Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Pa kaj, imaš ti to provizijo tam, ali kaj?

Naj ti bo. Limbo.

Sem bil enkrat že tam.

Kam bomo šli pa potem?

1. nimam provizije, je pa lahko najti, dobre kelnarce, parkplac ...

2. kamorkoli, lahko tudi v Zmajewo ali na Maričko (tam so zdej še "zvočne ovire" :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Limbo na Ljubečni ob 17.00 uri pa pika. :krneki:

Kdor ne ve kaj kje in kako , naj prebere še to:

1. varianta - iz CE po AC proti MB, prvi izvoz dol (celje vzhod menda) in potem na prvem krožnem izberi prvi izvoz, na drugem drugi, na tretjem tretji in se pelji še cca 200-300 m naravnost, nakar na desni vidiš oštarijo in parkirane BMW-je :whistle:

2. varianta - iz CE (center) se pelješ po mariborski v smeri MB. Pri A2S (prva avtoštacuna od planeta TUŠ naprej) zaviješ desno in se furaš po glavni cesti, čez AC .... in po cca 2-3 km na levi spet vidiš oštarijo in iste lepe BMW-je

3. varianta - ostaneš doma in ti je potem žal

:beer2:

može jedno :beer2: , drgač bom pa raje doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Limbo na Ljubečni ob 17.00 uri pa pika. :krneki:

Kdor ne ve kaj kje in kako , naj prebere še to:

1. varianta - iz CE po AC proti MB, prvi izvoz dol (celje vzhod menda) in potem na prvem krožnem izberi prvi izvoz, na drugem drugi, na tretjem tretji in se pelji še cca 200-300 m naravnost, nakar na desni vidiš oštarijo in parkirane BMW-je :whistle:

2. varianta - iz CE (center) se pelješ po mariborski v smeri MB. Pri A2S (prva avtoštacuna od planeta TUŠ naprej) zaviješ desno in se furaš po glavni cesti, čez AC .... in po cca 2-3 km na levi spet vidiš oštarijo in iste lepe BMW-je

3. varianta - ostaneš doma in ti je potem žal

:beer2::beer2:

OK, da jaz do 17.00 prišibam iz LJ, moram ugotoviti, če sploh lahko (ponavadi jo mahnem ob 17.00 iz LJ), predvidevam, da jo takoj tudi ne boste odpeketali naprej, da bo kakšnih :beer2: minut zamude :whistle: . Potlej pa, če bom vedela približno cilj, vas bom menda že ujela, ko boste kje počivali :blush: .

Se mi pa že kar vrti od tistih krožnih :wacko: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Limbo na Ljubečni ob 17.00 uri pa pika. :krneki:

Kdor ne ve kaj kje in kako , naj prebere še to:

1. varianta - iz CE po AC proti MB, prvi izvoz dol (celje vzhod menda) in potem na prvem krožnem izberi prvi izvoz, na drugem drugi, na tretjem tretji in se pelji še cca 200-300 m naravnost, nakar na desni vidiš oštarijo in parkirane BMW-je :whistle:

2. varianta - iz CE (center) se pelješ po mariborski v smeri MB. Pri A2S (prva avtoštacuna od planeta TUŠ naprej) zaviješ desno in se furaš po glavni cesti, čez AC .... in po cca 2-3 km na levi spet vidiš oštarijo in iste lepe BMW-je

3. varianta - ostaneš doma in ti je potem žal

:beer2::beer2:

Pridem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da jaz do 17.00 prišibam iz LJ, moram ugotoviti, če sploh lahko (ponavadi jo mahnem ob 17.00 iz LJ), predvidevam, da jo takoj tudi ne boste odpeketali naprej, da bo kakšnih :beer2: minut zamude :whistle: . Potlej pa, če bom vedela približno cilj, vas bom menda že ujela, ko boste kje počivali :blush: .

Se mi pa že kar vrti od tistih krožnih :wacko: .)

:lol1:

Ja mal se bomo že zbiral tam pri Limbotu, torej sigurno 1/2 urce po moje, pol pa kam bojo rekli. Mogoče Zmajewa ali Marija reka. Za vsak slučaj, pustimo sporočilo pri natakarcah kam smo šli za hude zamudnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme, če ne bo nekega prehudega dela doma... pridem

OK, da jaz do 17.00 prišibam iz LJ, moram ugotoviti, če sploh lahko (ponavadi jo mahnem ob 17.00 iz LJ), predvidevam, da jo takoj tudi ne boste odpeketali naprej, da bo kakšnih :beer2: minut zamude :whistle: . Potlej pa, če bom vedela približno cilj, vas bom menda že ujela, ko boste kje počivali :blush: .

