Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Mene nekaj luči jebejo na Betki. headbang.gif Če jih ne uspem zrihtat, jo bom vsaj do Vranskega prpelal evilgrin.gif

Sicer pa ,dobro jutro đezeri whistle.gif

Kaj pa te jebejo?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa te jebejo?

D.

Nimam pojma (sem mislu da ga mam headbang.gif ). Če pržgem žmigavc, mi zraven utripa še pozicijska, oziroma izmenoma z žmigavcem headbang.gif Predvidevam, da je težava v slabi masi, pa ne najdem mesta težave !!

Zdajle bom šel poskusit novo maso potegnit direkt s pleha do luči, da vidim če je to to eek.gif

dobro jutro rolleyes.gif

motor naložen gremo počasi proti jugu trance_25_naughty.gif

Lepo jugaj in uživaj trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oldiji ne bodo na poligonu,ampak v centru Vranskega,pri novi telovadnici.Zadaj za Gromom pa bodo pekli vola.

Jaz bom tam z BMW 80/7-srebrni caffe racer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oldiji ne bodo na poligonu,ampak v centru Vranskega,pri novi telovadnici.Zadaj za Gromom pa bodo pekli vola.

Jaz bom tam z BMW 80/7-srebrni caffe racer.

Ja porka duš. kam bojo pa 1.000 oldijev spravli v centru :slap:

Tegale rajcerčka, bi si pa jaz enkrat ogledal če bo mogoče, ker v nedeljo me definitivno ne bo na Vransko, sem zrihtal luči in pičim k severnim sosedom whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja porka duš. kam bojo pa 1.000 oldijev spravli v centru :slap:

Tegale rajcerčka, bi si pa jaz enkrat ogledal če bo mogoče, ker v nedeljo me definitivno ne bo na Vransko, sem zrihtal luči in pičim k severnim sosedom whistle.gif

to mi deli majster :worship:

saj že grem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Res lenčke že par dni ni. Naj uživa punca če je na urlaubu trance_05_banana.gif

A mislite, da je Lenči šla sama na dopust? :unsure: Jure je namreč reku, da je danes jim peljal olje, in da sta bila doma sin in prišel je še mož. Tako je rekel. Morda pa se je zmotil in je bil pri komu drugemu, ki ima v garaži 2 takšna motorja, kot jih imajo pri Lenči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!