Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

jst dons ne bom pršu, ker se komi premikam po hiši... bolečine v vratu :yawn: :yawn:

Takoj iztožit vse do zadnjega tolarja! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež? Kje pa si se vozu Mare, da je blo tko mokro?

Slabo vreme dons pset...beda ... pridite v Zrece... pa naredmo eno panoramsko na Roglo... nazaj potem pa na pivo in čvek, da se zmenmo se o pikniku. :OK:

Joj včeri smo pa... :drunk: :smoke: :beer2: :beer1: ...dons pa, komi sm se vstal... :wacko: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj iztožit vse do zadnjega tolarja! :devil:

jah...to so pa brutalni pospeški sv-ja, pa me je zaštihal v vratu! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tut jst vam želim lepo vreme... in se srečamo ob priliki, če ne drugače, tako kot danes z brzi-jem :closedeyes: :P

tako ja :D

VREME :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gledat na dež tako negativno,mušice iz motorja najlepše opere prav dež :yes:

...od tega dežja se nam že vsem pomalem meša.Da sam normalan poludio bih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok mal za vzpodbudo, sem gledal 10 in 15 dnevno napoved in je napovedano v naslednjem tednu izboljšanje naslednji vikend (piknik) pa bo očitno zelo lepo :yea1:

Še se bomo fural :D

HRC ti pa kr pridno piši pa nabijaj objave, pa ob prvi priliki se oglasi :D

Vikking je še kakšna majca fraj za HRC-ja?

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok mal za vzpodbudo, sem gledal 10 in 15 dnevno napoved in je napovedano v naslednjem tednu izboljšanje naslednji vikend (piknik) pa bo očitno zelo lepo :yea1:

Še se bomo fural :D

HRC ti pa kr pridno piši pa nabijaj objave, pa ob prvi priliki se oglasi :D

Vikking je še kakšna majca fraj za HRC-ja?

Ja za bemflne se dobi tudi ketne za sneg tko da ni problema se strinjam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majice so še trije kosi, eden kos za špila in 2 kosa za mareta.

Če mare ne bo vzel 2 kosa pol je Rossie že rekla za en kos... tko da zaenkrat ni nič na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majice so še trije kosi, eden kos za špila in 2 kosa za mareta.

Če mare ne bo vzel 2 kosa pol je Rossie že rekla za en kos... tko da zaenkrat ni nič na voljo.

ne obljubljaj :nono:

big brother is watching

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok mal za vzpodbudo, sem gledal 10 in 15 dnevno napoved in je napovedano v naslednjem tednu izboljšanje naslednji vikend (piknik) pa bo očitno zelo lepo :yea1:

Še se bomo fural :D

HRC ti pa kr pridno piši pa nabijaj objave, pa ob prvi priliki se oglasi :D

Vikking je še kakšna majca fraj za HRC-ja?

Štamperli vsaka vam čast :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap upanje umre zadnje :OK: :OK: :OK: Sonček je pokukal iza oblakov- zdrži vreme :grim

ti bi mogla videt kak sm bil jst učiri vesel ko se je takle sonce pokazu popoldn. :D itak grem na motor pa nism nardil 10 km ewo je zaćel lit . pol sm pa čaku ene 2 ure na postaji da se je uscal kulk se je misl da sm lohk šel domu pa sam bi klub temu moker ker je na poti domov začel spet lit ko iz škafa :cry:

upam pa da bo dans možn da grete na kozje kr drugač bo tak zgledal kot da je bog vesolja na mooji strani in vedn ko se spravlate na kozje pa jst ne morm it je dež :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi mogla videt kak sm bil jst učiri vesel ko se je takle sonce pokazu popoldn. :D itak grem na motor pa nism nardil 10 km ewo je zaćel lit . pol sm pa čaku ene 2 ure na postaji da se je uscal kulk se je misl da sm lohk šel domu pa sam bi klub temu moker ker je na poti domov začel spet lit ko iz škafa :cry:

upam pa da bo dans možn da grete na kozje kr drugač bo tak zgledal kot da je bog vesolja na mooji strani in vedn ko se spravlate na kozje pa jst ne morm it je dež :P

Ja kr misl si nič ni na tvoji strani :grrr

Hej Diesel kje si se pa vozil, ker jst sm enga motorista vidla okoli 19.05 na glavnem križišču v celju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jst sm bil zagrad, polule pa tam okol če veš kje je to :)

prav hecn je blo na enem odseku : skos je bla suha cesta pol pa kr naenkrat use moker sm taprvo mislu da kir avto pere kje ,no pol me je pa udarla prva škrapla dežja :angry2: pol smo pa zatočišče iskal na bus postaji in usak ko se je z avtom mim pelu se je smejo ko tele :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej če ne bo dežja se danes vidimo, za sedaj se vreme drži, jaz grem sedaj stran od compa tako da če bodo kakšne spremebe me pokličite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!