Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Jutro evilgrin.gif ; kaj dogaja ????

Sosedjeeeee!!!!!

Falili ste včeraj na našem pikniku. Poglejte slikice na forumu, da bote vidli, kaj ste zamudili. No, Kec nas je posvojil ali pa mi njegatrance_40_thumbup.gif .

Uživajte zadnje dni letošnjega leta, potem pa novim zmagam naprotitrance_17_emot-angel.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosedjeeeee!!!!!

Falili ste včeraj na našem pikniku. Poglejte slikice na forumu, da bote vidli, kaj ste zamudili. No, Kec nas je posvojil ali pa mi njegatrance_40_thumbup.gif .

Uživajte zadnje dni letošnjega leta, potem pa novim zmagam naprotitrance_17_emot-angel.gif .

Ojla, Štamperli!

worship.gif

Pa še kako prav ima naš novopečeni deda!

Bilo je super, bilo pa je tudi malce štamperlsko obarvano, saj sta prišla KeC in Lejči. Žlahtno zastopstvo iz 03!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj napišem za konec leta, vesela sem, da sem svojih 25000 kilometrov prevozila varno in v krasni družbi in tako za vse vas, ki ste uspešno zaključili sezono....

z določenimi Štamprli smo se videli kar nekajkrat, z nekaterimi nikoli, ampak mislim ,da če bo zdravje bo tudi čas.....drugo leto..... :whistle: :whistle: :whistle:

Želim vam ,da čim lepše preživite še te zadnje decembrske dneve in krasno preživite praznike, no zame bodo tudi ti malce delovni, pravijo tako ,da če 1.1. delaš potem boš celo leto garal, a kaj čmo...pač takšen poklic....

uživajte max. :naughty: :winkiss::worship: :naughty: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem štamperlkam in štamperlkom želim, veliko lepih, varnih, prijetnih in zabavnih kilometrov.

maus fas ma rat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugac pa krasno leto 2010, to leto sem 30000km napravil in sem radoveden kaj bo drugo leto.

Uzivajte juter vsak v svoji družbi.

lp. iz Prekorja

Božo

1.1 se pa vidimo

Popravljeno . Popravil EURO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_43_wavetowel2.gif ojla

vsem najlepše želje v novem letu in varne prevožene kilometre,

še malo pa drvimo na avtobus,ki nas bo odpeljal na novoletni direndaj, se vidimo jutri pred Merxom

lpp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!