Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

štamperli...

če gre kdo kaj na motor... naj javi... se pridružim, če me vzamete zraven :whistle:

če bo vse posreči v sredo navsezgodaj :naughty: (samo na žalost v službo :unsure: ) pa še v četrtek :whistle: ponovim vajo. Meni čez teden ne znese popoldne :( Pa kakšno lepo furco ti želim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štamperli...

če gre kdo kaj na motor... naj javi... se pridružim, če me vzamete zraven :whistle:

Ne morem gor zlezt. Me še kar hudič od križa daje :SS

lahko :beer1:

Tole pa še lahko :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vse posreči v sredo navsezgodaj :naughty: (samo na žalost v službo :unsure: ) pa še v četrtek :whistle: ponovim vajo. Meni čez teden ne znese popoldne :( Pa kakšno lepo furco ti želim :D

kdaj v četrtek pa šibaš zjutri? greš za ljubljano, ane?

jaz pa na primorsko :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj v četrtek pa šibaš zjutri? greš za ljubljano, ane?

jaz pa na primorsko :unsure:

Jaz sem kar zgodnja, tam okoli 6 od doma, no, mogoče ob 7.00, če bom zelo utrujena. In potem lepo proti Ljubljani, od Šempetra do Blagovice je stara cesta prav luštna :whistle:

A še imaš predavanja ali samo pridno na izpite hodiš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem gor zlezt. Me še kar hudič od križa daje :SS

Pa naj že ta hudič gre nekam, da boš lahko zlezel na motorček :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj že ta hudič gre nekam, da boš lahko zlezel na motorček :unsure:

Upam da bo počasi bolje. Za jutri mam za zvečer plan totekbando obiskat, sam ne vem če bo šlo.

Baje majo neke motomajstore jutri ob 19.00 na glavnem trgu, pa Mutika ene dobrote obljublja .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kar zgodnja, tam okoli 6 od doma, no, mogoče ob 7.00, če bom zelo utrujena. In potem lepo proti Ljubljani, od Šempetra do Blagovice je stara cesta prav luštna :whistle:

A še imaš predavanja ali samo pridno na izpite hodiš ?

ok.

če grem v teh urah, ti sporočim, lahko gremo do ljubljane skupaj. jaz računam na odhod nekje okoli 7h, mogoče malo prej.

izpiti so, predavanja so se končno končala. zdaj pa še izpiti, pa še absolvent za izpite, potem pa podaljšan absolvent za diplomo :whistle:

a mogoče kdo ve za kakšno počitniško delo? lahko tudi na daljši rok. zanima me predvsem delo v računalniškem servisu, ki bi mi bil potem tudi izhodišče za naprej, drugače pa kaj podobnega (samo ne programiranje, ker se mi res ne da s tem ukvarjat) za računalnikom ali pa v kakšni pisarni. lokacija ni noben problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo počasi bolje. Za jutri mam za zvečer plan totekbando obiskat, sam ne vem če bo šlo.

Baje majo neke motomajstore jutri ob 19.00 na glavnem trgu, pa Mutika ene dobrote obljublja .... :whistle:

Saj vem, da vlečejo tiste Mutikine dobrote :whistle: Še v mojem imenu lep pozdrav totekom. Enkrat pridem tudi jaz na pumpo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.

če grem v teh urah, ti sporočim, lahko gremo do ljubljane skupaj. jaz računam na odhod nekje okoli 7h, mogoče malo prej.

izpiti so, predavanja so se končno končala. zdaj pa še izpiti, pa še absolvent za izpite, potem pa podaljšan absolvent za diplomo :whistle:

a mogoče kdo ve za kakšno počitniško delo? lahko tudi na daljši rok. zanima me predvsem delo v računalniškem servisu, ki bi mi bil potem tudi izhodišče za naprej, drugače pa kaj podobnega (samo ne programiranje, ker se mi res ne da s tem ukvarjat) za računalnikom ali pa v kakšni pisarni. lokacija ni noben problem.

Javi, meni je za odhod vseeno, šefa itak v četrtek ni :whistle: (imajo v Avstriji praznik), pa lahko greva skupaj. Itak rabim jaz pol ure nekje do Žalca. Super, da se spoznamo :worship:

Glede počitniškega dela ti pa ne znam svetovati :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!