Skoči na vsebino

Ukinitev srednje policijske šole...


Red Arrow

Priporočene objave

...

Kar pa se tiče "kvalitete" policistov iz kadetske šole in sedanjega sistema, pa je oslarija karkoli posploševati.

.......

Troo. Sem svojčas poznal lep kup milekov, ki jih je proizvedla srednja policijska šula. Nekaj jih je bilo prima možakarjev, nekaj je bilo pa takih, da jim ne bi dal dveh narisanih ovc za pazit. Ampaq folk rad posplošuje in misli, da je "policist" stopnja mentalne invalidnosti.

...

Po moje so policsti postali tisti, ki niso bili ravno najbolj uspešni v svojem poklicu........

Not troo. Tisti postanejo političarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HE HE HE HE, MAST SO ENI PAMETNI TUKAJ GOR, ...

Mulc, ne vpij tle! Nis v oštariji! :angry2:

Jaz sem v štirih letih kadetske (87-91) imel samo en fight v LJ in sicer na plesu v DIC-u.

......

Zna biti. Jaz sem imel v mislih bolj obdobje pred letom 80...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Troo. Sem svojčas poznal lep kup milekov, ki jih je proizvedla srednja policijska šula. Nekaj jih je bilo prima možakarjev, nekaj je bilo pa takih, da jim ne bi dal dveh narisanih ovc za pazit. Ampaq folk rad posplošuje in misli, da je "policist" stopnja mentalne invalidnosti.

Ja, saj ! najdeš pa tudi take, ko so se v mestu pojavili grafiti tipa PUNK in te potem zaslišujejo ali drži da je to Ponovni Ustanak Naroda Kosovo !!! :grim :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a little,jih morm gledat vsak dan :slap:

Tut sedenja in fijakanja v avtu se človek naveliča ... pa verjetno poslušanja groženj raznih bebcev, pa tega, da jih tu in tam fašeš, da si vedno v pozoru, da včasih pospraviš kakšno trupelce, ki je v stanovanju gnilo že nekaj dni, ... mah, to je itak vse lenarjenje in totalno dolgočasno v primerjavi recimo z delavcem na šalterju pošte :BUA:

Zna biti. Jaz sem imel v mislih bolj obdobje pred letom 80...

ti ti hipuzl ti

post-467-1148368536_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdeš pa tudi take, ko so se v mestu pojavili grafiti tipa PUNK in te potem zaslišujejo ali drži da je to Ponovni Ustanak Naroda Kosovo !!! :grim :stupid:

:grim kot že omenjeno:

...nekaj je bilo pa takih, da jim ne bi dal dveh narisanih ovc za pazit....

Imam pa na zalogi tudi hordo enakovrednih diplomiranih ne-miličarjev. Titel ohne Mittel... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, v punkerskih cajtih smo bli pa tko al tko skoz na zaslišanjih.

Kurc,dons grem pa spet po 24 letih pogledat Anti nowhere leauge,jeeeeeeeee :OK: :eek: :grrr :grim :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc,dons grem pa spet po 24 letih pogledat Anti nowhere leauge,jeeeeeeeee :OK: :eek: :grrr :grim :kva2: :yea1:

kje pa so? Nazadnje sem ji h videl, se mi zdi ... ene par let nazaj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo krepko OFF ampak tudi jaz se bom danes znašel v Izbruhovam bazenu - Kranj !

Sym pa še umpa umpa CZD so forlauferi ! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok maherji,jest bom v črni mikici z napisom Turbonegro na hrbti,če bo kdo silu s kakim pirom -Punks not dead!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!