Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Dober in lep dan, Štamperli!

worship.gif

dober juter yawn.gifyawn.gifyawn.gifyawn.gifyawn.gifyawn.gifyawn.gifyawn.gifyawn.gifyawn.gif

zdaj pa šibam v koper na izpite.

Fajn porihtaj, dobro opravi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 09 09 na Vranskem največje srečanje starodobnikov v Slo,pričetek ob 9.00 do 17,00

www.svamz. com

lpp in vabljeni:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 09 09 na Vranskem največje srečanje starodobnikov v Slo,pričetek ob 9.00 do 17,00

www.svamz. com

lpp in vabljeni:yea1:

Hahha, če bom doma, pridem pogledat z mojo Betko post-5391-125242617762.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahha, če bom doma, pridem pogledat z mojo Betko post-5391-125242617762.jpg

če prideš ,dobi tvoja Betka emajlirano značko za na vozilo,spominsko tablico za vozilo,ti malico in slaščico,vse gratis pogoj pa je,da je Betka stara 25 let:naughty:

lpp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prideš ,dobi tvoja Betka emajlirano značko za na vozilo,spominsko tablico za vozilo,ti malico in slaščico,vse gratis pogoj pa je,da je Betka stara 25 let:naughty:

lpp

trance_13_cry.gif A če je pa 30 pa nič ne dobiva !

Dobro jutro đezeri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober juter :yawn:

danes je pa to sredi noči :yawn:

ja kaj čmo...

zdaj šibam v fitnes, po fitnesu pa direktno na sejm. če boste hodili kaj tam okol, sem na raztavnem prostoru Vinske družbe Slovenije :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober juter yawn.gif

danes je pa to sredi noči yawn.gif

ja kaj čmo...

zdaj šibam v fitnes, po fitnesu pa direktno na sejm. če boste hodili kaj tam okol, sem na raztavnem prostoru Vinske družbe Slovenije whistle.gif

Opa, danes si pa zgodna worship.gif

Štant pa tudi obetaven drunk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) tro

Ni še vozno. Jermen zamenjan. Sedaj se spravljam menjati pregorelo žarnico meglenke. Moraš pol motorja razstaviti, da prideš zraven. Niso prstki več tako gibčni, kot so bili v mladosti. Potem bom zamenjal še oljček v kardanu in menjalniku, in pregledam vodico v akumulatorju. Zna biti, da bom sveči tudi zamenjal. Potem bom pa počasi končal. In snete plastike sem opral od zunaj in od znotraj tudi. Pri tem sem našel nekaj zanimivega. Sem fotografiral in bom napisal, ko najdem čas. Delam na preskok, ker vmes izvajamm še hišno vzdrževanje in šport in rekreacijo in zabušancijo. In se taka nedolžna menjava jermena zavleče. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe ... na Štajerskem pa smo v drugem časovnem pasu ... dobro jutro, Štamprli! trance_25_naughty.gif

Huh, pri nas je pestro ... helikopter je v luftu, brenči in nadzoruje, po mestu je vse plavo od policajaca ... danes ne bo preveč zdravo po centru Maribora hodit; nogometni Poljaki so že tu, včeraj je že bil cuf, danes pa jih pride kakih 2.000, so ocenili. No ja, fuzbal je pač fuzbal, bo treba potrpeti in pretrpeti, pa četudi naval trenutno najhujše navijaško-huliganske horde v Evropi. Še njihova domača nogometna zveza se jim je odpovedala. Toliko o športnem duhu. headbang.gif

Saj, Celjani najbrž dobro veste, kako zgleda, ko ti razbijajo mesto; pa ko granitne kocke po lucftu letijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bolj z obrobja.

Se je takrat v mestu vsaj kaj dogajalo, običajno je v jedru Celja mrtvilo.

Vsaj popoldne in zvečer, dopoldne sem v službi, ki pa je tudi na obrobju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem na en mali krog čez kozjansko whistle.gif

Sem se rajši obrnil proti Velenkovcu, pa še do tja čista katastrofa na cesti . Še malo je nesreč, če gledaš kaj ljudje po cesti delajo headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_13_cry.gif A če je pa 30 pa nič ne dobiva !

Dobro jutro đezeri

dobita vse po spisku ,samo ti se boš lahko pohvalil, da si prišel na srečanje z Betko ,ki samo 25 let mlajša od tebe,:naughty:

lpp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!