Skoči na vsebino

Isle of Man TT Races


Godspeed

Priporočene objave

Izberi(poišči) proxy iz UK. Idi v nastavitve v firefoxu.

Napredno-> Omrežje -> Povezava -> Nastavitve -> ročna nastavitev posrednika in vpišeš not tisti info iz spletne strani. Torej IP in port.

 

Če pa maš angleški windows ali keri drugi brskalnik pa so navodila že v zgornjem postu. :P

 

Zdaj se v bistvu delaš, da si anglež in ti bo stran www.ITV.com pustila gledati prispevke. ;)

Možno, da še gre s katero drugo državo. Jaz sem dal UK in delalo sprve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Man TT je....fak, jez bi to prepovedal. Po drugi strani bi pa su gledat. Ampak bi vseeno prepovedal. Niso normalni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Man TT je....fak, jez bi to prepovedal. Po drugi strani bi pa su gledat. Ampak bi vseeno prepovedal. Niso normalni.

Mudel???? To je 100+ letna tradicija...skoda mi je besed, ce ne razumes te dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mudel???? To je 100+ letna tradicija...skoda mi je besed, ce ne razumes te dirke.

 

 

 

Jah pač ne živimo več leta 1913. Tradicija in to...včasih so kuri čarovnice, Tud tega ne razumem, pa ljudi obešali na trgih...to so ble več stoletne tradicije....

 

 

Men se zdi da so moderni motorji prehude zadeve za cestne dirke. Hitrosti/zmogljivosti so se v 20 letih dvignile do nivoja, ki bi mu leta 1990 rekli znanstvena fantastika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guy Martin: "We do this because if you get it wrong it will kill you.
If you think it is too dangerous go home and mow the lawn and let us to it."

 

:OK:

 

Jebiga, so malo hitrejši. Samo leta 90 so glihtak pelali krog z skoraj 120mph povprečno...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah pač ne živimo več leta 1913. Tradicija in to...včasih so kuri čarovnice, Tud tega ne razumem, pa ljudi obešali na trgih...to so ble več stoletne tradicije....

 

 

Men se zdi da so moderni motorji prehude zadeve za cestne dirke. Hitrosti/zmogljivosti so se v 20 letih dvignile do nivoja, ki bi mu leta 1990 rekli znanstvena fantastika. 

Pozabil pa si, da so se v tistih časih vozli z "lesenimi gumami, bremze so bile bose noge, namesto asfalta je bila pa zemlja". Zakaj se še potem sploh z avtom voziš, če se pri nas skoraj vsak dan kdo na cesti ubije. Eni ste res jokice, mislite, da je življenje samo "hranjenje, spanje, delo" aja pa enkrat na leto tiste počitnice v Poreču :). Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah pač ne živimo več leta 1913. Tradicija in to...včasih so kuri čarovnice, Tud tega ne razumem, pa ljudi obešali na trgih...to so ble več stoletne tradicije....

 

 

Men se zdi da so moderni motorji prehude zadeve za cestne dirke. Hitrosti/zmogljivosti so se v 20 letih dvignile do nivoja, ki bi mu leta 1990 rekli znanstvena fantastika. 

dodal bi še da so tidi časi gladijatorstva mimo....v življenju je bistvenega pomena da se učimo iz napak da napredujemo in tako je tudi v športu.....tam kjer te vsaka napaka vodi v sigurno smrt nima nobenega smisla ....vsak pa lahko ima svoje mnenje in vsak z svojim življenjem raspolaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče kje prenos dirke v živo ali je dirko možno spremljati samo po prispevkih na ITV?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop jih je deklasiral na nedeljski dirki!

Mcguiness pa kljub 60s penalty na 2. mesto in lap record. :OK:

Guy deluje bolj flegma letos, samo žal ni blo dovolj za stopničke.

Lušna dirka, obeti za naslednje dirke so veliki.

Popravljeno . Popravil frischfleisch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mcguiness tretji pardon, drugi je bil oni bradonja. Bi bil drugi, če nebi dobil kazni.

Lepo so peljali indeed.

Popravljeno . Popravil frischfleisch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop zažiga... deluje neustavljiv.

 

Še enkrat kaj so furali do zdaj:

 

IOMsuperbike_zps5efad4bd.jpg

 

 

IOMsupersport_zps8b7f177b.jpg

 

IOMsuperstock_zpsea22987e.jpg

 

 

Pizda Guy-u je dobro kazalo na superstock. na začetku je bil tretji in ga fajn teral, pol pa prvo 30s kazni zarad pit stopa, kasneje pa mu je itak crkno motor.

Pomoje bi se uvrstil na stopničke, za 1. mesto pa dvomim. Komaj čakam na senior! Se bo Mcguinness zbudo al bo Dunlop vse pobral? :OK:

Dirke so pa zakon. Veliko več prehitevanj kot v Moto GP. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tt man je bla prva dirka na svetu za svetovno prvenstvo vozijo jo ze vec kot 100 let in da to prepovejo bi biu kr cudez ker je veliko pouprasevanje po tem pa zanimanje za si to v zivo pogledat je se vecje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja. Saj nebojo skenslali. Poglej si raje kakšno dirko, ta zadnja superstock je bla fenomenalna. V enem trenutku jih je blo po 5 na kupu in prehitevanja, pa ko dunlop odleti mimo vsakega kot raketa... carsko.

Če mene vprašaš so pred 30imi leti,  ko so top dirkači dirkali enako hitro kot danes dirkači na zadnjih 10ih mestih... dirkali bolj nevarno. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v superstock je Gary Johnson  vodil do zadnjega kroga... ful je blo fajn gledat. Pol pa dunlop turbo vklopo pa lap record naviu... :D

Čeprav je Gary mel neki oil leak v zadnjem krogu, ga tudi tak nebi dohitel, je sam priznal. Preden se je to zgodlo je mel mogoče 2s prednosti pred dunlopom.

Res hude dirke letos... veliko voznikov, ki so zelo skupaj... zelo na knap!

Zadnje pa še nisem pogledal, ampak že vidim, kdo je zmagal... kdo pa drugi. :D

Popravljeno . Popravil frischfleisch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IOMsupersport2_zps773bde70.jpg

 

Adijo pamet, boj do konca. Kaj je spet dunlop naredil v zadnjem krogu...

Mi je malo žal, da sem prej kliknil na link in zvedel rezultat. Anstey vodil 3/4 dirke, res napeto. Tretje mesto pa za manj kot sekundo razlike!

Neverjetno dobre dirke letos. Komaj čakam na senior, to bo mesarsko klanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!