Skoči na vsebino

Isle of Man TT Races


Godspeed

Priporočene objave

Aja dober odgovor je dal tipo glede kaj si misli o dirkačih TT Man.  Titanium Testicles   B)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda res. Kje so pa dučeti? :P

 

No morem požret svoje besede, Dunlop 2. zmaga... pa še kakšna 3. se mu nasmiha pomoje. Ta BMW je beštija... in on tud.

 

Čudi pa me neaktivnost te teme. Saj ne rabimo bit tako primitivni kot v GP temi... in tud ne bomo. smo iom fani mal drugačni al.

 

Anstey je faca letos, boli njega đoko. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače ma dunlop že 3 zmage v žepu :D  Drugače pa ne vem zakaj ni dučetov edino en francoz ga vozi . Pomoje so problem ravni odseki za dučeta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene navdušuje McGuinness, ki pri 42 letih in precej odvečnih kilogramih še vedno dobro preganja mlajše norce :) 

Danes celo rekord proge z električnim motorjem (19' 17.300) in zmaga v razredu TT Zero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače ma dunlop že 3 zmage v žepu :D  Drugače pa ne vem zakaj ni dučetov edino en francoz ga vozi . Pomoje so problem ravni odseki za dučeta :D

Problem je bl zdržat 6 krogov ali 360 kilometrov z povprečno brzino dost preko 200 km/h :D naprimer GP dirka je 3x krajša pa povprečna hitrost dosti nižja ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja on je itak King of the hill. Kaj čmo, letos ga jebe poškodba. Brez nje bi zagotovo bil na vrhu. Samo tale Dunlop postaja res trd oreh. Že lani, letos pa ma zgleda še boljšo mašino.

 

Dunlop 3 zmage?!? Ej nisem še tak daleč -_- Lagano gledam za nazaj kdaj mam cajt. Ne smem pol tu gledat, ker Zero tud še nisem obdelal. Ja super vedet da je mcguinnes zmagal. -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je bl zdržat 6 krogov ali 360 kilometrov z povprečno brzino dost preko 200 km/h :D naprimer GP dirka je 3x krajša pa povprečna hitrost dosti nižja ;)

 

No no sej duče zdrži :D  drugače so pa dirke dolge 3 in 6 krogov 

 

Kar se pa dunlopa tiče je precej boljši voznik od mcguinnesa to se je že lani videlo ko sta bila na enakih motorjih in si je dunlop prevozil lepo prednost letos ma pa tudi tako prednost pred zasledovalci da je groza bi se lahko reklo da je marques od iom tt-ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no danes papo slučaju prešaltam tv na Eurosport 2 pa vidim neke nenavadne dirka z matorji, pol pa le vidim da piše mislim da supersport TT race, ne me jebat ka ga to pičjo po cestah :D.

Sm po moje, se jih zih več tle pobije k na kakem moto gp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živi bili pa vidjeli!

To je prbližn tko, k so vsi nam še v osnovni šoli ( 20 let nazaj) govoril, da je nafte na zemlji sam še za 20 let... no pa sm živu in doživu !

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes papo slučaju prešaltam tv na Eurosport 2 pa vidim neke nenavadne dirka z matorji, pol pa le vidim da piše mislim da supersport TT race, ne me jebat ka ga to pičjo po cestah :D.

Sm po moje, se jih zih več tle pobije k na kakem moto gp

ja, od 1995 so v MotoGPju umrli trije (vse klase), na TTju jih je šlo v tem času pod rušo 72 (242 od leta 1911)

 

Zakaj? Ker,  so tvoje osnovne šanse za preživetje, ko priletiš z 100+ čelno v steno hiše, manjše od nič.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prbližn tko, k so vsi nam še v osnovni šoli ( 20 let nazaj) govoril, da je nafte na zemlji sam še za 20 let... no pa sm živu in doživu !

Čisto mogoče je, da bo šel razvoj v to smer in bodo elektromotorji boljši in cenejši (beri proizvajalcem in trgovcem ustvarjali več dobička) od motorjev z notranjim izgorevanjem. Će postane elektro lobi močnejši od naftnega, bodo hitro vse zamenjali za elektromotorje. Poglej kako so Wankel motorje enostavno prepovedali na dirkah in kje so zdaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto mogoče je, da bo šel razvoj v to smer in bodo elektromotorji boljši in cenejši (beri proizvajalcem in trgovcem ustvarjali več dobička) od motorjev z notranjim izgorevanjem. Će postane elektro lobi močnejši od naftnega, bodo hitro vse zamenjali za elektromotorje. Poglej kako so Wankel motorje enostavno prepovedali na dirkah in kje so zdaj. 

Wankel jim je šel v nos predvsem, ker niso mogl prit skupi glede pravilnika o prostornini, drugač ima pa Wanklova zasnova problem s tesnenjem, sorazmerno drag za proizvodnjo in tut vzdržljiv ni prov zlo.. pr mazdah rx-7 naj bi tm pr 150 000 kilometrih treba začet razmišljat kr o zamenjavi agregata z novim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa wankel motor ni tak problem sploh pri mazdah in tudi ko je tesnenje slabo in reče klapa da je treba zamenjat motor. je potrebno motor samo razdreti in zamenjati ploščice in akcija dalje strošek ploščic je cca 50€ vem pa za to info iz prve roke ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepovedali so jih, ker so bili z manj ccm bolj zmogljivi. Ali se kvarijo ali ne, jih ni zanimalo.

Če se bo politika odločila, da bomo vozili elektro, se bo to tudi zgodilo. Najprej se bo seveda to zgodilo na tekmovanjih. 

Osebno se vseh sprememb veselim, mogoče bo to to in se bomo takrat čudili, kako smo sploh lahko kaj drugega vozili. Maksimalen navor od 0 obratov je prva stvar, ki me pri elektriki pritegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepovedali so jih, ker so bili z manj ccm bolj zmogljivi. Ali se kvarijo ali ne, jih ni zanimalo.

Če se bo politika odločila, da bomo vozili elektro, se bo to tudi zgodilo. Najprej se bo seveda to zgodilo na tekmovanjih. 

Osebno se vseh sprememb veselim, mogoče bo to to in se bomo takrat čudili, kako smo sploh lahko kaj drugega vozili. Maksimalen navor od 0 obratov je prva stvar, ki me pri elektriki pritegne.

Pol si pa električnga viličarja kup :D:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!