Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Kljub napovedi o plohi nagih bab in v različici tudi detscev, se nas je zbralo tam nekje okoli deset v dopustniškem času prisotnih Štamprletov od 03.

Zbrali smo se kar na parkirišču in v birtijo glave pomolili nismo. Za razlago tega fenomena lahko uporabimo dve teoriji. Po prvi je resnično udarila recesija in nam posesala cvenk iz mošnjičkov. Zato pa tudi smo doma in ne na počitnicah. Po drugi pa velja tista o fovšljivosti Slovenceljnov in Slovenceljk in smo raje postopali po asfaltu parkirišča, kot pa da bi BMWSlo pokasiral svojo provizijo.

Najbolj spektakularen prihod na že omenjeno parkirišče je izvedla Lenčika. Pridrvela je zadnja, suvereno je zavila s ceste na parkirišče, suvereno je zaustavila motorcikel, suvereno ga je razjahala in suvereno ga je zabrisala po tleh. Skratka, čista popolnost. Ocena za umetniški vtis: 10+. Ah, blont babi še blont detsca ne moreš dati v roke, kaj šele rdeči motorcikel.

Da je naš zlet imel mednarodne razsežnosti, je poskrbel gospod Pips, ki je uletel v stilu nadzornika. Toliko, da vas vidim in preštejem, potem pa ne grem z vami. Dobro, človek mora reševati svet in res ni časa, da bi z nami kolovratil z 29,7 km/h po raznih Marijah Rekah. Dokler, na koncu, ni pokazal, da ima tudi mobitel. Vem, da ni lepo vleči na ušesa, ampak priložnost dela tatu. "Zdravo, tu sem. Kaj imaš oblečeno?. Jaz imam usnjene tangice, takoj bom tam, že grem." No, ni ravno reševanje sveta, naj mu bo.

Kljub temu, da smo v virtualnem svetu preigravali Domžale, Podmejo in Mozirje, je KeC izdavil, da mu živeti ni, če se ne zapeljemo skozi Vitanje in vseh 37 Doličev, ali kolikor jih že je, ob tisti cesti z dvema ridama. Ker je s seboj pripeljal pupo, nismo imeli srca ga pred njo dati v nič in ga poteptati v prah že omenjenega asfaltnega parkirišča.

Zato je BMWSlo dobil komando, naj si okoli vratu priveže zvonček vodnika črede in nas odpelje na pašo v gostilno v zadnjem od vseh 37 Doličev, ki je nekaj metrov v smeri Slovenj Gradca. Nekaj je motovilil, da on tega nebi, na koncu pa nas je raztegnil v vrsto in nas popeljal čez tisti dve ridi. Lažna skromnost, fej.

Nekje med potjo nas je dohitel Motoristek in se nam pridružil. Ali je to bil on osebno, ali zgolj njegov odsev, o tem še nismo čisto prepričani, ker se vsaj devetkrat na teden klati po krajih nekdanje Federativne. Fizika pa dandanes nekako še ne dovoljuje hkratnega pojavljanja enega in istega osebka na dveh koncih hkrati. No, tudi z odsevom se je dalo zanimivo pogovarjati.

To, o pogovarjanju je sploh odlično. Je na srečo motoristična druščina precej jezikave sorte, kar mi močno odgovarja, ker sem sam raje tiho, če se le da.

Asfalt na parkirišču pred gostilno neznanega mi imena, je bil tudi močno zapeljiv in le resno zastavljena beseda nas je premaknila za gostilniške mize.

Česar ne moreš dokazati v teoriji, lahko mimogrede dokažeš v praksi. Ali smo praznih mošenj, ali fovšljivi, dilemo iz začetka tega pisanja, na primer. Deset glav nas je v tiste pol ure skupaj zapilo za celih 15,4 evrotov. Zasedli pa tričetrt terase. Suša torej je, a na srečo še nismo tako globoko padli: "Samo dva deci vode iz pipe bi, prosim." Ker ni kazalo, da bi nam za ta denar pripadala še večerja, smo zajahali svoje železje in jo mahnili proti Velenju.

Proti Velenju zato, ker tja dol cesta visi, midva z BMWSlojem pa sva imela bolj prazne tanke. Pred zletom seveda ni bilo časa za take nepomembnosti.

Smo se zopet postavili v račjo vrsto in se zagnali, kot rečeno, proti Velenju. Motoristek, ali njegov odsev, se je korajžno postavil za zadnjega. Ni zdržal dolgo. Na sredi Hudolukenjskih ovinkov ga je odneslo naprej in nismo ga več videli. Verjetno je že kje v Livnu ali Drvarju.

