Skoči na vsebino

Skuter za višje ljudi


cupax

Priporočene objave

Živjo.

Sem višje postave (192cm) ter verjetno starejši kot mnogi uporabniki tega foruma (31) in kupujem skuter. Dovolj bo 50ccm, da gre svojih 80km/h predvsem, pa da je malce večji/višji, meni primeren. Ne rabim nobenih predelav ter tudi ne dirkam po cesti. Skuterji z velikimi kolesi niso izključeni. Zapravil pa bi največ 250.000sit, seveda za rabljenega.

Kaj predlagate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah..glede na višino skuterja so 50cc ponavadni zelo podobnih mer! bol robustni skuterji so recimo speedfight,gilera runner,yamaha aerox..to so neke najmodernejše oblike in tudi motorji niso slabi! Sam vozim speedfighta im sem visok 186cm pa nimam problemov dobenih :) kymco ma enga večjega skutera..mislim da se reče spcer,peugeot jetforce je med večjimi (preveč drag)..vseeno predlagam nakup runnerja,aeroxa ali speedfighta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne priporočam nakupa peugeota jetforca, ker potem bo več na servisi kot na cesti :BUA:

kolega dela na moto servisu in je sam rekel, da jih je kar veliko tam, ki so stalne stranke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gilera Runner :OK: Se mi zdi med vsemi še najbolj udoben. Dovol prostora za noge (pr Aeroxu pa SpeedFightu se mi zgodil da se mi balanca zapela za koleno :D :eek: mam pa 189cm ;) ), velik sedež (še za bolj komot vožno se usedeš bol nazaj ;) ) + rezervni deli so poceni in jih je veliko. Ne vem, mislm da je Runner prava izbira :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti tut svetujm runnerja, pa še velik se jih prodaja tko de težko de ga nep dobu za dobr dnar.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm meu runnerco pa sm frenda k je cez 190 visok jest sm pa cez 180 in je reku da se sam se na runnerci voz ker je dozt prostora za noge.tko da nebos meu blemov ce 2 velikana gor pels.tko da RUnner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti pa priporočam, da si pogledaš, kaj ti je ušeč in potem se odpelješ sam pogledat zadevo in jo preizkusiš, pa boš videl, če je dovolj prostora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Sem višje postave (192cm) ter verjetno starejši kot mnogi uporabniki tega foruma (31) in kupujem skuter. Dovolj bo 50ccm, da gre svojih 80km/h predvsem, pa da je malce večji/višji, meni primeren. Ne rabim nobenih predelav ter tudi ne dirkam po cesti. Skuterji z velikimi kolesi niso izključeni. Zapravil pa bi največ 250.000sit, seveda za rabljenega.

Kaj predlagate?

Hondo ZOOMER nebo ti žal sugurno najboljši skuter,bo pa treba še malo našparat!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!