Skoči na vsebino

En neprijeten problem


Hrenowsky

Priporočene objave

Zanima me kako se bi dalo pri unotu (letnik 1993) odstraniti kljucavnico na volanu in kje bi se dalo dobit novo, ker se je edini kljuc ki je se bil izgubil :(

Avtomobila se pa tudi ne da premaknit, ker se je volan zaklenil, kar je skratka, zelo neprijtno saj ga tudi prestavit ne morem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anžur (ključavničar) iz Kopra odklene na licu mesta in naredi tudi nov ključ po ključavnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi ni jasno, kaj pri 17-tih kupuješ (tak) avto. Brez skrbi, ključa ne boš rabil še vsaj 2 meseca. Vmes pa prosim, da me ne skegljaš na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baj d mimu, kulku stane nov ključ? jest mam za Suzo tud sam original...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baj d mimu, kulku stane nov ključ? jest mam za Suzo tud sam original...

s temi ključi ne bo nč, ker se jih ne da kopirat... so neki kodno varovani, vsaj tko je meni en klučavničar reku (pa ni kar en njok) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi ni jasno, kaj pri 17-tih kupuješ (tak) avto. Brez skrbi, ključa ne boš rabil še vsaj 2 meseca. Vmes pa prosim, da me ne skegljaš na cesti.

Kr neki...A če pa komu k je ravnokar ispit naredu ata posod kkšnga Audija A6 2.8 Quattro je pa use kul al kaj?

Itak si usak mulc želi kej tazga...sicr se pa ne sekirat...bo več cajta šraufou in ga meu na popravilu kt pa ga bo vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s temi ključi ne bo nč, ker se jih ne da kopirat... so neki kodno varovani, vsaj tko je meni en klučavničar reku (pa ni kar en njok) :?

Gizmo laže

Nov ključ(ključavničar ga je v roke primu in reku: "Ohoho, Suzuki, motor", jest pa sam :eek: ) in naredu druzga, plaču sm pa 1450sit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s temi ključi ne bo nč, ker se jih ne da kopirat... so neki kodno varovani, vsaj tko je meni en klučavničar reku (pa ni kar en njok) :?

očtino je rk en njok .) za suzuki-je se da ključ nardit brez kakšnih komplikacij tak da to sploh ni problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!