Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Ko ponoviš turo, upam da naum spet meu soboto delovno.

Ja, zdej bi se mi jo splačal še ponovit, ker ponovitev v istem letu s staro karto pride samo 4 € :whistle:

Pa še en pogled na Edlvajs špico

post-5391-1249813357_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Štamprleki!

Uživači!

:worship:

Hehehe, bmwslo, bom nalimala, bom.

Lep pozdravček tudi nazaj. Slikic se pa že veselim, je moj že izvedel, da je naslednji dopust rezerviran za tisti konec :whistle: . In upam, da se bom lahko za kakšen nasvet obrnila :worship:

Oj, Lenči! Slik je toliko, da bom skušala v nekaj dneh narediti zares "vroč" izbor ... ne bi rada ponavljala, kar ste že mnogi limali tu gor, čeprav so Dolomiti tako fenomenalni, da je vedno kaj lepega in novega za videt, kajne? Mogoče kaj še ne tako poznanega iz Švice.

Sva hotela letos še Francijo obiskat, tam pa je še vse večje in bolj razsežno od Švice, a bi bilo preveč, sploh zame, ki še iščem staro formo izpred nesreče.

Seveda! Nasvetov, sploh za Švico, je polna čelada, le vprašaj. Veliko uporabnega.

Ja, zdej bi se mi jo splačal še ponovit, ker ponovitev v istem letu s staro karto pride samo 4 € :whistle:

Pa še en pogled na Edlvajs špico

post-5391-1249813357_thumb.jpg

:worship:

Super, bmwslo!

Včeraj sva tudi midva z Godyjem gruntala, če bi pa le "skoknila" na Grossglockner, a je potem padla drugačna odločitev ... obisk frendov v Novi Gorici, v njihovi režiji super kosilce v Brdih in potem vračanje v Mb po samih super cestah, najprej v Posočju, potem preko Cerknega, pa mimo Brnika preko Tuhinjske in že v trdi temi pristanek doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober juter

Jutro stari :beer2:

Ka se kaj dogaja ? A se bomo kaj dobili štamperli ?

Že dolgo nismo ktere rekli :beer2:

to sem že sama predlagala, vendar nekega strašnega odziva ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober juter

to sem že sama predlagala, vendar nekega strašnega odziva ni bilo.

Do srede, če bo volja. Pol mene ni 5 dni.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do srede, če bo volja. Pol mene ni 5 dni.

lp

Volja je, sam časa ni :slap:

Vsak dan neko sranje (beri obveznost) , komaj čakam da grem v penzijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan :rolleyes:

grem plavat :whistle:

Lepo plavaj, lahko še za mene, jaz bom pa za tebe kak :beer1: ruknu, ker vem da voziš, pa ne boš pil :whistle:

Pa na zdravje na okroglo cifro. Še 10.000, polse pa tudi jaz odklopim ko Motoristek :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem Štamperlom sveta...

Ste za to, da se dobimo v sredo zvečer pri Vaških? Da se malo vidimo, z nekaterimi spoznamo itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem Štamperlom sveta...

Ste za to, da se dobimo v sredo zvečer pri Vaških? Da se malo vidimo, z nekaterimi spoznamo itd?

Kaj misliš, če bi se vaški dobili kje tule pri nas :whistle:

No saj ni problem do Domžal prit, pa vseeno se mi zdi bolj primeren kraj za večino štamperlov, kje v okolici CE ne pa v okolici LJ. Je pa res, da je študentom in tistim z urgence ( :winkiss: ) to bližje kot pa CE :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš, če bi se vaški dobili kje tule pri nas :whistle:

No saj ni problem do Domžal prit, pa vseeno se mi zdi bolj primeren kraj za večino štamperlov, kje v okolici CE ne pa v okolici LJ. Je pa res, da je študentom in tistim z urgence ( :winkiss: ) to bližje kot pa CE :lol1:

Hja, zadnje čase se itak zgolj slednji srečujemo :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem Štamperlom sveta...

Ste za to, da se dobimo v sredo zvečer pri Vaških? Da se malo vidimo, z nekaterimi spoznamo itd?

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ko keky :lol1:

Jaz pa res, če ne bo nič nepredvidenega vmes priletelo :evilgrin:

pridem, ko keky...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem Štamperlom sveta...

Ste za to, da se dobimo v sredo zvečer pri Vaških? Da se malo vidimo, z nekaterimi spoznamo itd?

seveda....se dobimo ob 19 uri, pridem pa iz Savinjske, ne iz urgence...bmw........ :winkiss: , ker sem na dopustu......

bmw, tudi ti večkrat zaideš tja, pa enkrat za spremembo končaš furco pri vaških............. :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda....se dobimo ob 19 uri, pridem pa iz Savinjske, ne iz urgence...bmw........ :winkiss: , ker sem na dopustu......

bmw, tudi ti večkrat zaideš tja, pa enkrat za spremembo končaš furco pri vaških............. :winkiss::winkiss:

:winkiss:

Dobro jutro :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!