Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Kaj je štamperli a pridete na piknik al ne? :eek:

ja js po vsej vrjetnosti pridem

pa če bom še lahk diesel-la seboj privleku .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js po vsej vrjetnosti pridem

pa če bom še lahk diesel-la seboj privleku .) :P

ja mogoč ti pa celo rata :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vikend je tukaj. Tisti ki se še niste se prijavite za piknik v temi FORUMSKI PIKNIK! v moto dogodkih.

Uživajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan.

Sej veš treba najprej v službo pol pa na kolo(brez motorja, na noge) žal, je pa pasal.

Vsem štamperlom lep vikend.Su :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me doma (no, ne se cisto doma)... uff ste napisali dosti postov...

Špilu najprej iskrene cestitke za Neziko. :OK:

Piknik pridem. B)

Je kaj novga? :)

p.s.: joj ko pogresam svojo Suziko, jutr si jo prvoscim z velko zlico. :wub: Ce bo lepo vreme seveda.

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me doma (no, ne se cisto doma)... uff ste napisali dosti postov...

Špilu najprej iskrene cestitke za Neziko. :OK:

Piknik pridem. B)

Je kaj novga? :)

p.s.: joj ko pogresam svojo Suziko, jutr si jo prvoscim z velko zlico. :wub: Ce bo lepo vreme seveda.

hehe, vreme je blo?

Jst mam jutr v planu kolesarjenje po pohorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je blo od SOB do SRED zelo lepo. Tudi v CET dopoldne je bilo lepo, cetrtkovo popoldne in cel petek pa sta bila slaba - le za sprehode in lenarjenje.

Ufff... sem na morju zelo veliko kolesaril, sem mel svojega Gary Fisher-ja s sabo. B)

Vozil sem pa tudi Hondo, ampak ta je bila brez koles. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bila pešhonda. :P

Posluste tole...

Potapljanje... beda... niti enkrat v 7 dneh... v nedeljo se prijavim za potop, zaradi guzve pridem na vrsto sele v torek. V torek jim crkne barka - odpovejo vse potope. Prijavim se sredo - barka se vedno ni popravljena (tipicno za Hrvate). Prijavim se v cetrtek dopoldne - odplujemo na odprto morje (valovi so bili 1m visoki, tik pred zacetkom nevihte, ki je trajala dan in pol), kljub temu se zasidramo in zacnemo planirati potop na globino 28m na odprtem morju. Mene je blo strah ko pesa (skor sm se od straha pos*al, pa se v vodi nisme bil). K sreci je bila z nami ena zenska, ki je zacela neki komplicirati, da brez vodica (instruktorja potapljanja) ne bo napravila potopa. Kapetan barke in vodja divercentra se odlocita, da potop prekinemo in se odpavimo blizje obali, kjer bomo napravili potop na globini 8 do 12 m. Nevihta prihaja vedno blizje in blizje. Ko zacne kapetan dvigovati sidro se nam to zatakne in kljub 5 min dvigovanju sidra ne more izvleci. Vodja potopa, kljub prihajajoci se nevihti, vetru in valovom napravi potop na globino 17m in po dveh poskusih resi sidro. Zaradi nevihte prekinemo vse potope in se vrnemo v pristanisce. Zahvaljujoc zenski, ki je zagnala paniko, smo srecno prispel na obalo. Slabo vreme je bilo tudi v petek. V soboto (danes) sem pa sel domov. Nc potapljanja. :( Nauk zgodbe je: da vcasih le prisluhnimo zenskam. :P

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!