Skoči na vsebino

Nesmisli


Priporočene objave

Marjana Deržaj: Ko gre tvoja pot od tod

Ko gre tvoja pot od tod,

slovesa naj ne moti jok.

V zadnji kupi vina

naj ne bo pelina,

le opoj močan.

Se mi je zdelo, da se ga bejba tako močno tripa, da absint nanjo ne deluje. Ali pa je imela v mislih rdeče vino... Življenje je kurba. Potem pa umreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umrl je Novak. Že pred kakim tednom. Posledično je tistega dne tričetrt naše galeje hodilo okoli z dolgimi in tmurnimi ksihti. Skušal sem se orientirat, kdo bi ta Novak utegnil biti, pa so mi večinoma pojasnjevali, da ni bil prav visok, da je na en uč škilil in da ga je rad cuknil. Skoraj vsi galjoti na naši galeji s(m)o taki, torej mi info ni bila v veliko korist. Malce se mi je pa le zdelo, da se mi svita.

Najbolj noro je bilo, da je skoraj vsak, ki je omenjal rajnkega Novaka, zraven še tehtno pomodroval:

"Ja, nikoli ne veš, kdaj te doleti..." in zraven odkimaval, kot da je to najbolj tragično dejstvo na svetu.

Dokler si nisemveč mogel kaj in je priletelo ven:

"Poslušte, če bi rajnki Novak vedel, bi imel že prejšnji dan temeljito frdirban. Tako se ga je pa v petek še veselo nacedil, v soboto ga je kap, pa mirna Bosna..."

Seveda so me vsi čukasto gledali... :eek:

Čez petnajst minut se je mimo mojega okna sprehodil tisti možak, za katerega sem prej megleno domneval, da bi utegnil biti rajnki Novak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umrl je Novak. Že pred kakim tednom. Posledično je...

Najbolj noro je bilo, da je skoraj vsak, ki je omenjal rajnkega Novaka,...

Seveda so me vsi čukasto gledali... :eek:

Čez petnajst minut se je mimo mojega okna sprehodil tisti možak, za katerega sem prej megleno domneval, da bi utegnil biti rajnki Novak.

Nesmisel je, da svoj potencial tiščiš v sebi! :o :hmm: :?

PEPE!

Osebno te ne poznam. Poznam pa človeka, ki je skoraj popolnoma prepričan in se mu zagvišno zdi, kot vaškemu župniku, ter Francki in Lojzetu iz Peč, da pišeš genialne zgodbe, jih zavijaš "v celofan", pa jih do boga :slap: nočeš spraviti v javnost.

Zaradi takšnih, :grim bo nekoč slovenska beseda zamrla med Planico in Gorjanci.

Kdo bo kriv?

Jaz že ne! :nono: Ampak takšni kot si Ti! :grim

PEPE, ti grešiš! In s tem prispevkom, si to dokazal forumašem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo, mal pobrskaj po forumu za nazaj ... mogoče boš pa le doživu orgazm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesmisel včerajšnjega dneva:

v naši mali lokalni lekarni kupujem aritkel na recept.

postavim se v vrsto kjer nad prodajalko visi napis "na recept" in pridno čakam, da se teta na oni strani prodajnega pulta posvetuje s teto na tej strani pulta....v njunem pogovoru pade še kakšna o vremenu, trganju v kosteh in nevzgojenosti današnje mladine...pridno čakam dalje....ko pridem na vrsto prodajalki vljudno in ponižno serviram vso tisto papirnato solato za katero so mi naročili naj jo predložim skupaj z receptom in upam na najboljše....

teta mi tečno odgovori da tega pri njih nimajo ker so premajhni in mi pomoli solato nazaj...

vredi...ima pač dolg in naporen dan za seboj......bomo šli pač drugam po frdamano zadevo...

kar pa sem za pravilno/primerno uporabo artikla na recept rabila se nekaj malenkosti, ki jih lahko kupim v prosti prodaji - vato in alkohol...sem naivno poizkušala slednje kupiti pr isti teti...ker sem pač ze bila na vrsti, za menoj pa nikogar....

ne bo šlo gospa...reče teta v beli halji

postavite se v sosednjo vrsto, kjer lahko kupite artikle brez recepta

:eek: :eek: :eek:

seveda so bili v sosednji vrsti trije pred menoj, kar bi pomenilo da bom naslednje pol ure mogla ponovno poslušati dolgotrajne debate o revmi, vremenu in nevzgojenosti današnje mladine...

