Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

A mislite, da je Lenči šla sama na dopust? unsure.gif Jure je namreč reku, da je danes jim peljal olje, in da sta bila doma sin in prišel je še mož. Tako je rekel. Morda pa se je zmotil in je bil pri komu drugemu, ki ima v garaži 2 takšna motorja, kot jih imajo pri Lenči.

Pozdravljeni worship.giftrance_43_wavetowel2.gif Čudovit meglen pozdravček iz Ljubljane trance_25_naughty.gif

Tukaj sem trance_41_w00t2.gif

Lenči ni bila na dopustu, je pa bila na seminarju, ko je Jure pripeljal olje. Nič se ni zmotil, je kar prav zadel, edino tretjega motorčka v sosednji garaži ni videl laugh.gif .

Čez vikend pa sem imela paprika maraton (hja, tako je to, če dobiš goro paprike, potem pa vlagaj yes.gif ). In je odpadel motorček wacko.gif . Iz jeze še na forum nisem hotla pogledat, že itak ste brneli čez Laško in mi delali lušte worship.gif

Sedaj pa spet po starem, bo treba malo Zmajčka na sprehod peljat, samo lep vikend naj bo yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Lenči je na dopustu? Pogrešam jo tule gor ...

O, Mutika, jaz sem pa bila zelo blizu whistle.gif sem se na Ptuju potepala, mislim, čepela v hotelu cel dan trance_13_cry.gif . Zvečer nas je pa enkrat zabaval Tadej Toš (upam, da nisem narobe razumela), madonca, ta pa je prvak v govorjenju trance_38_surprise.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni worship.giftrance_43_wavetowel2.gif Čudovit meglen pozdravček iz Ljubljane trance_25_naughty.gif

Tukaj sem trance_41_w00t2.gif

Lenči ni bila na dopustu, je pa bila na seminarju, ko je Jure pripeljal olje. Nič se ni zmotil, je kar prav zadel, edino tretjega motorčka v sosednji garaži ni videl laugh.gif .

Čez vikend pa sem imela paprika maraton (hja, tako je to, če dobiš goro paprike, potem pa vlagaj yes.gif ). In je odpadel motorček wacko.gif . Iz jeze še na forum nisem hotla pogledat, že itak ste brneli čez Laško in mi delali lušte worship.gif

Sedaj pa spet po starem, bo treba malo Zmajčka na sprehod peljat, samo lep vikend naj bo yes.gif

No, zdej smo pa spet kompletni whistle.gif

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni worship.giftrance_43_wavetowel2.gif Čudovit meglen pozdravček iz Ljubljane trance_25_naughty.gif

Tukaj sem trance_41_w00t2.gif

Lenči ni bila na dopustu, je pa bila na seminarju, ko je Jure pripeljal olje. Nič se ni zmotil, je kar prav zadel, edino tretjega motorčka v sosednji garaži ni videl laugh.gif .

Čez vikend pa sem imela paprika maraton (hja, tako je to, če dobiš goro paprike, potem pa vlagaj yes.gif ). In je odpadel motorček wacko.gif . Iz jeze še na forum nisem hotla pogledat, že itak ste brneli čez Laško in mi delali lušte worship.gif

Sedaj pa spet po starem, bo treba malo Zmajčka na sprehod peljat, samo lep vikend naj bo yes.gif

no lepo, da si spet med nami.

jaz sem svojega motorčka včeraj peljala malo na obalo in nazaj, ker je bilo potrebno neke papirje še uredit, dokler je bil še čas.

jaz tudi upam na lepo vreme čez vikend, če bi še kaj šli na teren, čeprav dvomim, glede na to, koliko dela imamo trenutno doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdravček iz Ljubljane, upam, da bo meglo kmalu pregnalo sonce in se bo naredil čudovit sončen dan worship.gif . Uživajte, še posebej, če boste na motorčkih yes.gif , vsak dan poslušam brummmmmanje mimo pisarne trance_38_surprise.gif . Ja, časi, ko je bilo lepo z motorčkom v službo se peljat so za letos zame končani.

Imejte se najlepše whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!