Se mi pa že kar vrti od tistih krožnih :wacko: .)

drugače pa lahko tudi pokličeš... imaš cifro in če bom tam, ti bom lahko povedala kaj več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme, če ne bo nekega prehudega dela doma... pridem

Kaj zdej to :krneki: Pa ravno ti kar naprej navijaš da se nekje dobimo.

Evo jaz sem se Vaškim odpovedal za štamperle, tebe pa zdej ne bo al kaj :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo a limbo je tista ošterija,kjer smo zapili tvojega rt,ja?

Tistega je mogu kar v račun dat pri limbotu. Naokoli se čisto potiho govori, da se je mendi preveč spilo.

Zej ma drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo a limbo je tista ošterija,kjer smo zapili tvojega rt,ja?

Menda ja. Se nekako ne spomnem tistega pitja. Kdo je dal pa za pijačo :rolleyes:

Kaj zdaj to?

Si ti, BMWSlo, naročil to čudno zbiranje oblakov nad nebom celjskim?

:O

Oblaki so zato naročeni, da ti ne bo v usnjenem reklcu vroče, ko boš pir pil :whistle:

Tistega je mogu kar v račun dat pri limbotu. Naokoli se čisto potiho govori, da se je mendi preveč spilo.

Zej ma drugega.

Mam že tretjega BMW-ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, vse kaže, da jo bom lahko pravočasno primahala k Limbotu :worship: . Saj na Maričko bi še našla, Zmajewa mi je pa čisto neznan teritorij :? . Potem pa upam, da mi preveč ne pobegnete :blush: , no vsaj počakate me lahko na ciljni destinaciji :rolleyes: . Rozi, a res ne prideš? :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej to :krneki: Pa ravno ti kar naprej navijaš da se nekje dobimo.

Evo jaz sem se Vaškim odpovedal za štamperle, tebe pa zdej ne bo al kaj :huh:

Takole, vse kaže, da jo bom lahko pravočasno primahala k Limbotu :worship: . Saj na Maričko bi še našla, Zmajewa mi je pa čisto neznan teritorij :? . Potem pa upam, da mi preveč ne pobegnete :blush: , no vsaj počakate me lahko na ciljni destinaciji :rolleyes: . Rozi, a res ne prideš? :( .

nisem rekla, da ne pridem.

sem rekla, če bo vreme in če ne bo preveč dela doma.

malo se že jasni... bomo videli, če bo vreme zdržalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem rekla, da ne pridem.

sem rekla, če bo vreme in če ne bo preveč dela doma.

malo se že jasni... bomo videli, če bo vreme zdržalo.

Jaz grem, tud če bojo nage babe dol padale, kaj šele če bi bil en nedolžen dež :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem, tud če bojo nage babe dol padale, kaj šele če bi bil en nedolžen dež :whistle:

Jst bi verjetno zamudu, če bi nage babe dol padale. Po moje bi si cajt vzeu v takšnem vremenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi verjetno zamudu, če bi nage babe dol padale. Po moje bi si cajt vzeu v takšnem vremenu.

:lol1:

Upam da sicer ne boš preveč zamudil, ker babe ne bojo dol padale. Sem preveril na hidrometeorološkem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Upam da sicer ne boš preveč zamudil, ker babe ne bojo dol padale. Sem preveril na hidrometeorološkem :whistle:

Ker tudi dedci ne bojo dol padali :naughty: predvidevam, da ne bom zamudila (če ne bo kaj na cesti narobe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi2 pridema.

mogoče zamudima kakšno minutko - POČAKAJTE NAJU! - ker je jure komi pršu iz službe in zdej je kosilo. potem pa se zrihtama in pridema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem še motoristka videl zraven vas :rolleyes: vas je bilo, ko rusov :worship:

Ja, končno se je enkrat pokazal po dolgem času. Kje si bil pa ti :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vas je bilo, ko rusov :worship:

...a rusov je tko mal "0"!!! :hmm:

Sej nisem iz 03, ampak sem se klatil po "03"dons popoldne, pa tud to je res, da nisem bil ob petih tam, ampak mal kasnej, ampak čist NOBENGA (tud sence ne) ni blo tam! :angry:

A to ste se pršli samo poštemplat, pol pa hitr domu, al kaj? :rolleyes:

O hudiča. Včeraj nas je blo pa kar nekaj in prav lepo smo se zapeljali malo okoli. Škoda da nisi prej namignil, bi te počakali. Mislim, da nas je blo kar 10 na furci.

Škoda

Pa dobro jutro :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!