danes v lekarni na miklošičevi mi je stric za pultom brez težav v vrsti "na recept" serviral tudi alkohol, lekadol in se nekaj ostalih drobnarij, ki jih je mogoče kupiti brez recepta ter na vprašanje, ali se bom morala za omenjene zadevice po nakupu artilka na recept ponovno postavit v vrsto "brez recepta" samo čukasto pogledal :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jetrova poezija

ledbeča jetrena ledvica

pokozlana hrbtova vretenca

skurjena želodčna vranica v žolču

jetra so se pripeljala s kočijo

Ratrak pohabil naša je jetra,

zmesaril, zaklal je svoj ponos,

visoka nebeškost so jetra,

jetra, jetra, jetra crknena.

Jetra visijo nad prepadom,

škripljejo v vsej svoji veličini,

ogibajo se vsem zakladom,

kljub dolgi, globoki, prežeči bolečini.

Jetra šepetajo,

jetra šepetajo in ropotajo,

to so naši bratje in

odpad, ki naš je brat,

večni zaklad.

Kočija blešči se v jetrovi slani,

slani, ki preseže vse druge,

topovska krogla ne doseže je,

naše velike jetrnice na nebu,

Jetrovi žganci za zajtrk,

popoldanski ples z jetri,

skupaj s hruško,

hitro skočita po puško.

Slike ni, odvlekla se je v klet, zaklenila in samovžgala. Kaj moreš, nizke pogodbe pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je fora da motoristi s seboj vlačijo gore in gore prtljage, nahrbtnike, tri 50- listrske kovčke, tanktorbe in sadlebage, ne vedo kam bi vtaknili paket prve pomoči?

zakaj se v popalvi fenomenalnih idej kam namontirat paket, ker ta pač ne gre pod sedež, nihče še ni spomnil, da bi si paket namontiral na zadnjo stran čelade?..ali pa kar na vrh nje?...

in če v pravilniku piše da mora biti prva pomoč zapakirana orignalno, od kje nekomu ideja da bo lahko njeno vsebino razporejal na tri konce ter ob enem ne kršil pravilnika?

in zakaj nekomu ne svane da za tistih 30.000 sit, kolikor je globe, ce paketka ni na motorju, pač kupi tanktorbo samo za prvo pomoč. ...

ali pa si kupite hard endure in so vozite po gmajni kjer ne rabite paketka...ali pa z ATVji katerih pravilnik ne omenje.

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj vsakič ko se umaknem, da ne bi smetila po temi v kateri se je razpasla vsa vesoljna modrost tega sveta, za menoj pricaplja modrijan, ki nima nič pametnega za povedat...

Leon predlagam ti da gres v temo o prvi pomoči in modruješ tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je fora da motoristi s seboj vlačijo gore in gore prtljage, nahrbtnike, tri 50- listrske kovčke, tanktorbe in sadlebage, ne vedo kam bi vtaknili paket prve pomoči?

beats me. za plastiko se vedno najde kak cm3 prostora.

zakaj se v popalvi fenomenalnih idej kam namontirat paket, ker ta pač ne gre pod sedež, nihče še ni spomnil, da bi si paket namontiral na zadnjo stran čelade?..ali pa kar na vrh nje?...

enostavno: bi ti imela poleg ca. 1500 g tezke celade se dodatnih 400-600 g na vratu ?

predstavljaj si kako bi izgledala z tvojim telesckom in schwarzeneggerj-evim vratom. enjoy.

in če v pravilniku piše da mora biti prva pomoč zapakirana orignalno, od kje nekomu ideja da bo lahko njeno vsebino razporejal na tri konce ter ob enem ne kršil pravilnika?

kaj pomeni "originalno" ? vse v originalni "torbi" ali samo pozameni deli v originalnih sterilnih zavojih ?

in zakaj nekomu ne svane da za tistih 30.000 sit, kolikor je globe, ce paketka ni na motorju, pač kupi tanktorbo samo za prvo pomoč. ...

ali pa si kupite hard endure in so vozite po gmajni kjer ne rabite paketka...ali pa z ATVji katerih pravilnik ne omenje.

