Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Jutro.Na mogoće bi pa morali b Koper.Danes nam že paše mal hladu, za jutr pa že ne vem.

jp. res je tu še lepo vreme. sije sonček in malo piha (hvala bogu). jaz pa zdaj prej kot čez 1 uro prihajam nazaj domov.

Ej, sosedje. Kak je začelo, je dobro zavarovati strehe na novo vrednost :hmm: ...

Lep dan in čimprej sonca!

strehe? če imaš zavarovano hišo na novo vrednost, je v tej ceni zajeta tudi streha.

če te zanima karkoli več v zvezi z zavarovanjem, ti lahko dam telefonsko številko moje mami, ki se s tem ukvarja in ti lahko pove kaj več (seveda brezplačno!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En dober in lep, skoraj že protivečerni pozdrav, Štamprleki!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo štamperli

eno vprašanje.

a se mogoče kdo od vas pozna kaj na štrom?

mi2 uporabljava od conrada govorne naprave, v katere gredo 3 AAA baterije. zdaj pa bi mi2 rada vezala te naprave na akumulator, da bi se rešila večno praznih baterij. na aparatu piše DC 4.5V, 1.7W.

a ima kdo idejo, kako bi to rešila?

obstaja tudi original avtopolnilec za to napravo, vendar tisti polnilec polni baterije in potem ni možno hkrati polnat baterij in oddajat signala.

mislite, da bi se to dalo? a se splača?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo štamperli

eno vprašanje.

a se mogoče kdo od vas pozna kaj na štrom?

mi2 uporabljava od conrada govorne naprave, v katere gredo 3 AAA baterije. zdaj pa bi mi2 rada vezala te naprave na akumulator, da bi se rešila večno praznih baterij. na aparatu piše DC 4.5V, 1.7W.

a ima kdo idejo, kako bi to rešila?

obstaja tudi original avtopolnilec za to napravo, vendar tisti polnilec polni baterije in potem ni možno hkrati polnat baterij in oddajat signala.

mislite, da bi se to dalo? a se splača?

električni tok je tudi pomemben podatek ki ga potrebuješ.

Zamenjaj za boljšo napravo, ki omogoča tisto kar potrebujeta. Nadgrajevanje že tako poceni robe je ponavadi no-go.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

električni tok je tudi pomemben podatek ki ga potrebuješ.

Zamenjaj za boljšo napravo, ki omogoča tisto kar potrebujeta. Nadgrajevanje že tako poceni robe je ponavadi no-go.

Tok se lahko izračuna iz moči... (P=U*I)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

električni tok je tudi pomemben podatek ki ga potrebuješ.

Zamenjaj za boljšo napravo, ki omogoča tisto kar potrebujeta. Nadgrajevanje že tako poceni robe je ponavadi no-go.

Tok se lahko izračuna iz moči... (P=U*I)

ok.

hvala za pomoč, vendar sva mi2 s temi napravami zadovoljna.

kolikor sem gledala po katalogih, tudi naprave za 200€ ne omogočajo polnjenje preko avtopolnilnika.

sem že tudi dobila odgovor od enega, ki se ukvarja z elektroniko in je rekel, da se da narediti preprosto in poceni in da se splača.

bom videla, kako se bo odvijalo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.

hvala za pomoč, vendar sva mi2 s temi napravami zadovoljna.

kolikor sem gledala po katalogih, tudi naprave za 200€ ne omogočajo polnjenje preko avtopolnilnika.

sem že tudi dobila odgovor od enega, ki se ukvarja z elektroniko in je rekel, da se da narediti preprosto in poceni in da se splača.

bom videla, kako se bo odvijalo naprej.

Napraviš oddvojeni polnilček za acu3x in uporabljaš 2 kompleta baterij. Enega polniš-na motorju drugega imaš v napravici.

za kaj več PM

lp, Mirč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dobila odgovor.

imam vse napisano in električno shemo.

a se kdo spozna na elektriko, da bi to shemo lahko povedal po domače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis na motorju zaključen. :evilgrin:

Veliko užitka na poti in popolnoma brez tehničnih težav želim :OK: Dolomiti :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!