Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Maš pa res fajn dopust. Si lahko vsaj cel dan za mašino trance_21_laughing1.gif

To si ti misliš, mašinca res dela celi dan samo jaz sem malo v vodi, na plaži, na hrani in pijači trance_25_naughty.gif še Benka mi dela družbo celi dan whistle.gif kdaj pa kdaj pa pogledam kako se vi tukaj jockate trance_21_laughing1.gif tu žge, ko sto hudičev trance_41_w00t2.gif Žalosti me samo to, da bo prehitro konec trance_13_cry.gif Grem trpet naprej trance_38_surprise.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si ti misliš, mašinca res dela celi dan samo jaz sem malo v vodi, na plaži, na hrani in pijači trance_25_naughty.gif še Benka mi dela družbo celi dan whistle.gif kdaj pa kdaj pa pogledam kako se vi tukaj jockate trance_21_laughing1.gif tu žge, ko sto hudičev trance_41_w00t2.gif Žalosti me samo to, da bo prehitro konec trance_13_cry.gif Grem trpet naprej trance_38_surprise.gif

Trpi še za nas trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en lep starček iz Vranskega,ali se ga še kdo spomni?

lpp:naughty:

post-17714-125425252556_thumb.jpg

Tegale sa jaz ne spomnem, so mi tiste cajte sam babe hodle po glavi trance_25_naughty.gif

je pa carski worship.gif

Zgleda kot da bi en turbo motor z boinga dal gor whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, Štamperli, pozdravček! :worship:

Bolj malo sem tule prisotna, odkar sem še s peciklom padla (skoraj je že cajt, da grem v penzijo ... :evilgrin::whistle::headbang:) in hodim na terapije, se mi ne ljubi toliko z levo roko klemfat kot lahko z obema. :rolleyes: ... sicer pa vidim, da ste pravi uživači!

O, Mutika, jaz sem pa bila zelo blizu :whistle: sem se na Ptuju potepala, mislim, čepela v hotelu cel dan trance_13_cry.gif . Zvečer nas je pa enkrat zabaval Tadej Toš (upam, da nisem narobe razumela), madonca, ta pa je prvak v govorjenju trance_38_surprise.gif .

Ojla, Lenči!

Ja, prav si razumela, Tadej Toš.

Hehe, car je ... Hamleta si gledala? Ali kaj novejšega? Pri njem imam občutek, da nima sklepov v čeljustih, tak je na turbo naštiman.

Zdaj imamo pri nas v Narodnem domu Maribor dve predstavi, kjer on nastopa; Zapufanpikasn in Svobodni zakon ("Svobodni zakon" je naša lastna produkcija, kjer nastopata z Natašo) in se res splača pogledat.

:worship:

tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Lenči!

Ja, prav si razumela, Tadej Toš.

Hehe, car je ... Hamleta si gledala? Ali kaj novejšega? Pri njem imam občutek, da nima sklepov v čeljustih, tak je na turbo naštiman.

Zdaj imamo pri nas v Narodnem domu Maribor dve predstavi, kjer on nastopa; Zapufanpikasn in Svobodni zakon ("Svobodni zakon" je naša lastna produkcija, kjer nastopata z Natašo) in se res splača pogledat.

worship.gif

tukaj

Ma, saj ne vem, kaj je bilo, začel je pa s tem, da se spreminja v žensko, ker tolko govori, potem je pa šel vse od kreditov, žene.... do Renault Tahlie in Cliota. Je dejal en Anglež, ki ga sicer ni razumel, da se je očitno zelo trudil in garal pri tem svojem nastopu in je bil tudi njemu všeč worship.gif , samo je pripomnil, da smo ga glede na hitrost govorjenja verjetno tudi mi težko razumeli trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tegale sa jaz ne spomnem, so mi tiste cajte sam babe hodle po glavi trance_25_naughty.gif

je pa carski worship.gif

Zgleda kot da bi en turbo motor z boinga dal gor whistle.gif

boljše si naredil,da si za puncami letu, jih je bilo veliko več,pa še izbiral si lahko

ta motor je firma Herkules z Wanklovim 2000 ccm agregatom in tisti čas si imel izpolnjene sanje že če si lahko imel prospekt

lpp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!