:wacko:

zakaj bi moral ravno takntorbo ali rukzak ali sploh kaksno torbo vlaciti zraven samo za PP ce bi jo lahko spravil drugam na motocikel, kjer je vedno zraven, ce bi bila "pametneje" zapakirana ?

saj tako rada razmisljas. kako to, da v tem primeru ti pa odpove pisker. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa za tiste ki ne poznajo pravilnika

komplet za prvo pomoč za motoriste mora biti zapakiranv embalažo iz impregniranega ali prastificiranega materiala - vsebina mora biti v embalaži zložena tako, da se pri odprtem pokrovu in nagibu embalaže do 30 stopinj ne raztrese iz embalaže.

tako pravi pravilnik

če želi motorist ugoditi pravilniku in ne plačati kazni mora biti prva pomoč v navedeni originalni embalaži....

bedarija in nesmisel je da nekdo pogrunta, da je originalna embalaža lahko plastična folija sterilanega ovoja, ker je v pravilniku jasno povedano da temu ni tako!

nesmisel je, da nekdo grunta...ja če bi pa bilo bolj smoterno razporejeno in bla bla, bi bilo pa bolj uporabno...ker je JASNO da je paket tam zaradi predpisov in ne dobre volje.

nesmisel je, da nekdo misli da bo katerega od državnih organov zanimalo kaj misli nek posameznik na motociklu in da mu bodo pogledali čez prste ker je "hotel dobro"....

nesmisel je, da se nek nadut pametnjakovič vtika v moj post ki je bil namenoma napisan sem, da njegove visokosti ne bi motil v topicu ki je posvečen dotični temi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako pravi pravilnik

če želi motorist ugoditi pravilniku in ne plačati kazni mora biti prva pomoč v navedeni originalni embalaži....

bedarija in nesmisel je da nekdo pogrunta, da je originalna embalaža lahko plastična folija sterilanega ovoja, ker je v pravilniku jasno povedano da temu ni tako!

res mas, slovenskega pravilnika ne poznam in mi kratko malo dol visi.

poznam zato avstrijskega. je v mojem primeru merodajen.

hvala za opozorilo.

nesmisel je, da nekdo grunta...ja če bi pa bilo bolj smoterno razporejeno in bla bla, bi bilo pa bolj uporabno...ker je JASNO da je paket tam zaradi predpisov in ne dobre volje.

aha. po tvoji logiki - ker je nesmisel razmisjlati - bi se danes sedeli na drevesih in se cudili kaj je to rumeno kar boli, ko taco not pomolis.

sem do danes mislil, da je paket PP "tam" zato, da v primeru primera lahko kako pomagamo ranjeni osebi.

nesmisel je, da nekdo misli da bo katerega od državnih organov zanimalo kaj misli nek posameznik na motociklu in da mu bodo pogledali čez prste ker je "hotel dobro"....

mas res.

nesmisel je, da se nek nadut pametnjakovič vtika v moj post ki je bil namenoma napisan sem, da njegove visokosti ne bi motil v topicu ki je posvečen dotični temi....

:hmm: slab dan danes ? ali slab teden ? PMS ? who knows ?

who cares !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. Ti pa tut očitno, če se sprašuješ ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik nesmisel :wacko:

A: Čuj, a grema na pir?

B: Ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesmiselno je pričakovati od človeka, ki so mu všeč umetne rože, da bo uzrl lepoto tistih, ki cvetijo na travniku ...

... in prav tako je nesmiselno pričakovati od takistega človeka, da jih bo pustil v svojem naravnem okolju ...

... valjda jih po pocufal in nekaj časa negoval, vendar bodo slej ko prej ovenele in ostale zagnite v enem od kontejnerjev ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne trgajte rožic na travniku, ker jih je škoda. Pustite jih naj cvetijo.

Pol pa pride kmet s kosilnico ...

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesmisel jutra:

od doma sem šla 15 min prej (kot ponavadi), zato da sem lahko prišla 10 min kasneje v službo (kot ponavadi)

nekdo mi je dolžan 25 min :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik nesmisel :wacko:

A: Čuj, a grema na pir?

B: Ne!

Večjega nesmisla pa res še nisem slišal!

A: Čuj, a ne grema na pir?

B: Da!

:blink:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer že staro pa še vseen, izjave cimerotiča:

zadje čase sem zelo samokritičen, še posebno do sebe :blink: :D

zahvaljujem se za vso podporo mojim staršem, še posebno očetu in mami :blink: :eek: :D a sestra pa bratec pa nista starša :D :slap:

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večjega nesmisla pa res še nisem slišal!

A ne?

A: Čuj, a grema na pir? Jaz častim.

B: Ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Al pa:

A: A grema na eno Laško?

B: Ne, na Union!

Ob tem pa me res zmrazi po hrbtu. A še koga ali je to samo pri meni fenomen :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!