Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

da vas samo na hitro pozdravim usput, preden letim še kakšen kilometerček :winkiss::winkiss: pred koncem sezone narediti....... :whistle:

lepo lepo.

jst pa se zdravim, da bi še lahko naredila kakšen kilometer. mi namreč 11.10. poteče registracija in potem ga ne morem zavarovat za celo leto, ker imam tehničnega v juniju. pa se potem ne splača registrirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo.

jst pa se zdravim, da bi še lahko naredila kakšen kilometer. mi namreč 11.10. poteče registracija in potem ga ne morem zavarovat za celo leto, ker imam tehničnega v juniju. pa se potem ne splača registrirat.

kaj čmo rozi, saj tudi jaz nimam kaj veliko € paš e spet grem na faks mal znanje iskat, ni dosti ena fakulteta, je treba še kaj narediti, ampak ene 2-3 tisoč kilometrov, če bo vreme bom pa še naštepala, če sem jih že 22500... :naughty: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj čmo rozi, saj tudi jaz nimam kaj veliko € paš e spet grem na faks mal znanje iskat, ni dosti ena fakulteta, je treba še kaj narediti, ampak ene 2-3 tisoč kilometrov, če bo vreme bom pa še naštepala, če sem jih že 22500... :naughty: :headbang:

mene bolj je** cajt. zdej doma na veliko delamo in cajta kr ni in ni. upam, da se do vikenda malo pozdravim, da bi še šla malo na motor.

jaz o mojih skromnih km raje ne zgubljam besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bolj je** cajt. zdej doma na veliko delamo in cajta kr ni in ni. upam, da se do vikenda malo pozdravim, da bi še šla malo na motor.

jaz o mojih skromnih km raje ne zgubljam besed.

saj jaz se nič ne vozim med tednom, kerse mi nekako ne ljubi, nimam časa recimo, tako da....... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tralali, tralala, Štamprliiii!

:worship:

Kaj Lenči je na dopustu? Pogrešam jo tule gor ...

No, naj vam bo lep en dan pred petkom! Pri nas je božansko sonce.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro:unsure:še mal pa spet na morje:naughty:

Kaj ne greš na oldije v nedeljo ? Jaz grem malo severno čez vikend, tako da ne pridem na golaž unsure.gif

Morje, to bi mi pa prav prišlo blush.gif , ma glavno da je sutra petak worship.gif

Itaq. Petek je dan za metek trance_07_beerchug.gif

Tralali, tralala, Štamprliiii!

worship.gif

Kaj Lenči je na dopustu? Pogrešam jo tule gor ...

No, naj vam bo lep en dan pred petkom! Pri nas je božansko sonce.

Ja, Res lenčke že par dni ni. Naj uživa punca če je na urlaubu trance_05_banana.gif

Sonce je pa tudi pri nas trance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj povej kje so kakšni oldiji in kje.

Na Vranskem na novem poligonu bo mega oldy fešta. Organizatorji bi radi skupaj spravili preko 1.000 starodobnikov worship.gif

Sigurno vredno ogleda evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ti splača pridet pogledat...se boma lahka z dneprom vozla okol trance_25_naughty.gif

Mene nekaj luči jebejo na Betki. headbang.gif Če jih ne uspem zrihtat, jo bom vsaj do Vranskega prpelal evilgrin.gif

Sicer pa ,dobro jutro đezeri whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!