Moram pa se vsem zahvaliti za prizadevnost. Vsi smo neprestano zbrano gledali v jarke, če bomo kje zagledali moj desni odpadli kovček beemvejevski. Zopet zaidimo v filozofske vode. Če velja pravilo, da ti kovček lahko kjerkoli odpade, potem linearno nazaj velja tudi pravilo, da ga lahko kjerkoli najdeš. No, mi ga včeraj nismo. Zato beročim teh vrstic na srce polagam, povsod glejte, če boste kje zagledali moj desni kufer v jarku. To, da je odpadel nekje na Madžerskem, naj vas ne moti, upoštevajte raje zgornji filozofski vidik.

Kolona se je počasi osipala, dokler ni vsak sam prišel domov.

Nekako tako je bilo včeraj. Da čisto vse, kar je zapisano, ni resnično, naj vas ne moti. Raje glejte za mojim kufrom.

Nisem dobil vtisa, da bi kdorkoli kaj fotografiral včeraj. Zato si nas lahko samo narišete.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj spektakularen prihod na že omenjeno parkirišče je izvedla Lenčika. Pridrvela je zadnja, suvereno je zavila s ceste na parkirišče, suvereno je zaustavila motorcikel, suvereno ga je razjahala in suvereno ga je zabrisala po tleh. Skratka, čista popolnost. Ocena za umetniški vtis: 10+. Ah, blont babi še blont detsca ne moreš dati v roke, kaj šele rdeči motorcikel.

lol-045.gifhahaha-024.gif

laughing-019.gif

stupid.gif

Jah, kaj hočemo, če ste pa prej asfalt naglodali, da ni zdržal teže enega rdečega motorcikla :slap:

Hvala pa za ferplay, nasmejte se sedaj, jaz sem se do solz, tako lepo je napisano :lol1:

Komentar mojega sivega dedca: "Še parkrat ponovi, boš prej novega kupila" :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dober dan, Štamprli!

:worship:

Pohvalno, da vam je ratalo enkrat dobit se.

Tak, kot ratuje nam, vsak totek torek zvečer.

Toti torek nas je blo kakih 19, 20, ... malo več? Nekaj takega.

Vozli se pa nismo.

Kljub napovedi o plohi nagih bab in v različici tudi detscev, se nas je zbralo tam nekje okoli deset v dopustniškem času prisotnih Štamprletov od 03.

.

.

.

Kolona se je počasi osipala, dokler ni vsak sam prišel domov.

Nekako tako je bilo včeraj. Da čisto vse, kar je zapisano, ni resnično, naj vas ne moti. Raje glejte za mojim kufrom.

Nisem dobil vtisa, da bi kdorkoli kaj fotografiral včeraj. Zato si nas lahko samo narišete.

:)

Moj poklon za ta sestavek!

Brrrm, da znaš opisat in napisat, si že nekajkrat dokazal, ampak, tole pa je biser motorističnega leposlovja!

:worship::worship::worship:

Nasmejala sem se do solz in uživala ob vsakem stavku, čeprav si lahko le narišemo in naslikamo, kako je bilo v resnici.

Da pa si raje tiho, pa sem tudi že imela čast doživeti in še dobro, da toliko raje kaj napišeš, ker vsaj nismo prikrajšani za užitke ob branju. Bravo!

@Lenci, tvoj spektakularen prihod je mala malca proti mojemu "podiranju čoperističnih domin", enkrat letos spomladi ... :blush::slap::P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub napovedi o ....

....

:)

:worship: Ti, si taki car.

Kdaj bomo naredili križ čez kuro ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Česar ne moreš dokazati v teoriji, lahko mimogrede dokažeš v praksi. Ali smo praznih mošenj, ali fovšljivi, dilemo iz začetka tega pisanja, na primer. Deset glav nas je v tiste pol ure skupaj zapilo za celih 15,4 evrotov. Zasedli pa tričetrt terase. Suša torej je, a na srečo še nismo tako globoko padli: "Samo dva deci vode iz pipe bi, prosim." Ker ni kazalo, da bi nam za ta denar pripadala še večerja, smo zajahali svoje železje in jo mahnili proti Velenju.

Če bi vedel, da je pijača tako poceni :rolleyes: bi pa še jaz prišel :worship: Zoki, zelo lepo napisano (vrnem) :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zaj? Dela se lep dan :010 . Auf, zaspanci!

lep dan? jaz se slomnika ne vidim, taka megla je :rolleyes:

nič zato... upam, da bo primorska lepša :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.Vidim,da se je nekaj dogajalo,medtem ko sem se jaz namakal v veliki luži.Bilo je prav prijetno brez radia,brez televizije,brez računalnika.S sabo sem imel le avtokarti Italije in Švice ter si začrtaval ture.Tako da se bo letos še dogajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!