Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Takolele, pa sem našla malo časa, da pokukam na MS in vas lepo pozdravim worship.gif , še vreme se je porihtalo zunaj, sončka sicer ni več, no, itak bo kmalu tema. Hja, sem morala vzeti malo čokoladne pavze, da možgani dobijo hrano in bodo lahko delali naprej.

Krščenmatiček, bo treba vinjeto kupit za Zmajčka, novo leto se bliža trance_25_naughty.gif , četudi je zunaj vreme čisto pomladansko.

Imejte se lepo in uživajte trance_43_wavetowel2.gif

Mutika, tudi vam v totiland en prisrčen pozdravček (saj berem vas redno winkiss.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa smo v "veselem" decembru.

namesto, da bi bil danes vesel, je na žalost žalostem. nebo joče... seveda, ko pa se poslavljamo od našega primoža pinterja (mogoče ga kdo od šentjurčanov pozna, ker je bil doma v jakobu). fant je letos dopolnil rosnih 22 let, vendar ga je neumnost speljala iz tega sveta.

prejšnji teden, si je nič hudega sluteč sposodil motorne sani od soseda, da bi se malo peljal po travniku, ker je ravno zapadel prvi sneg. njegova vožnja se je končala pred domačo hišo. ker sani ni obvladal, se je zaletel v drevo in padel v potok. od tam sta ga rešila njegov sosed, ki mu je sani posodil, in pa oče. že na kraju samem se je videlo, da ima primož zelo malo možnosti za preživtje, ker NI nosil zaščitne čelade. z glavo je namreč zadel v drevo.

do torka tega tedna so se zdravniki borili za njegovo življenje, vendar so bile poškodbe prehude. bil je namreč zelo hudo poškodovan v glavo (amputirali so mu eno učko, ni imel več brade, nosa, zdrobljene ličnice,...), ker NI nosil zaščitne čelade.

tega nisem napisala za to, da bi vas ožalostila ali kako drugače spravila v slabo voljo. to sem napisala za to, da se ne bi vam kaj takega zgodilo zaradi neumnosti. dajte čelado VEDNO na glavo, pa čeprav greste samo do sosedov.

mene je to že "streznalo" in sedaj niti pomislim ne, da bi se vsedla na 4-kolesnik ali motor brez čelade.

v glavnem pa...

želim vam vesel božič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božiček ima prav posebno moč.

Po vsem svetu on potuje in nam želje izpolnjuje.

Naj pričara ti veselje in izpolni vse skrite želje.

Naj božični dan bo nasmejan in razigran.

Vesel Božič vsem prijateljem, znancem,.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božiča kolkr ga je še ostalo, weselega wsem Štamprlom :grim

a ma kdo ka čoln za prodat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božiček ima prav posebno moč.

Po vsem svetu on potuje in nam želje izpolnjuje.

Naj pričara ti veselje in izpolni vse skrite želje.

Naj božični dan bo nasmejan in razigran.

Vesel Božič vsem prijateljem, znancem,.......

KONTRA tebi in enako vsem!!!!!

Torej se vidimo jutri na flugplacu v Skokah? Da te osebno stisnem na moja junaška prsa...tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kaj dogaja kuku.gif

Ja, toliko, da ni veliko časa za forum trance_25_naughty.gif . Pa lahko nočko vsem, posebej tistim, ki greste jutri delat, ostali pa uživajte worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!