Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

En lep dober dan worship.gif , bo treba res iz pižame zlest trance_25_naughty.gif , vse lepo in prav, samo vreme je wacko.gif , pa bi bil idealen dopustniški dan whistle.gif . Uživajte in imejte se lepo trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Štamprli!

:worship:

Hja, lepo je bilo, da bi dolgo trajalo ... vreme, namreč. Pa ne, da bi po stari angleški navadi govorila le o vremenu, vendar tokrat ne morem kaj, da ne bi. Narava nam redko nakloni tako čudovit mesec, kot je bil letošnji september.

Upam, da ta vikend ne bo prehladno, predvsem za vse tiste, ki še imajo trgatve ... trgatev je tako lepo druženje, kjer je dobra volja obvezna in norišnica ponorelega sveta, v katerem živimo, se zdi vsaj za ta čas oddaljena ... dovolj daleč, da ji vsaj za kakšno soboto ali nedeljo ubežimo. Luksuz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je tam doli najbolje prespati?Drugi teden bi šel v malo toplejše kraje.

Sedaj prišel domov trance_25_naughty.gif tudi jaz bom verjetno šel, ker to le tu je headbang.gif deset stopinj manj, ko sem jih imel tam. Če rabiš kaj se lahko dobima in ti povem trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :blink: pa ne da še vsi spite :?

Popravljeno . Popravil quomme
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ena je mim. Zdaj pa nekam na motor whistle.gif

Okrog pol dvanajstih bom v Žalcu v Čiko baru,pri Štangarjih.Če te bo zazeblo,pridi na štamperl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog pol dvanajstih bom v Žalcu v Čiko baru,pri Štangarjih.Če te bo zazeblo,pridi na štamperl.

Takrat sem bil v Črnomlju ...

Sem že nazaj iz Lj... trance_43_wavetowel2.gif

... zdaj pa seveda že doma trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi Moto GP sem videl, vključno s štartom evilgrin.gif

Mene je za prve tri kroge zjebalo trance_43_wavetowel2.gif je pa zato Didi državna prvakinja worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!