zdajle, pol pa ... :whistle:

... me bo zgleda žena peljala nekam na kopanje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!