Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Lep deževen pozdrav iz Ljubljane worship.gif . Danes mi vsaj motoristi ne bodo delali lušte zunaj mad.gif , no pa saj privoščim trance_43_wavetowel2.gif, mi misli malo pobegnejo v lepe spomine whistle.gif . Sedaj pa coffee.gif in gasa na delo trance_25_naughty.gif (kakršnokoli že rolleyes.gif ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kok si ti prjazn prjatu. Tebi tudi trance_07_beerchug.gif

no včeri sem pa po dolgem času videla eno našo Štamprlko, ki smo jo celo cepili proti gripi, pa sem rekla,da moram napisati, da je včasih prav lepo srečati koga, ki se je v dobrih časih naše skupine družil z nami........ :worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu mast. Včasih smo štamprli na teden naklofal 100 strani, zdaj mamo pa cel teden na eni strani headbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

Kriza vam pravim. Kolker nas ni fejzbuk zjebal, nas bo pa gripa.

Jaz sem se danes cepil z enim pirom. Za dans je dost (pira mislim) .

Pa še ZD€n€ta sem videl pa mal z njim počvakal.

P spet brez kofeta in brez pira. Mater sem pa res pravi savinjčan postal trance_25_naughty.gif

@ Zlati, koga si pa ti danes zaključal ?? trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no včeri sem pa po dolgem času videla eno našo Štamprlko, ki smo jo celo cepili proti gripi, pa sem rekla,da moram napisati, da je včasih prav lepo srečati koga, ki se je v dobrih časih naše skupine družil z nami........ :worship::worship::worship::worship:

in kdo je ta žrtev? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem spet dobila skomine, ko sem zagledala motorista, jaz pa delovno slap.gif . Zatorej, veliko veselja vsem hardičem, ki se še podite naokoli worship.gif , vem pa lep pozdrav in upam, da bo vikend čudovit. Jaz bi malo snega, če je že čudno vreme blush.gif .

Saj mene ne fejstbok okupira, služba je tista headbang.gif .

Cepit se pa ne grem, itak sem že dala zadevo skozi trance_25_naughty.gif .

Uživajte maksimalno in imejte se lepo, pa kmalu na pisanje whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bogati. Ti pa nisi kar tako. Pa sem mislil, da sem ponavadi jaz zgoden :lol1:

Dobro jutro vesoljni svet evilgrin.gif

Saj ti je znano, da se zjutraj dan lovi :naughty::kva2:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bogati. Ti pa nisi kar tako. Pa sem mislil, da sem ponavadi jaz zgoden trance_21_laughing1.gif

Dobro jutro vesoljni svet evilgrin.gif

Ko rano rani je pek ili budala!blink.gif (srbski pregovoreek.gif )

Jebi ga! mene, kao budalu, zjutraj dvigneta moji 2 x tace (da o mački ne govorimotrance_16_dozingoff.gif ) in hodim okoli Bistrice ko mesečnik. Hvala bogu, da so oštarije že odprte, za jutranjo coffee.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!