Skoči na vsebino

Isle of Man TT Races


Godspeed

Priporočene objave

Če se ne motim moraš prvo odpeljati tri sezone kot newcomer in imeti povprečje na krog 107 milj šele nato lahko se prijaviš na TT- Race poleg ostalih pogojev ki so še v pravilniku in ki jih dobite na spletu , če se potrudite poiskati .

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planira kdo za letos obiskati tt? S kolegom že par let študirava...sem za letos že prepozen? No saj če ne bo za letos bo pa za drugo leto uporabno...Je tolko telih iom strani pa ponudb da mi ni sploh nič jasno...uglavnem če ima kdo kakšen nasvet kako priti čim cenej skoz? Šli bi z motorji, spali v kampih po šotorih, uglavnem šparali:) Torej kje najboljše iti na trajekt, ter kdaj, da največ odneseš, urnik je baje takle:

PRACTICE

Each evening from May 25 to May 31

(SES TT Zero qualifying May 31, June 1 and June 3)

RACE

Saturday, June 1

Superbike (six laps)

Sidecar A (three laps)

Monday, June 3

Royal London Superstock (four laps)

Monster Energy Supersport race 1 (four laps)

Wednesday, June 5

Monster Energy Supersport race 2 (four laps)

Sidecar B (three laps)

SES TT Zero (one lap)

Friday, June 7

Lightweight race

Senior TT (six laps)

Trajekt je fino že vnaprej rezervirati, kje? Karte se kupijo tudi že vnaprej al kako? Katere? Je treba tudi kamp rezervirat?

No če se da komu ki je bil tam oz. se je zanimal kaj napisat bom zelo hvaležen:) Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovanja vredni :OK: . Lepe slike .

Čestitam Vojkotu in vsem ki so mu bili v pomoč :notworthy: . Sprašujem se če se da mogoče spit kavo z Vojkotom ?

Sem mu posredoval zeljo. Je rekel, da je pocascen, da je njegovo udejstvovanje po toliko letih zbudilo zanimanje. Upam, da se kaj srecam z njim in dobim se kake fotke, tole sedaj je potekalo po telefonu in slike so iz bratovega albuma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planira kdo za letos obiskati tt? S kolegom že par let študirava...sem za letos že prepozen? No saj če ne bo za letos bo pa za drugo leto uporabno...Je tolko telih iom strani pa ponudb da mi ni sploh nič jasno...uglavnem če ima kdo kakšen nasvet kako priti čim cenej skoz? Šli bi z motorji, spali v kampih po šotorih, uglavnem šparali:) Torej kje najboljše iti na trajekt, ter kdaj, da največ odneseš, urnik je baje takle:

PRACTICE

Each evening from May 25 to May 31

(SES TT Zero qualifying May 31, June 1 and June 3)

RACE

Saturday, June 1

Superbike (six laps)

Sidecar A (three laps)

Monday, June 3

Royal London Superstock (four laps)

Monster Energy Supersport race 1 (four laps)

Wednesday, June 5

Monster Energy Supersport race 2 (four laps)

Sidecar B (three laps)

SES TT Zero (one lap)

Friday, June 7

Lightweight race

Senior TT (six laps)

Trajekt je fino že vnaprej rezervirati, kje? Karte se kupijo tudi že vnaprej al kako? Katere? Je treba tudi kamp rezervirat?

No če se da komu ki je bil tam oz. se je zanimal kaj napisat bom zelo hvaležen:) Lp

 

Biu sm 2011 gor...letos zihr ne, za drug let pa upam da mi znese =) Sm se pa lani sept. zanimal za letos da bi šel, kako je kej s trajekti za race week preko regency travel holidays k to organizira in so vsi datumi že polni...mejbi bi dobil plac za motor na trajektu za practice week,mogu bi prašat...maš pa še vedno možnost foot passenger or by plane ;) Glede kart..lahk vnaprej kupš sploh če greš na race week, na practice week-u so pa samo določeni odseki za plačat pa cenej k na race week, lahk tud direkt tam kupš. Js sm plaču samo na Sulby bridge, možno da je še kje...ostalo okol otoka pa ne, niti Grandstand (start/cilj).

 

najceneje je pa vzet kak aranžma, ki vključuje trajekt + camp. Js sm dal '11 za 5 dni campa, povraten trajekt iz Liverpoola za 2 osebi in 1 motor 200 €..kar kul :)...če te še kej tko zanima pa piš na pm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja faaak a kr z cestaki skačejo?! Nej gre pol raj motokros vozt :P:D

Jz sem tud a sem pol ob postanku mesec skupi spal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Najceneje ti je zihr letalo, do Dublina pa potem na Man ali kak Liverpool pa na trajekt. Z avtom te bo drago pršlo po drugi strani si pa verjetno že prepozn da bi dobil plac na trajektu za Man... :hmm:

 

 

 

 

Živjo.

 

Medva sva 2 ki bi si šla letos tudi to ogledat. Pač, brez motorjev. A lahko kdo pove kaj več kako pridt tja, kje je cenej, itd...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Če je kakšen as da bi našel kakšen link kjer prnašajo dirke v živo bi bil zlo vesel tko kot naprime nw200!!!

ne boš najdu, prenos lahko gledaš sam če si v UK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš najdu, prenos lahko gledaš sam če si v UK

ni res.. nw200 je zanč prenašal na BBC stran.. sam škoda kj u soboto odpadl zarad dežja..  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zato pa vprašam če bi blo kej podobnega za otok man! Sam mislim da je res ker že nekaj let iščem pa ne najdem!

če najdem kj bom nalimu tuki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej,ma tam na TT res ni hecou!!! :(   Respect!  Naj počiva v miru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa mi je končno ratalo skrekat Angleže  :kva2:

letos vse dirke Isle of Man TT predvaja ITV4 katero seveda ne moreš gledat če nimaš njihovega IP. Tako da odsrfaš na tole stran: http://hidemyass.com/proxy-list/search-225370 kopiraš IP address in Port v svoj brskalnik in to je to. 

 

http://www.whatismyipaddress.com/ tuki preveriš če ti dela in če ti odklikaš na www.ITV.com in si ogledaš vse oddaje k si jih zamudil od IOM TT  :yes: seveda čez 6 dni pa dirko   ;)

Popravljeno . Popravil bmore
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!