Skoči na vsebino

Mehanik, ki bi malo pogledal mojega MZ ETZ 250


darjant

Priporočene objave

Pozdravljeni.

Iščem mehanika v okolici Ljubljane, ki bi bil pripravljen malo pošraufat in pripravit na sezono mojega MZ ETZja 250 l.88. Treba bo menjat zavorno čeljust, start ročka (kurbl) okol pada, noče vžgat (je že delal), ipd. Rezervne dele magari lahko jaz preskrbim (rabljeno zavorno čeljust že mam), samo rad bi enga, ki bi se res mal poglobil v motor, pa da bo mogoče še mene razsvetlil glede kake stvari.

Nč, pomagejte.

Over and out,

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to bi ti moral vsak nardit, sej to so osnovne stvari, fergazer naštelat, mogoče še ventile, pa tisto zamenjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to bi ti moral vsak nardit, sej to so osnovne stvari, fergazer naštelat, mogoče še ventile, pa tisto zamenjat

To bi blo lepo ja. pa vseeno, maš kak konkreten predlog kam?

lpD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to bi ti moral vsak nardit, sej to so osnovne stvari, fergazer naštelat, mogoče še ventile, pa tisto zamenjat

hehe ventilov pa mz še ni videl:; predlagam, da poiščeš nekoga, ki se s šraufanjem ukvarja bolj ljubiteljsko, ker se bo v motor bolj poglobil pa še računček ne bo tako velik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo lepo ja. pa vseeno, maš kak konkreten predlog kam?

lpD

če ne drugam, se pozanimaj pri zastopniku MZjev za slovenijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ventilov pa mz še ni videl:; predlagam, da poiščeš nekoga, ki se s šraufanjem ukvarja bolj ljubiteljsko, ker se bo v motor bolj poglobil pa še računček ne bo tako velik .)

Kako da nima- na vsakem kolesu po enega Ha Ha Ha :OK: :OK:

Ne, ne,... raje kakšnim vaškim mojstrom. Bo ceneje.

Pod kozolec, pa s traktorjem pošlepat ,pa bo vžgal in je zrihtan samo še na pijačo !!!! :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaški mojster mi hladno povedal da šraufa samo japonce.

Pol si pa misli. Če kdo pozna koga, ki bo mi pošraufal MZja se še vedno priporočam za ime, naslov in če Svarun da še telefonsko številko.

lpD

Ne, ne,... raje kakšnim vaškim mojstrom. Bo ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sicer poznam enga ki bi ti bil pripravlen pomagat, ampak je iz Slov. Bistrice, kar ti je verjetno predaleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sicer poznam enga ki bi ti bil pripravlen pomagat, ampak je iz Slov. Bistrice, kar ti je verjetno predaleč

Če imaš bi te prosil za tel. cifro.

lpD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!